سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
جدیدا تو بعضی از بازیا وقتی یه اچیومنت میگیرم بعد که می خوام برم تو لیست اونارو ببینم هنوز به صورت lock هست یعنی انگار مثلا اون اچیومنت رو اصلا نگرفتم مثلا فرض کنید اچیومنت تموم کردن یه مرحله از یه بازی رو دارم ولی مثلا ماله مرحله قبلش هنوز lock هست در ضمن بگم که profile من یه بار corrupted شد که rehash اش کردم و بعد از اون مشکلاتی از این قبیل پیش اومده مثلا بعد از اجرای یه بازی و برگشتن به محیط دشبورد تمام امتیازات صفر نشون داده میشن اگه کسی همچین مشکلاتی داشته میشه یه راهنمایی بکنید.

من دقیقا همین مشکل رو داشتم، شما این کار رو بکنید، یه USB توی XBox360تون درست کنید و پروفیلتون را روی اون کپی کنید، بعدش اگر هارد دارید اون رو بردارید و یکبار با پروفیلتون به لایو وصل بشید که پروفیل شما توی لایو آپدیت بشه. بعدش USB رو فرمت کنید و در حالی که به لایو وصل هستید، پروفیل رو ریکاور کنید.
درست میشه.

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
مشکل جالبی برای من پیش اومده:)
دیشب خواستم بخوابم یه صدا مثل صدا فن تو گوشم بود اهمیت ندادم ولی یه 1 ساعت بعد که دقت کردم دیدم X360 روشنه!!:-/
خاموشش کردم صبح که بلند شدم بازم دیدم روشنه:-o
یا جن های اتاقم داشتن فیفا میزدن یا X360 من ...
مشکل چیه؟؟همش برقشو قطع میکنم:-s

angelduest

کاربر سایت
Aug 31, 2010
2
اتصال هارد اکسترنال به کنسول

سلام دوستان

من تازه کنسول گرفتم و از رو کنجکاوی یه هارد اکسترنال داشتتم وصل کردم که ببینم روش بازی نصب میشه و یا فقط هارد خودش کنسول باشه؟ و بازی رو هارد نصب شد .2 تا بازی رو نصب کردم و خوشحال از این موضوع ولی وقتی هارد رو به کامپیوتر فایل های قبلی رو که روش رو نشون نمیده و فقط فایل بازی رو نشون میده و وقتی میزنی به کنسول فضا خالی که با نصب بازی باقی مونده رو نشون میده.
به نظر شما دستگاه هارد رو فرمت کرده؟
اگه فرمت کرده پس چرا فضای یه هارد500 رو 6 گیگ خالی نشون میده؟
اگه کسی نظری داره ممنون میشم.
با تشکر

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام دوستان

من تازه کنسول گرفتم و از رو کنجکاوی یه هارد اکسترنال داشتتم وصل کردم که ببینم روش بازی نصب میشه و یا فقط هارد خودش کنسول باشه؟ و بازی رو هارد نصب شد .2 تا بازی رو نصب کردم و خوشحال از این موضوع ولی وقتی هارد رو به کامپیوتر فایل های قبلی رو که روش رو نشون نمیده و فقط فایل بازی رو نشون میده و وقتی میزنی به کنسول فضا خالی که با نصب بازی باقی مونده رو نشون میده.
به نظر شما دستگاه هارد رو فرمت کرده؟
اگه فرمت کرده پس چرا فضای یه هارد500 رو 6 گیگ خالی نشون میده؟
اگه کسی نظری داره ممنون میشم.
با تشکر

دوست عزیز هارد اکسترنال در آخرین آبدیت ماکرو برای 360 تعریف شد به این صورت که شما میتونید بازیها رو در هارد کپی کرده و بازی کنید !نکته مهم اینجاست که شما اجازه استفاده از 16 گیگ رو برای کپی بازیها دارید نه بیشتر !از مقدار فضای باقی هم شم میتونید تو هارد فیلم و اهنگ بریزید و از هاردتون استفاده کنید ! که البته در زمان فرمت و شناسایی هارد از شما دو سئوال میپرسه که دقیقا الان یادم نمیاد !در کل شما فقط میتونید 2 بازی در هارد اکسترنال بریزید نه بیشتر !

مشکل جالبی برای من پیش اومده:)
دیشب خواستم بخوابم یه صدا مثل صدا فن تو گوشم بود اهمیت ندادم ولی یه 1 ساعت بعد که دقت کردم دیدم X360 روشنه!!:-/
خاموشش کردم صبح که بلند شدم بازم دیدم روشنه:-o
یا جن های اتاقم داشتن فیفا میزدن یا X360 من ...
مشکل چیه؟؟همش برقشو قطع میکنم:-s
مشکل خیلی جالبه :-o من که تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم ! نمیدونم خیلی جالبه شما یک بار در طول صبح دستگاه رو خاموش کن مراقب باش که دستهای کنسول زیر دست پا نباشن چون با کوچکترین اشاره به دسته کنسول روشن میشه بعد تست کن ببین کی دستگاه روشن میشه !

آخه همون بازیهایی رو الآن نمیخونه که قدیما راحت میخوند!

یک بار واسه من هم همین دقیقا همین مشکل پیش اومد ولی بعد ریختن آخرین فرمور مشکل حل شد !و دیگه مشکل نداشتم !

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
قبلا هم گفتم ولی خبری نشده

دوستان کنسولی هست که چند وقت پیش فرستاده شد برای آپدیت وقتی اومد بازی ها باز نمیشد بعد دو دقیقه از دیسک کلین آپ میده
دوباره فرستاده شد که کل درایور عوض بشه درایور عوض شد برگشت باز هم بازی میزارم بعد دو دقیقه بازم هم همین اخطار میده دوستان چه کنم با این کنسول

کسی نیست جواب منو بده

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
مشکل خیلی جالبه :-o من که تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم ! نمیدونم خیلی جالبه شما یک بار در طول صبح دستگاه رو خاموش کن مراقب باش که دستهای کنسول زیر دست پا نباشن چون با کوچکترین اشاره به دسته کنسول روشن میشه بعد تست کن ببین کی دستگاه روشن میشه !
من رو وسایل برقیم خیلی حساسم
کسی هم وارد اتاقم نمیشه ولی چند باری هم قبلا اتفاق افتاده بود که یه مدت خبری نبود تا اون شب که خودم شاخ دراوردم!!
اینبار تست میکنم ببینم چی میشه!!

Breaker

کاربر سایت
Aug 25, 2009
61
سلام به همه دوستان.مشکلی تو تصویر دستگاه دارم.وقتی روشنش میکنم بعد از اینکه آرم ایکس باکس رو نشون میده بلافاصله صفحه شروع به پرپرزدن میکنه و وقتی منو میاد کیفیتش خیلی پایینه و توی تنظیمات گرافیک، اچ دی رو نشون نمیده و فقط DVI رو نشون میده و تمامی رزولوشن ها از کم تا 1920 رو میاره و اصلا نمیاره 1920p یا 720p.قبلا اینجوری نبود جدیدا اینجوری میشه.مانیتور هم مشکلی نداره.لطف کنید راه حلی پیشنهاد کنید

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام به همه دوستان.مشکلی تو تصویر دستگاه دارم.وقتی روشنش میکنم بعد از اینکه آرم ایکس باکس رو نشون میده بلافاصله صفحه شروع به پرپرزدن میکنه و وقتی منو میاد کیفیتش خیلی پایینه و توی تنظیمات گرافیک، اچ دی رو نشون نمیده و فقط DVI رو نشون میده و تمامی رزولوشن ها از کم تا 1920 رو میاره و اصلا نمیاره 1920p یا 720p.قبلا اینجوری نبود جدیدا اینجوری میشه.مانیتور هم مشکلی نداره.لطف کنید راه حلی پیشنهاد کنید

اگر اشتباه نکنم این مشکل برمیگرده به تنظیمات hz چک کن ببین توی تنظیمات کنسول کنسولت رو روی چند hz ؟ فکر کنم باید روی 50 hz تنظیم بشه ! البته به مانیتور هم بستگی داره !در غیر این صورت باید کابل چک کنی یا کنسولت رو با یک مانیتور دیگه یا یک tv دیگه چک کنی !

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
دوستان یه مشکلی برای کنسول دوست من پیش اومده...

داشته یه فیلم میریخته تو هارد ایکس باکس که وسطش یه ارور میده و کنسول خاموش میشه! حالا کنسول روشن میشه ولی دیسک رو نمیده بیرون!!! الان باید چه کنیم

نارسیس رایانه

کاربر سایت
Apr 21, 2010
76
نام
مهدی
به چه چیز جالبی برخوردیم یکی از مشتریا که تازه xbox خریده عشق فوتبال هم هست دستگاهش هیچ مشکلی تو بازی ها نداره فقط درحین فوتبال بازی کردن یه دفه دسته خاموش میکنه از سیم دسته تا شارژ هم روش گذاشته یه دسته دیگم خریده ولی بازم مشکل حل نشده کسی میدون مشکل از چه احتمال داره از برد جلوی داشبورد باشه

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
دوستان به یه مشکله عجیب دیروز سر بازی reach خوردم
داشتم بازی میکردم که یه دفعه دیدم یه دونه های آبی رنگ بر روی صفحه ظاهر شد و موند روی صغحه
توی بعضی جاها و دمو های میرفت بعدش دوباره میومد
بعد nhl10 رو هم تست کردم دیدم توی دمو این دونه ها میاد
tv هیچ مشکلی نداره مطمئنم
خیلی ممنون میشم کمک کنید

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام دوستان

من یه هارد ایکس باکس خریدم. مافیا 2 رو ریختم اجرا می کنه اما فقط ماشین رو نشون میده و بقیه ی جاها انگار آبه:(
assassins creed2 و fifa world cup 2010 رو هم ریختم بازی رو اجرا می کنه تا جایی که میگه device رو انتخاب کن من مموری خوده دستگاه رو میزنم بعد 2 یا 3 دقیقه میگه که disk is unreadable هست. لازم به ذکر که این دو تا بازی هیچ خشی ندارند. دوباره دستگاه رو روشن کردم و این دفعه device رو هارد انتخاب کردم بعد از 2 بازی در فیفا وردکاپ وسط بازی سوم همین اررو disk is unreadable رو داد:((

حالا چیکار کنم تا درست شه.....برای هارد ایکس باکس آپدیت میخواد تا بازی رو اجرا کنه.؟؟

راستی از وقتی که هارد رو وصل کردم به دستگاه اون آرم ایکس باکس رو که نشون میده یکم طول میکشه تا منو رو بیاره اما قبل از اینکه هارد رو وصل کنم سربع منو رو میاورد

دستگاهم رو افقی میذارم

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
ببخشید نمیدونستم این سوال رو دقیقا کجا بیان کنم به خاطر همین اومدم اینجا
من یه مدتیه که وقتی از روی تلویزیون میرم رو HDMI بعد ایکس باکسو روشن می کنم تلویزیون خامش میشه روشن میشه خاموش میشه... تا بعد از مدتی روشن میمونه:d
به نظر شما مشکل از چیه؟

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
اقا امروز تو وسط بازی دستگاه 3 چراغه داد:(:(:(:(:( بخاطر یه لحضه قطع وصل شدن بازی سه چراغ شده قبلا این طوری شده بود اما برق خونه کامل رفت با یه بار خاموش روشن درست شداما این دفع یه لحظه برق نوسان پیدا کرد الا هر چه کابل از وصل به برق میکشم باز جاش میزارم درست نمیشه:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:(:(:(:(

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام دوستان

من یه هارد ایکس باکس خریدم. مافیا 2 رو ریختم اجرا می کنه اما فقط ماشین رو نشون میده و بقیه ی جاها انگار آبه:(
assassins creed2 و fifa world cup 2010 رو هم ریختم بازی رو اجرا می کنه تا جایی که میگه device رو انتخاب کن من مموری خوده دستگاه رو میزنم بعد 2 یا 3 دقیقه میگه که disk is unreadable هست. لازم به ذکر که این دو تا بازی هیچ خشی ندارند. دوباره دستگاه رو روشن کردم و این دفعه device رو هارد انتخاب کردم بعد از 2 بازی در فیفا وردکاپ وسط بازی سوم همین اررو disk is unreadable رو داد:((
دستگاهم رو افقی میذارم
حالا چیکار کنم تا درست شه.....برای هارد ایکس باکس آپدیت میخواد تا بازی رو اجرا کنه.؟؟
فرمت هم کردم درست نشد
راستی از وقتی که هارد رو وصل کردم به دستگاه اون آرم ایکس باکس رو که نشون میده یکم طول میکشه تا منو رو بیاره اما قبل از اینکه هارد رو وصل کنم سربع منو رو میاورد

یکی به من کمک نمی کنه؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر