سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
منظورم بازیهای بعد از اینا بود که تو پست اول این تاپیک هستن، مثله Crysis 2 که AP2.5 نیستن.

نه نیازی نیست فقط با اخرین اپدیت داشبورد بدون داشتن فریمور LT+ نمیتونید اون 6 عنوان:

COD MW2 / COD BO / Fable 3 / NFS HP / Halo Reach / Assa B.H

اجرا کنید!

shayan.spn

کاربر سایت
Feb 4, 2011
41
دوستان یک دستگاه دارم که از کانادا برام امده باید اداپتورش رو عوض کنم. کجا میشه اداپتور خرید وکجا میشه کپی خور کرد؟ ایا کار دیگه هم باید انجام بدم .ممنون میشم کامل راهنمایی کنید من زیاد اطلاعات ندارم.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوستان یک دستگاه دارم که از کانادا برام امده باید اداپتورش رو عوض کنم. کجا میشه اداپتور خرید وکجا میشه کپی خور کرد؟ ایا کار دیگه هم باید انجام بدم .ممنون میشم کامل راهنمایی کنید من زیاد اطلاعات ندارم.

اداپتورشو چرا عوض كني؟
از اين تبديل هاي برق 3 سر به 2 سر بخر براش !!!

shayan.spn

کاربر سایت
Feb 4, 2011
41
اداپتورشو چرا عوض كني؟
از اين تبديل هاي برق 3 سر به 2 سر بخر براش !!!

آخه رو اداپتورش زده 100تا 127 ولت وصل کردم به برق محافظمون فیوزش سوخت .از کجا میشه فهمید مدل ایکس بکس چیه؟ جعبه رو نفرستادن به خاطر وزنش فقط رنگش مشکیه پشتش هم 120 گیگ هارد نوشته 2تا هم دسته داره.:)

virus.hacker

کاربر سایت
Jan 20, 2011
145
نام
مهرداد
آخه رو اداپتورش زده 100تا 127 ولت وصل کردم به برق محافظمون فیوزش سوخت .از کجا میشه فهمید مدل ایکس بکس چیه؟ جعبه رو نفرستادن به خاطر وزنش فقط رنگش مشکیه پشتش هم 120 گیگ هارد نوشته 2تا هم دسته داره.:)
الایت فرستادن دسته شماره 2رم خودشون خریدن احتمالا چون اگه روش بود باید هاردتون 250gg بود

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
اقا من یه مشکل برام پیش اومده:
Act داشتم بازی گیرز 1 رو بازی میکردم که وقتی میخواست وارد
سه بشه تو دمو گیر میکرد و دیگه نمیشد وارد داشبورد هم شد.چند تا راه رسید به ذهنم که با اجرای اونها هم بازم این مشکل پیش اومد.
دلیلش چیه؟ایا مشکل از بازی هست؟(بازی هم از روی هارد اجرا میشد).

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
نه نیازی نیست فقط با اخرین اپدیت داشبورد بدون داشتن فریمور LT+ نمیتونید اون 6 عنوان:

COD MW2 / COD BO / Fable 3 / NFS HP / Halo Reach / Assa B.H

اجرا کنید!

سوال من همینه، من COD BO خریدم و رو کنسولم که iXtreme هست کار کرد. اگه بازی پچ شده بوده، پس چرا رو کنسول من که LT+ نیست کار کرده.

شما باید تبدیل برق بخری، از اینا که به یخچال وصل میکنن، از 15 تومن شروع میشه تا حدود 70-80. منم مشکل شما رو داشتم، آداپتور های کنسول های پال به دستگاه من نمیخورد، حالا شاید الان یکی شده باشن.

shayan.spn

کاربر سایت
Feb 4, 2011
41
ممنون از جناب test 84 وVirus,hacker .یه سوال دیگه داشتم الان من دستگاه رو بدم کپی خورش کنن هر بازی رو می تونم بازی کنم یا مثل psp باید هر چند وقت یکبار upgrade کنم برای بازی های جدید. کلا اگر ممکنه توضیح بدین باید چی کار کنم الان ؟ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر