سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

1234566789

کاربر سایت
Sep 9, 2009
19
بچه ها سلام
ايکس باکس قبليم که سوخت هاردش زدم به يه دونه ارکيد ديگه که خريدم الان نه ديگه پروفايلم ميشناس نه سيو هام چه کار کنم حالا پروفايل به جهنم سيو هامو چه کار کنم تو رو خدا کمک کنيد

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سلام بچه ها چند سوال دارم :
اول اینکه ایا میشه موزیک mp3را حالا با هر وسیله به کنسول ایکس باکس منتقل کرد>>>><<؟؟
دوم اینکه من موزیک را به فرمت ایدیو ویو رایت کردم با نرو الان که سی دی را میزارم داخل مشکلی برای پلی کردن نداره اما گزینه ریپ سی دی خاموشه و نمیشه رو هارد بریزم چکار بابید بکنم ؟؟؟کنسول من ایکس باکس اسلیم با اخرین داشبورد
بچه ها یکی جواب سوال منو میده ؟؟؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام به همه ی عزیزان...
یه سوال داشتم می خواستم ببینم مشکل از کجاست... بچه ها من این روزا وقتی دیسک بازی Call of duty- Black ops میذارم وقتی میخواد وارد بازی بشه مینویسه دیسک کثیفه و عوضش کن...میخواستم ببینم چرا اینجوری شده...من حتی بازی رو دوباره نصب کردم و بدون هیچ مشکلی نصب شد...خود دیسک هم سالمه و هیچ خطی نداره...من حتی با دستمال مخصوص هم تمیزش کردم ولی باز میگه دیسکم کثیفه...اما بدون هیچ مشکلی نصب میشه رو دستگاه...میخواستم اگه ممکنه راهنماییم کنید که چرا اینجوری میشه...از همتون ممنونم

مرسی میشم راهنماییم کنید...

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام به همه ی عزیزان...
یه سوال داشتم می خواستم ببینم مشکل از کجاست... بچه ها من این روزا وقتی دیسک بازی Call of duty- Black ops میذارم وقتی میخواد وارد بازی بشه مینویسه دیسک کثیفه و عوضش کن...میخواستم ببینم چرا اینجوری شده...من حتی بازی رو دوباره نصب کردم و بدون هیچ مشکلی نصب شد...خود دیسک هم سالمه و هیچ خطی نداره...من حتی با دستمال مخصوص هم تمیزش کردم ولی باز میگه دیسکم کثیفه...اما بدون هیچ مشکلی نصب میشه رو دستگاه...میخواستم اگه ممکنه راهنماییم کنید که چرا اینجوری میشه...از همتون ممنونم

مرسی میشم راهنماییم کنید...

دوستان کسی نبود یه نظر بندازه؟؟؟؟

ثواب داره بخدا...

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
898
نام
مهدي
سلام

دستگاهم 3 چراغه شده و خطا 0110 را ميده

0110 خطای RAM, علت این مشکل اتصال لحیم پل شده روی تراشه RAM است.

بايد چطوري درستش كنم؟؟؟؟

user1234

کاربر سایت
Oct 16, 2011
4
درود

من دستگام ایکس باکس با هارد 60 گیگ است. نمیدونم فریمورش چیه؟ درایورش چیه؟چطوری باید فهمید؟
دیروز فایل آپدیت ایک باکس با ورژن 2.0.13599.0 را دانلود کردم با فلش ریختم روی دستگام. الان دیگه هیچ بازی جدید و قدیم نمیخونه.
از نمایندگی در شیراز سئوال کردم میگه شما دستگاهتو به حالت صفر درآوردی و 30000 تومان خرجش میشه.
آیا درسته؟
اگر بخوام خودم درستش کنم چه مراحلی باید برم؟ آیا اصلا من میتونم ؟
با ریختن فریمور و آپدیتها درست شدنی هست؟ یا کار حرفه ای است و من نمیتونم؟

درود

من دستگام ایکس باکس با هارد 60 گیگ است. نمیدونم فریمورش چیه؟ درایورش چیه؟چطوری باید فهمید؟
دیروز فایل آپدیت ایک باکس با ورژن 2.0.13599.0 را دانلود کردم با فلش ریختم روی دستگام. الان دیگه هیچ بازی جدید و قدیم نمیخونه.
از نمایندگی در شیراز سئوال کردم میگه شما دستگاهتو به حالت صفر درآوردی و 30000 تومان خرجش میشه.
آیا درسته؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
درود

آیا درسته؟
با یک آپدیت lt مشکل حل می شود.
دستگاه شما احتیاج به یک آپدیت LT ورژن 2 دارد.
هزینه آپدیت هم در مکانهای مختلف متفاوت هست اما تقریبا 15 تومان در میاد.

اینکه خودت انجام بدی رو نمی دونم از پسش برمی یای یا نه!
چون نیاز به بازکردن کامل کنسول و کشیدن کی داره که اگر درست انجام ندی توی دردسر میفتی

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
از عزیزان خواهش میکنم نحوه یbackupگرفتن از دیسک های XGD3را به من اموزش دهند چون در همه بخش های سایت نحوه ی رایت ان وجود دارد در ضمن برنامهxbox backup creator کار نمیکنه (ورژن جدید) روی سه سیستم هم تست کردم (لطفا سرعت مورد نیاز روهم ذکر کنید) با تشکر از دوستان عزیز

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان منم خواهش میکنم نحوه ی پچ کردن بازی هایی مثل Call of Duty Black ops رو بهم آموزش بدن تا دوباره بتونم این بازی رو بازی کنم....

توروخدا...خواهش میکنم...

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام ! دوستان ، بنده خودم خیلی کم از X360 استفاده میکنم و بیشتر در اختیار برادرمه ! البته بعضی عناوین رو روی X360 هم تجربه میکنم اما من اصولاً PC بازم ! در نتیجه،مشخصاً هیچ تسلطی به ریزه کاریای X360 ندارم ... حالا بعد از مدتها یه سری عناوین جدید X360 تهیه کردم که اونطور که متوجه شدم برای اجرا باید کنسول رو آپگرید کرد. حالا میخواستم خواهش کنم در صورت امکان منو برای این کار راهنمایی کنید ، ممنون : اول اینکه آیا نمیشه از اون Active Disk های معمول برای این نسخه هم استفاده کرد تا دیگه نیازی به آپگرید کنسول نباشه ؟ در صورتی که اکتیو دیسک کار راه بنداز نیست : چطوری میشه نسخه کنونی رو متوجه شد ؟ مراحل کارو لطفاً با جزئیات توضیح بدید ، البته میدونم که برای این منظور تاپیک زده شده ، پس لطفاً لینک کنید . البته من در زمینه سخت افزار و نرم افزار نسبتاً تسلط دارم ، پس چندان نیازی به جزئیات هم ندارم آن چنان . راستی مشخصات کنسول هم Fat با برد جاسپر و فکر میکنم رام LiteOn باشه ! ممنون .

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
دوستان منم خواهش میکنم نحوه ی پچ کردن بازی هایی مثل Call of Duty Black ops رو بهم آموزش بدن تا دوباره بتونم این بازی رو بازی کنم....

توروخدا...خواهش میکنم...
دوست عزیز شما از COD یه ایمیج بگیر با استفاده از نرم افزار abgx360میتونی بازیهات رو پچ کنی فکر میکنم تو سایت تاپیک اموزش کامل باشه

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
سلام

من روی 360 کد گذاشتم کهبازی های با لا ی 18 سال رو اجرا نکنه حالا هر چه قدر تلاش می کنم این محدودیت رو بردارم نمی تونم در واقع پسووردی رو که داده بودم رو نمیدونم چیه اصلا یادم نیست

ایا راهی است برای درست کردنش

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=2533&p=1365473&viewfull=1#post1365473

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر