سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
ســلام بــه دوستـــای عــزیـــز>:d<
مــن یــه مــشکــل بــا درایــو ایکــس بــاکــس ام دارمb-)
اونـم اینــه کــه اومــدم درب درایو ام رو بــاز کنـم و بــلــد نـــبــودم بــه زور بــازش کــردم :d یعنــی اول بــا استفاده از چــرخ دنــده هــایی کــه زیــر ردب درایـو بــود یکــم بــازش کــردم و بــعــد بــدون اینکــه اون ضــامــن مــشکــی ریلــی رو آزادش کنـم درایــو ام رو بــاز کــردم :d ( میدونــم اشتبــاه احــمــقــانـه ای کردم، ســرزنــش ام نــکــنــیــد:d ) الام مــشکــلم اینــه کــه وقتــی درایو بــاز میشــه واسـه چــنـد تانیــه بــاز میمونـه و دوبــاره خــودش بستـه میشــه !!! بــدون اینکـه مــن ببندمــش !!!
الان درایو ام کــاملا ســالمــه و کــار میکنــه ولــی درب درایو بــاز نمیمونــه !!!:(
مـمنون میشم اگــه راهنــمــایی کنــیــد o:-)

بــا تشکــر حــمــیــد رضــا:x

درایو باید بره سرویس مشخص بشه سنسورهاش آسیب دیدن ، سوئیچش ، یا چیزی اون وسط نشکسته باشه . معمولا تو حالت عمودی مشکل کمتر خودش رو نشون میده و تو حالت خوابیده بیشتر نمود داره .
موقع باز شدن درب درایو به کندی باز میشه ؟
به هر صورت باید سرویس بره که اشکالش مشخص بشه .

Theo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
55
نام
حــمــیــد رضـــا
درایو باید بره سرویس مشخص بشه سنسورهاش آسیب دیدن ، سوئیچش ، یا چیزی اون وسط نشکسته باشه . معمولا تو حالت عمودی مشکل کمتر خودش رو نشون میده و تو حالت خوابیده بیشتر نمود داره .
موقع باز شدن درب درایو به کندی باز میشه ؟
به هر صورت باید سرویس بره که اشکالش مشخص بشه .

سلام دوست عــزیز:)
مــرســی از پــاسخگــویی تــون>:d:x
نــه مــشکــلــی توی ســرعــت باز شــدن درب دستگــاه نــدارم
فـقــــط وقتی درب دستگــاه رو بــاز میکنــم چــراغ پــاور ایکس باکس چــشمــک زن باقی میــمونـه و بــعـد از چــنــد پــانیــه بــستــه میــشــه
/:):(

آخرین ویرایش:

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
ظاهرا این مشکل دقیقا از نصب نبودن lt2 هست. من فقط nba 2k12 و forza 4 رو نمی تونم اجرا کنم (صفحه سیاه و خروج) و الآن چک کردم هر دوش XGD3 بود.
همین یه ماه پیش خریدم xbox رو، الآن باید ببرم دوباره خرجش کنم!!!

---------- نوشته در 05:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:21 PM ارسال شده بود ----------

مال من slim هست! ارور خاصی نداره. فقط play game رو که می زنم، صفحه سیاه میاد، برمیگرده رو داشبورد.)x

احتمالا lt+1.91 زده میگه lt2 زده برو رو شکمش بگو خودش یک گیم که فرمت xgd3 داره با دستگاهت که میگه lt2 زده اجرا کنه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
جدیدا یه مشکلی واسه دستگام پیش اومده نمیدونم چیه!؟
پک hd بازی lolfield 3 رو ریختم رو کنسول آخرین مرحله بازی تو بازی انقدر گیر میکرد بازی که میخواستم بترکونم خودمو!(افت فریم سنگین با گیر کردن)
دیشب هم تو skyrim تا قبل از نصبش رو هارد بازی هی گیر میکرد تا جایی که دستگاه فیریز کرد.
مشکل چیه؟
--------------------
میشه تو ایکس باکس هم از هارد به عنوان محل نصب بازی استفاده کرد هم از فلش؟(جفتشون باشن)
یعنی من الان اسکایریم رو روی هارد ریختم. میتونم کال او دیوتی رو هم رو فلش بریزم و بازی کنم؟
بعد اون قسمت رو کیس کنسول که نوشته memory a و memory b چیه؟

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
سلام
کنسول من نمیدونم چرا دسته هارو نمیشناسه(دکمه شناسایی کنسول و دسته رو با هم میزنم اما نمیشناسه-حتی با کابل هم که بهش وصل میکنم بازم نمیشناسه،باید چیکار کنم)

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
سلام دوست عــزیز:)
مــرســی از پــاسخگــویی تــون>:d:x
نــه مــشکــلــی توی ســرعــت باز شــدن درب دستگــاه نــدارم
فـقــــط وقتی درب دستگــاه رو بــاز میکنــم چــراغ پــاور ایکس باکس چــشمــک زن باقی میــمونـه و بــعـد از چــنــد پــانیــه بــستــه میــشــه
/:):(
خواهش
احتمال داره از تسمه درایو باشه ، احتمال داره سوئیچ ها خوب عمل نکنن . شما یکدور با کنتکت کلینر درایو رو تمیز کن { کلینر خشک} . الکل سفید فقط بکار نبر .

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان بازم سلام من کیسم هم مادر بردش ورودی hdmi داره م کارت گرافیک یکی از دوستام گفت میشه ایکس باکس رو به یکی از اونا وصل کنم میتونم از تو مانیتور بازی کنم ؟ میشه توضیح بدید ؟ به کدومش وصل کنم ؟ کیفیتش خوبه ؟ مرسی

shabnam11

کاربر سایت
Aug 9, 2008
6
سلام..
من یک ایکس باکس آرکید جاسپر خریدم... روی جعبه نوشته 256 mb هارد ولی تو قسمت memory نوشته 160 mb .... فروشنده بهمون گفت که اگر هر چیزی رو روی جعبه نوشته بود نداشت پس میگیره...
ممنون میشم راهنماییم کنید...

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
781
نام
حسین
بچه ها من یه دو روزه که وقتی کنسولم را خاموش می کنم بعد چند دقیقه بر می گردم می بینم که کنسولم خود به خود روشن شده و این کار اینقد ادامه داره که مجبور شدم کابل برق کنسول را از پریز بکشم بیرون می دونید مشکل چیه ؟

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
سلام..
من یک ایکس باکس آرکید جاسپر خریدم... روی جعبه نوشته 256 mb هارد ولی تو قسمت memory نوشته 160 mb .... فروشنده بهمون گفت که اگر هر چیزی رو روی جعبه نوشته بود نداشت پس میگیره...
lt 2 زده بزای اجرای بازیهای جدید؟؟
اگه lt 2 ریخته باشه اون حجم آپدیت هستش....اشکالی نداره

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
بچه ها من یه دو روزه که وقتی کنسولم را خاموش می کنم بعد چند دقیقه بر می گردم می بینم که کنسولم خود به خود روشن شده و این کار اینقد ادامه داره که مجبور شدم کابل برق کنسول را از پریز بکشم بیرون می دونید مشکل چیه ؟
کابل av رو در بیار و امتحان کن ببین بازم همونطوریه.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان بازم سلام من کیسم هم مادر بردش ورودی hdmi داره م کارت گرافیک یکی از دوستام گفت میشه ایکس باکس رو به یکی از اونا وصل کنم میتونم از تو مانیتور بازی کنم ؟ میشه توضیح بدید ؟ به کدومش وصل کنم ؟ کیفیتش خوبه ؟ مرسی
دوستان ممنون میشم جواب منم بدید ثواب داره :d;;)

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
خب اگه 360 شما خروجی HDMI داشته باشه عزیز و به شرط اینکه مانیتور هم ورودی HDMI داشته باشه میتونی مستقیم وصلش کنی ولی اگه میخای 360 رو به PC و بعد از مانیتوری که به سیستم وصل شده تصویر 360 رو بگیری نمیشه.

سلام..
عزیز دل شما وقتی یک هارد 1 ترابایت میخری همون 1000 گیگابایت فضا رو داره؟ ده نده، فضاش 980 هست، اینم مثل اونه و فرقی نداره، خودت رو با این چیزا ناراحت نکن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر