سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Ramin_gh_2004

کاربر سایت
Apr 16, 2007
50
نام
رامین
بله حرفتون رو کاملا قبول دارم. من خودم شهرکردی هستم و بعد از چند وقت که با ایشون صحبت کردم که شرکتشون در اصفهان بود فهمیدم همشهری خودم هستن و واقعا کارشون و حرفاشون رو قبول کردم. این پستی هم که بالا دادم واسه این بود که بقیه بچه ها مطلع بشن و یک سوالی هم کرده باشم ببینم حرفشون کاملا درست هست یا نه. بهتره اسمشون رو اینجا نیارم اگر هم مشکلی نیست توی پست بعدی بگید تا اسمشون رو بگم. ولی فکر کنم تعداد دستگاه ریبال توی ایران کم هست که یکیشون رو این شرکت داره.

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
سلام.رفیق من این مشکل رو داره:
کابل کامپوننت 6 فیشی رو که میزنه روی آخرین رزولیشن تصویر داره ولی با HDMI تصویر روی رزولیشن پایین مثل 1024 میاد و بالاتر صفحه سیاه میشه و با HDMI به محض اینکه نویز موبایل میاد نزدیکش صفحه سیاه میشه.این مشکل بعد از نوسان برق پیش اومد.مشکل از چی هست؟دستگاهش جاسپر هست

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها من الان تقریبا از بهمن یک جاسپر جدید گرفتم، Arcade، بعد دو یا سه هفته پیش دستگاه یکبار هنگ کرد گفتم شاید برای خش دیسک باشه دیروز Red Dead رو گرفتم که اونم یک کم خش داره الان دوباره دستگاه هنگ کرد من چون جاسپر بود گفتم فن براش نگیرم. حالا به نظرتون این هنگ کردن ها مربوط به سخت افزار میشه؟ چون درب درایور رو که میزنم میاد بیرون نمیدونم الان 6 ماه نشده که این گفتم.

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
بعضی وقتا که کنسولم روشن میشه یه چراغ قرمزشم روشن میشه (جای چراغ player 1 ) و چراغ player 1 میره جای 2! ولی هیچ مشکلی هم پیش نمیاد و همه چی اجرا میشه و معمولاً هم چراغه بعد 5 دقیقه خاموش میشه! قضیه چیه؟!

آخرین ویرایش:

mohamad_Reza

کاربر سایت
May 1, 2009
41
نام
محمد
سلام! من جزو تازه کارها هستم و چندا سوال دارم...:)

اول اینکه از کجا باید بفهمم فریمور کنسولم چیه؟(منظورم همین Ixtream و LT و این چیزاس که میگید!):"> البته بدون باز کردن کنسول!

دوم اینکه من تا الان هر بازی گذاشتم تو کنسول، به وسیله آخرین ورژن abgx360 چک میکنم و هر موقع بم SplitVid و Stealth check passed داد، میزارم تو کنسول بازی رو...(یعنی کلا وقتی همه چی سبز بود)
چندا بازی هم که ارور میداد، ایمیج گرفتم با Xbox Backup Creator و بعد ایمیج رو با abgx360 اصلاح کردم و رایت کردم.
تا اینجاش خوب کار کردم؟؟؟:-s

خوب، فقط یک مرتبه، اونم 2-3 دقیقه بازی world cup 2010 رو یادمه همون اولا گذاشتم و بازی کردم که Stealth نبود! (البته خارج از محیط لایو بودم.. یعنی قبل از بازی حتی یک مرتبه به لایو متصل نشده بودم)

سوال بنده اینه که همون یک بار ممکنه باعث بن شدن من بشه؟

دیگه اینکه وقتی که آنلاین بازی میکنیم و یا در محیط Live هستیم، وضعیت stealth ارسال میشه یا حتی اگه مثلا با یه بازی مثل gta iv خارج از محیط لایو بازی کنیم و دیسک هم stealth نباشه، بازم اطلاعات ذخیره میشه و در اولین فرصت ارسال میشه؟

یه سوال دیگه هم دارم! این یک ماه Gold membership trial من که تموم بشه، دیگه اصلا نمیتونم آنلاین بازی کنم؟

کنسول: سوپر الایت FORZA3 هست با آپدیت 9199

مرسی

navid.persian

کاربر سایت
Jun 5, 2010
59
سلام
من دوتا ایمیل توی یاهو دارم و موقع ساختن پروفایلم توی xbl یکی از ایمیل هامو برای خودم و یکی را برای سرپرست یا parents که میخواست وارد کردم و رمز عبور هم گذاشتم.
الان که میخوام کسی را اد کنم یا کسی منو اد کنه . میگه رمز عبور ایمیل parent را وارد کن . که من رمز را درست وارد میکنم اما میگه نمیشه . دوباره امتحان کنید ومینویسه: if the problem persist go to www.passport.net
و منم اینجا رفتم و sign in شدم ولی نمیدونم برای رفع این مشکل باید چیکار کنم.
توی سایت xbl هم که میرم تا درخواست های دوستی را تایید کنم بازم میگه نمیشه و میگه صفحه را رفرش کن که 10 بار رفرش کردم. نمیشه.
لطفا یکی راهنماییی کنه.

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
اپدیت

از وقتی بازی های جدید اومده مجبورم اول یه dvd را اجرا می کنم بعد می تونم بازی را

شروع کنم و می دونم هم که باید اپدیت کنم از اینترنت چیزی نجستم و اون کسی هم که ازش

کنسولم را خریدم گفته 15 تومن:-o می گیره اپدیتش میکمه

خودم نمی تونم اپدیتش کنم ؟:"> دوستان لطفا راهنمایی کنید چون واقعا از عوض گردن dvd

خسته میشم:-s

لطفا کمک کنید:(:(:(:(

pejman360

کاربر سایت
Nov 27, 2009
49
دوستان من امروز 2 تا بازی red dear redmption و شاهزاده ایرانی:پرنس آخر رو گرفتم وفتی تو کنسول می گذارمشون اون ها رو فیلم دی وی دی می خونه و زمانی میری فیلم روببینی وقت علامت xbox رو می بینی

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
دوستان من امروز 2 تا بازی red dear redmption و شاهزاده ایرانی:پرنس آخر رو گرفتم وفتی تو کنسول می گذارمشون اون ها رو فیلم دی وی دی می خونه و زمانی میری فیلم روببینی وقت علامت xbox رو می بینی
عزیزم ریجن و اپدیت دستگاهت قدیمی هست باید اون رو دانلود کنی و اپدیت کنی تا بازی اجرا بشه !

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
از وقتی بازی های جدید اومده مجبورم اول یه dvd را اجرا می کنم بعد می تونم بازی را

شروع کنم و می دونم هم که باید اپدیت کنم از اینترنت چیزی نجستم و اون کسی هم که ازش

کنسولم را خریدم گفته 15 تومن:-o می گیره اپدیتش میکمه

خودم نمی تونم اپدیتش کنم ؟:"> دوستان لطفا راهنمایی کنید چون واقعا از عوض گردن dvd

خسته میشم:-s

لطفا کمک کنید:(:(:(:(

لطفا کمک کنید:wallbash::(:(:(:(

dantes 13

کاربر سایت
Jun 15, 2010
80
نام
امید
با سلام یه سوال برام پیش اومده
بعد از خاموش کردن کنسولم و قطع برق کامل بعد از روشن کردن دوباره دستگه تاریخ دستگاه به 22/11/2005 بر می گرده و عکس زمینه ی داشبوردم به عکس اورجینال کنسول تغییر می کنه
کلا اینطوره یا مشکل از کنسول منه اگه مشکل از کنسوله منه چطور درستش کنم
کنسولم xbox 360 arcade
ممنون

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,140
نام
محمد امین
با سلام یه سوال برام پیش اومده
بعد از خاموش کردن کنسولم و قطع برق کامل بعد از روشن کردن دوباره دستگه تاریخ دستگاه به 22/11/2005 بر می گرده و عکس زمینه ی داشبوردم به عکس اورجینال کنسول تغییر می کنه
کلا اینطوره یا مشکل از کنسول منه اگه مشکل از کنسوله منه چطور درستش کنم
کنسولم xbox 360 arcade
ممنون

آره برق رو قطع کنی اینطور میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر