سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
من میخوام یه هارد واسه xbox360 بگیرم.یه جا پرسیدم 250گیگ=70تومن خوبه یا نه؟؟؟؟

هارد اصل و غیر اصل داره؟؟
39.gif
لطفا راهنماییم کنین.!!!!
7.gif

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
من میخوام یه هارد واسه xbox360 بگیرم.یه جا پرسیدم 250گیگ=70تومن خوبه یا نه؟؟؟؟

هارد اصل و غیر اصل داره؟؟
39.gif
لطفا راهنماییم کنین.!!!!
7.gif

با توجه به جدید بودن قیمتهای خود جوش بسیاری واسش میذارن ولی 70 مناسب هست و در مورد اصلی بودن هم از کیفیت کار اصل و فرع رو به راحتی میتوان تشخیص داد.
البته فکر نمیکنم هارد اسلیم غیر اصلی در بازار موجود باشه....

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
من امروز یه چند دقیقه Appear offline بودم و تو همون چند دقیقه 2 تا اچیومت گرفتم تو بازی Gears of War 3
اچیومنت Level 50 و The Versus Sampler Platter
وقتی اچیومنت ها رو گرفتم اون پایین Achievement unlock رو نوشت رفتم تو منوی بازی اونجا تو قسمت Achievements اما لیست اچیومنت ها کلا خالی بود و کلا Gamer Pic پروفایلم هم غیب شده بود رفتم تو داشبورد آواتارمم نبود یک بار Sign out و دوباره Sign in کردم اطلاعات پروفایلم درست شده بود اما اچیومنت هایی که گرفته بودم رو آنلاک نکرده بود
رفتم تو منوی بازی اونجا هم آنلاک نشده یود اما کنار اون دوتا اچیومنت اون علامت تعجب نارنجی اومده یود ولی آنلاک نشده بود هم تو داشبورد هم تو بازی
حتی با برنامه Profile Editor هم یکبار اچیومنت ها رو آنلاک کردم ولی درست نشد
یکبار هم پروفایلم رو Recover کردم ولی باز هم درست نشد
کمک کنید لطفا...............

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
سلام خسته نباشید یه مشکلی برای کنسول دوستم پیش اومده کنسولش اسلیم درایوش عوض شده 74850 هست رو آپدیت داشبورد قفل شده باروشهایی که تو این سایت گفته شده آپدیت ناقص پاک نمیشه وبالا نمییاد خواشا راهنمایی کنی
3151351f-b800-0401-c000-0022 این هم ارورشه این اسلیمهای سری اولند که بورددرایوشون رو عوض میکردند

reza_abd

کاربر سایت
Apr 22, 2008
117
سلام دوستان عزيز...
من همين امروز يه كنسول ايكس باكس 360 اسليم گرفتم كه كرك شده بود LT +9 ... بعد بازي فيفا 12 رو خريدم و گذاشتم در داخل كنسول بعد از من سوال كرد كه ميخوايد آپديت كنيد يا ريست كنم دستگاه رو من يه دف ريست رو زدم بعد تو منو زده بود PLAY FIFA 12 وقتي اين رو زدم رفت تو يه صفحه و گفت اپديت كنم منم به اشتباه YES رو زدم.. نه كنسول به اينترنت وصل بود نه چيزي... حالا همش ميخواد آپديت كنه يه صفحه سفيد اومده هرچي روشن خاموش ميكنم دستگاه رو ديگه منو نمياد و دسته رو نميشناسه..الان من بايد چيكار كنم تورو خدا فقط سريع كمك كنيد...
واسه منم همین طوری شده دقیقا". وقتی FIFA 12 رو گذاشتم و آپدیت رو زدم اینطوری شد! اینم عکسشه:
okonb6o9kdel79bvp0.jpg

کسی می دونه چه مشکلی پیش اومده و باید چیکار کنیم که حل شه؟

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
کمممممممممممک ):

سلام من دستگاهمو lt2کرذم رفتم نسخه ی cod black ops پچ شدشو خریدم وقتی تو دستگاه میزارم ارور میده: the disk is not soported چیکار کنم کمکم کنید :((:((:((:((:((

armanbox

کاربر سایت
Jun 8, 2011
29
من امروز Fifa 12 را خریدم و کنسول گفت باید اپدیت کنی دستگاه را منم چون قبلا اپدیت کردم گفتم بلدم وقتی داشتم اپدیت می کردم یوهو ارر داد و وقتی دستگاه را روشن می کنی بالا نمیاد یک ارری را می نویسه

can read the update from the disc please reinsert the dick to cotinue the update

if the problem persists visit www.xbox.com

satus code : xxxx-xxxx-xxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx

یکی سری شماره بود که من جاش x گذاشتم گفتم شاید محرمانه باشه و کسی نباید بدونه

من حدود 4 ماه هست دستگاهم را اپدیت نکرده بودم و اخرین اپدیتم همونی که واست کینکت بود همینطور باعث غیر فعال شدن بازی های کال اف و .... می شد بود

کمککککککککککک کنید تو رو خداااااااا دارم سکته می کنم

---------- نوشته در 07:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:18 PM ارسال شده بود ----------

واسه منم همین طوری شده دقیقا". وقتی FIFA 12 رو گذاشتم و آپدیت رو زدم اینطوری شد! اینم عکسشه:
okonb6o9kdel79bvp0.jpg

کسی می دونه چه مشکلی پیش اومده و باید چیکار کنیم که حل شه؟

دقیقا واسه منم همینطور کمککککککککککککککککککککک

farshad_df

کاربر سایت
May 15, 2010
156
من امروز Fifa 12 را خریدم و کنسول گفت باید اپدیت کنی دستگاه را منم چون قبلا اپدیت کردم گفتم بلدم وقتی داشتم اپدیت می کردم یوهو ارر داد و وقتی دستگاه را روشن می کنی بالا نمیاد یک ارری را می نویسه

can read the update from the disc please reinsert the dick to cotinue the update

if the problem persists visit www.xbox.com

satus code : xxxx-xxxx-xxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx

یکی سری شماره بود که من جاش x گذاشتم گفتم شاید محرمانه باشه و کسی نباید بدونه

من حدود 4 ماه هست دستگاهم را اپدیت نکرده بودم و اخرین اپدیتم همونی که واست کینکت بود همینطور باعث غیر فعال شدن بازی های کال اف و .... می شد بود

کمککککککککککک کنید تو رو خداااااااا دارم سکته می کنم

---------- نوشته در 07:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:18 PM ارسال شده بود ----------

دقیقا واسه منم همینطور کمککککککککککککککککککککک

اکثر آپدیت های روی فیفا ناقص هست ،دستگاه شما آپدیتش نیمه کاره مونده ،این آپدیت رو از آدرسی که دادم دانلود کنید رو فلش مموری بریزید و آپدیت کنید ایشالا حل میشه : www.xbox.com/en-US/system-update-usb

omid_fakhrayi

کاربر سایت
Aug 10, 2009
144
نام
امید
دوست عزیز منم مشکل تورو بعد از هراپدیت دارم.باید بعد از هر اپدیت که چنین مشکلی واست میاد به live وصل بشیدوبعد از ان پرو فایلتو revover کن باید درسا بشه.واسه من کخ درست میشه هر بار

saeeid

کاربر سایت
Dec 5, 2007
123
نام
سعید
سلام
یه سوال نسبتا تخصصی دارم
اگه درایو یه دستگاه خراب بشه و بجای اینکه یه درایو از نوع خودش بزاریم یه هیتاچی بزاریم و اسپوفش کنیم
مثلا سامسونگ بوده بجاش هیتاچی بزاریم
ایا در اجرا کردن فرمت xd3g مشکلی پیش میاد؟
چون یجا خوندم درایوهای هیتاچی از lt+1.1 به بعد دیگه نیاز به اپدیت ندارن
یعنی xd3g رو هم اجرا میکنن؟
ممنون

آخرین ویرایش:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام
یه سوال نسبتا تخصصی دارم
اگه درایو یه دستگاه خراب بشه و بجای اینکه یه درایو از نوع خودش بزاریم یه هیتاچی بزاریم و اسپوفش کنیم
مثلا سامسونگ بوده بجاش هیتاچی بزاریم و فرم ویر lt+2.0 سامسونگ روش بریزیم
ایا در اجرا کردن فرمت xd3g مشکلی پیش میاد؟
چون یجا خوندم درایوهای هیتاچی از lt+1.1 به بعد دیگه نیاز به اپدیت ندارن
یعنی xd3g رو هم اجرا میکنن؟
ممنون

در آپدیت های جدید ماکروسافت منظورم داشبورد هست به هیچ عنوان اجازه تغییر یا spoof کردن و نمیده
پس هر دستگاه فقط با درایوی که از همان ابتدا روش بوده سازگار هست

اما می توان در صورت خرابی با یک درایو مانند خودش تغیرش داد.

farshad_df

کاربر سایت
May 15, 2010
156
ممنون. من پستتون رو ندیده بودم که پست خودمو نقل قول کردم:)
حالا من آپدیت می کنم از این لینکی که دادین خبرشو میدم.
می گم این آخرین آپدیتشه؟

این داشبورد 13599 هست ،یکی مونده به آخری ،همین کارتو راه میندازه ،داشبورد جدیدی که اومده هنوز مسئله امنیتش مشخص نشده

saeeid

کاربر سایت
Dec 5, 2007
123
نام
سعید
در آپدیت های جدید ماکروسافت منظورم داشبورد هست به هیچ عنوان اجازه تغییر یا spoof کردن و نمیده
پس هر دستگاه فقط با درایوی که از همان ابتدا روش بوده سازگار هست

اما می توان در صورت خرابی با یک درایو مانند خودش تغیرش داد.
پس چرا توی jf این قابلیت هست و توی راهنمش هم چیزی در این باره نگفته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر