سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
هومن جان یه سئوال؟!
واقعا چرا هیچکس در حال حاضر که XBOX اینقدر رواج داره به فکر راهی واسه بدست آوردن کنسولهای فاقد Key نمی افته؟!

برای اینکه تمام راههاش بسته شده. کلید درایو شما توی چیپ NAND بصورت رمزی ذخیره شده که کلید رمز توی CPU کنسول هستش. یعنی تا اون کلید رو نداشته باشی نمیتونی محتویات NAND رو رمزگشایی کنی و به کلید درایو برسی.
با JTAG این امکان پیش اومد که کلید CPU رو بدست بیاری و باهاش به کلید درایو برسی که مایکروسافت خیلی سریع یک آپدیت بیرون داد که eFuse هایی که توی CPU برای انجام عمل JTAG لازم بودند سوختند و دیگه این عمل امکانپذیر نبود.

------

کاربر سایت
May 1, 2008
20
نام
سینا
سلام دوستان نياز به راهنمايي تون دارم ؟دارم مي رم تركيه 1- خريدن كينكت از اون جا به صرفه است ؟2- كينكت چنده خارج ؟3- ايا كينكتي كه از خارج تهيه مي شه مشكلي روي سيستم هاي كپي ما ايجاد مي كنه ؟؟4- رو كينكت بازي هست ؟؟با تشكر لطفا جواب بديد مرسي

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
درود.من لایو نمیرم،ورژن داشبرد هم 2.0.12625.0 هست.الان کال آف رو صفحه سیاه میاد.دوستان میشه راهنماییی بفرمائید باید چیکار کنم؟؟؟ناگفته نماند من قبلا این بازی رو اجرا کردم ولی بعد از آپدیت کینکت این مشکل برام پیش اومده.
ممنون

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام - دوستان من میخوام یه دستگاه جدید بخرم - و میخوام اطلاعات پروفایل دستگاه حال حاضرم رو روی 2تا دستگاه داشته باشم -

به عبارت دیگه اطلاعات دستگاهم رو کپی کنم روی یه دستگاه xbox360 slim - دستگاه خودم xbox360 elite هستش . . .

ممنون میشم راهنماییم کنید دقیقا چیکار باید بکنم .

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
سلام - دوستان من میخوام یه دستگاه جدید بخرم - و میخوام اطلاعات پروفایل دستگاه حال حاضرم رو روی 2تا دستگاه داشته باشم -

به عبارت دیگه اطلاعات دستگاهم رو کپی کنم روی یه دستگاه xbox360 slim - دستگاه خودم xbox360 elite هستش . . .

ممنون میشم راهنماییم کنید دقیقا چیکار باید بکنم .

تنها راهی که داره اینه که پروفایلت رو روی یک USB Stick کپی کنی و هربار که با هر دستگاهی خواستی بازی کنی اون رو اول بزنی.

------

کاربر سایت
May 1, 2008
20
نام
سینا
سلام دوستان نياز به راهنمايي تون دارم ؟دارم مي رم تركيه 1- خريدن كينكت از اون جا به صرفه است ؟2- كينكت چنده خارج ؟3- ايا كينكتي كه از خارج تهيه مي شه مشكلي روي سيستم هاي كپي ما ايجاد مي كنه ؟؟4- رو كينكت بازي هست ؟؟با تشكر لطفا جواب بديد مرسي
چرا جواب ادمو نمي ديد ؟؟؟:|

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
چرا جواب ادمو نمي ديد ؟؟؟:|
درود.دوست عزیز مگه کینکت های که تو ایرانمیخریم از کجا میاد؟؟؟؟خب از خارج میاد دیگه. راحت بازی های کپی رو اجرا میکنه.یک بازی اصل هم روش هست.قیمتش هم خارج نسبت به داخل ارزونتره.

------

کاربر سایت
May 1, 2008
20
نام
سینا
درود.دوست عزیز مگه کینکت های که تو ایرانمیخریم از کجا میاد؟؟؟؟خب از خارج میاد دیگه. راحت بازی های کپی رو اجرا میکنه.یک بازی اصل هم روش هست.قیمتش هم خارج نسبت به داخل ارزونتره.
با تشكر از شما دوست عزيز منظورم اين بود كه نكنه اين كينكت ها هم بايد هك بشه كه مثل اين كه اينطور نيست مرسي

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
تنها راهی که داره اینه که پروفایلت رو روی یک USB Stick کپی کنی و هربار که با هر دستگاهی خواستی بازی کنی اون رو اول بزنی.

USB Stick چیه ؟! همون فلش مموریهای خودمونه یا فرق داره ؟

بعدش دقیقا چطور میتونم اطلاعات رو رو همونی که گفتید! بریزم ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر