سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
دوستان دستگاه من تا حالا سه بار موقع بازی fifa هنگ کرده ایا مشکل از دستگاه است
منم همین مشکلو دارم
تو بازی فیفا 10 فقط دقیقا بعد از 20 ثانیه که بازی شروع میشه هنگ میکنه
احتمال زیاد مشکل از دیسک هست چون فقط تو همین بازی مشکل داره

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
منم همین مشکلو دارم
تو بازی فیفا 10 فقط دقیقا بعد از 20 ثانیه که بازی شروع میشه هنگ میکنه
احتمال زیاد مشکل از دیسک هست چون فقط تو همین بازی مشکل داره
درسته ! فيفا 10 بعضي از ديسك هاي سري اول كه دانلود شده مشكل داره

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,731
نام
Javad
دوستان من جدیدن متوجه چیزی شدم .بازی هایی رو که قبلا نصب کرده بودم الان دیگه رو هارد کنسولم نیست .با این حال بازم هارد کنسولم پر شده .نمیدونم چه کنم هرکی میبینه مخش سوت میکشه ...:(( میشه یه نفر کمک کنه !!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,119
نام
محمد امین
دوستان یک سوال کاملا پیش پا افتاده داشتم!!
میخواستم ببینم دلیل اصلیه سه چراغ چیه؟! یعنی چه اتفاقی برای کجای کنسول میوفته که اینجوری میشه؟!:D
الان دستگاه من که دست دو خریدم و قبلا سه چراغ داده و تعمیر شده فکر کنم رو به موته!! چون یکی در میون که روشن میکنم سه چراغ میده!! اگرم بالا بیاد یا تو داشبورد فریز میکنه یا وسط بازی!! تازه امروز اینجوری شده!!
این xclamp کردن درستش میکنه که دست به آچار شم؟!

سه چراغ بستگی به نوع کدی داره که بهت میده ولی عموما از CPU دستگاه هست که به علت داغ شدن یا خراب میشه یا اتصالش رو با برد از دست میده
اگر اتصالش رو از دست بده با X-CLAMP میشه تا حدی درستش کرد و با ریبال هم کامل درست میشع ولی احتمال داره دامنه خرابی بالاتر باشه و دیگه درست نشه
کلا این مشکل مال مادربرد های قبل فالکون بود..

دوستان من جدیدن متوجه چیزی شدم .بازی هایی رو که قبلا نصب کرده بودم الان دیگه رو هارد کنسولم نیست .با این حال بازم هارد کنسولم پر شده .نمیدونم چه کنم هرکی میبینه مخش سوت میکشه ...:(( میشه یه نفر کمک کنه !!

از کجا میدونی نیست ..؟ برو تو قسمت Memory و برای پاک کردن X رو بزن و بازی ها رو پاک کن و دوباره نصبشون کن

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,731
نام
Javad
از کجا میدونی نیست ..؟ برو تو قسمت Memory و برای پاک کردن X رو بزن و بازی ها رو پاک کن و دوباره نصبشون کن
هفته پیش RDR رو نصب کردم الان اومدم بازی کنم دیدم نیست و وقتی میرم تو Memory/Games بازی 700KB بیشتر جا نگرفته و از همه مهمتر کل هارد 120GB هست و 36.5GB کلا اطلاعات اینطور که دستگاه نشون میده روش هست ولی حجم خالی باقی مونده رو 70.7GB میزنه !!!

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
سه چراغ بستگی به نوع کدی داره که بهت میده ولی عموما از CPU دستگاه هست که به علت داغ شدن یا خراب میشه یا اتصالش رو با برد از دست میده
اگر اتصالش رو از دست بده با X-CLAMP میشه تا حدی درستش کرد و با ریبال هم کامل درست میشع ولی احتمال داره دامنه خرابی بالاتر باشه و دیگه درست نشه
کلا این مشکل مال مادربرد های قبل فالکون بود..
ماله من اصلا به ارور نمیرسه!! یعنی صفحه بالا نمیاد وقتی سه چراغ میده!! مادربوردش هم فالکون ه مثلا(آلایت!)

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
دوستان من یسری بازی جدید گرفتم از دوستم ولی میزارم روی دستگاه بازی رو نمیشناسه و به عنوان ویدیو میاره!! ویدیو هم آرم 360 ه!! فکر کنم قدیمی ترینشون MW2 بازی های قدیمی تر رو تا جایی که دیدم میاره(مثل Brutal legend وBatman )!! دلیلش؟!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,731
نام
Javad
دوستان من یسری بازی جدید گرفتم از دوستم ولی میزارم روی دستگاه بازی رو نمیشناسه و به عنوان ویدیو میاره!! ویدیو هم آرم 360 ه!! فکر کنم قدیمی ترینشون MW2 بازی های قدیمی تر رو تا جایی که دیدم میاره(مثل Brutal legend وBatman )!! دلیلش؟!
اگه اشتباه نکنم واسه ریجن باشه !!!

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
اقا دستگاه من بعضی وقتا هنگ میکنه بیشتر واسه این بازی جدیدا مثل red ded و splinter cell و fifa2010 دلیلش چیه؟یهو تصویر ثابت میمونه هیچ کاری نمیشه کرد باید دوشاخه رو از پریز کشید بیرون*

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,119
نام
محمد امین

فریمور شما باید آپدیت بشه که بتونه بازی های جدید رو اجرا کنه مگر اینکه WAVE بازی ها رو به نسخه قدیم تر تبدیل کرده باشن

میشه بگین چه نوع کابلی برای نصب ایکس باکس به مانیتور کامپیوترم باید بخرم(مانیتورم ال سی دی هست)

باید ببینی مانیتورت چه کابلهای میخوره..؟ اول HDMI اگر نخورد DVI به HDMI و اگر هم نخورد VGA

• Like
Reactions: bardia67m

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
سلام دوستان من یک سری مشکلات عجیب و غریب با fifa10 و world cup دارم
1-ترکیب اصلی تیم بعد از چند روز بازی به هم میخوره مثلا در تیم ایران طالب لو مهاجم میشه و کلا ترکیب اصلی به هم میخوره
2-بعضی از بازیکن ها از زمین بازی حذف میشون یعنی نام ان ها را در ترکیب میگذاری و لی در زمین بازی غیب میشوند مثلا در world cup علی کریمی و غلام رضا رضایی که در ترکیب میگذاری در زمین بازی نیستند و باید 9 نفره بازی کنی و جالب تر این که وقتی به ترکیب میری تا این بازیکن ها را تعویض کنی هنگام تعویض دستگاه کامل هنگ میکنه درضمن این هنگ در وسط بازی هم گاهی اوقات اتفاق میفتد
وقتی که سیو های بازی را پاک میکنی یا بدون پروفایل بازی میکنی این مشکل برای یک مدت درست می شود ولی بعد از چند روز دوباره همین طور میشود حالا این مشکل از دیسک یا دستگاه در ضمن من در هردو بازی fifa 10 و world cup این مشکل را دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر