سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
آقا من یه مشکلی گرافیکی دارم
خط دور اجسام توی هر بازی پیکسل پیکسله
منظورم اینه:تا حالا توی paint ویندوز اگه نقاشی کشیده باشید
وقتی خط رو کج میکنید دیدید چه شکلی میشه
خط های کج توی بازی من هم همینجوریه
حالا نمیدونم از ایکسباکسمه یا از مانیتور
با کابل HD هم وصل کردم
منظورم همون anti aliasing هستش
من 10 بار این مطلب رو گذاشتم ولی کسی جواب مارو نداد
تو انتقادات هم که مینویسم پاک میکنن
لطفا جواب منو بدید

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,119
نام
محمد امین
آقا من یه مشکلی گرافیکی دارم
خط دور اجسام توی هر بازی پیکسل پیکسله
منظورم اینه:تا حالا توی paint ویندوز اگه نقاشی کشیده باشید
وقتی خط رو کج میکنید دیدید چه شکلی میشه
خط های کج توی بازی من هم همینجوریه
حالا نمیدونم از ایکسباکسمه یا از مانیتور
با کابل HD هم وصل کردم
منظورم همون anti aliasing هستش
من 10 بار این مطلب رو گذاشتم ولی کسی جواب مارو نداد
تو انتقادات هم که مینویسم پاک میکنن
لطفا جواب منو بدید

برو رزولیشن رو تو دستگاه تغییر بده ببین چی میشه
این کابل HDMI هم بعضی وقتها قاطی میکنی یک دوبار از اول بزنش جا ببین چی میشه..؟

yousef_14

کاربر سایت
Aug 31, 2010
97
نام
یوسف
سلام...
من وقتی تاریخ دستگاه درست میکنم بعد یکی دوبار ریست کردن دستگاه تاریخ به همون حالت اولش برمیگرده....مشکل از کجاست؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,119
نام
محمد امین
سلام...
من وقتی تاریخ دستگاه درست میکنم بعد یکی دوبار ریست کردن دستگاه تاریخ به همون حالت اولش برمیگرده....مشکل از کجاست؟

اگر از برق بکشی بیرون اینطوری میشه.

yousef_14

کاربر سایت
Aug 31, 2010
97
نام
یوسف
سلام دوستان...
من امروز دیسک بازی halo رو تو کنسول گذاشتم ولی درایورم دیسک رو نخوند و بجای اینکه واسم play dvd بنویسه open try نوشت دیگه صدای عجیبی از درایو میاد وقتی دیسک بازی halo رو بذارم نوع دیسک وربایتروم و بازی هم روی هارد هست...بازیهای دیگه رو گذاشتم هیچ مشکلی نداشتند

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,119
نام
محمد امین
سلام دوستان...
من امروز دیسک بازی halo رو تو کنسول گذاشتم ولی درایورم دیسک رو نخوند و بجای اینکه واسم play dvd بنویسه open try نوشت دیگه صدای عجیبی از درایو میاد وقتی دیسک بازی halo رو بذارم نوع دیسک وربایتروم و بازی هم روی هارد هست...بازیهای دیگه رو گذاشتم هیچ مشکلی نداشتند

خوب مشکل از اون دیسک هست برو یک دست بشورش ببین درست میشه.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
برو رزولیشن رو تو دستگاه تغییر بده ببین چی میشه
این کابل HDMI هم بعضی وقتها قاطی میکنی یک دوبار از اول بزنش جا ببین چی میشه..؟

اگه منظورت از رزولیشن همین 1080i یا 1080p هستش تا حالا 10 بار عوض کردم فر قی نکرده
کابل hdmi هم تا حالا 100 بار باز و بسته اش کردم
از اول هم که خریدم اینجوری بود باید چیکار کنم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,119
نام
محمد امین
اگه منظورت از رزولیشن همین 1080i یا 1080p هستش تا حالا 10 بار عوض کردم فر قی نکرده
کابل hdmi هم تا حالا 100 بار باز و بسته اش کردم
از اول هم که خریدم اینجوری بود باید چیکار کنم

با کابل دیگری به TV یا مانیتور وصل کن اگر بازم مشکل داشت شاید سخت افزاری باشه

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
من روش هاي مختلفي که براي اتصال به هارد ديسک کنسول وجود داره رو مطالعه کردم و بهترين راه حل در حاضر حاضر براي من اتصال از طريق ّFTP هست، منتها هر کاري مي کنم کانکت نميشه! آيا ميتونه دليل اين امر بخاطر کپي خور بودن (iXtreme) باشه؟ چون قبلا جايي خوندم که کنسول هاي مد شده ديگه قابليت اتصال از طريق FTP وجود نداره. ممنون ميشم اگه از دوستان کسي در اين مورد اطلاعاتي داره من رو راهنمايي کنه.

البته اين يکي سؤالم خيلي مرتبط با اين تاپيک نيست اما گفتم در ادامه همين سؤال اين رو هم مطرح کنم. در حال حاضر من هيچ فروشگاه آنلاين يا ... رو براي فروش Live Card يا Microsoft Points پيدا نکردم و ظاهرا فروشگاه بازي سنتر هم ديگه فروش اين کارت ها رو نداره، اگه در اين مورد هم راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم. در حال حاضر من 1200 مايکروسافت پوينتز جهت خريد و دانلود بازي Sonic the Hedgehog 4: Episode 1 احتياج دارم، به همين خاطر اين مورد رو سؤال کردم.

آخرین ویرایش:

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
موضوع کارت Microsoft Points حل شد. يک فروشگاه آنلاين پيدا کردم، فقط الان سؤال ديگه اي که برام پيش اومده اينه که من بايد کارت آمريکا رو بگيرم يا اروپا؟ با در نظر گرفتن اينکه براي اکانت لايو من کشور رو آمريکا انتخاب کردم در حالي که ريجن دستگاه PAL (اروپا) هست. ممنون ميشم اگه در اين مورد راهنمايي بفرماييد.

راستي مشکل اولي هم هنوز حل نشده، دوستان متخصص در زمينه XBOX 360 ممنون ميشم اگه در اين مورد اظهار نظر کنند ;)

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
موضوع کارت Microsoft Points حل شد. يک فروشگاه آنلاين پيدا کردم، فقط الان سؤال ديگه اي که برام پيش اومده اينه که من بايد کارت آمريکا رو بگيرم يا اروپا؟ با در نظر گرفتن اينکه براي اکانت لايو من کشور رو آمريکا انتخاب کردم در حالي که ريجن دستگاه PAL (اروپا) هست. ممنون ميشم اگه در اين مورد راهنمايي بفرماييد.

راستي مشکل اولي هم هنوز حل نشده، دوستان متخصص در زمينه XBOX 360 ممنون ميشم اگه در اين مورد اظهار نظر کنند ;)
هر کشوری رو که برای لایو انتخاب کردی همونو بگیر اگه امریکا رو موقع ثبت نام وارد کردی پس امریکا ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر