سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
این دستگاه ما در درایوش گیر میکرد
بازش کردم تسمشو در اوردم دوباره جا انداختم درش درست شد اما دیگه هیچ دیسکی رو نمیخونه رو صفحه داشبورد میمونه لود نمیکنه ممکنه لنز اسیب دیده باشه؟
لطفآ سریع کمکم کنید

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
ناتوانی در خواندن دیسک

سلام آقا من یه مشکل اساسی دارم.وقتی بازی رو برای نصب توی دستگاه میزارم وسط نصب این پیغام ر میده can not read this disc اگه میشه لطفاا راهنمایی کنین یک دنیا ممنون میشم

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام آقا من یه مشکل اساسی دارم.وقتی بازی رو برای نصب توی دستگاه میزارم وسط نصب این پیغام ر میده can not read this disc اگه میشه لطفاا راهنمایی کنین یک دنیا ممنون میشم
این مشکل بر میگرده به فرمور دستگاه شما !!! شما باید آخرین فرمور رو روی دستگاه بریزید ! LT1.1 !!!!!!!!!!!
این دستگاه ما در درایوش گیر میکرد
بازش کردم تسمشو در اوردم دوباره جا انداختم درش درست شد اما دیگه هیچ دیسکی رو نمیخونه رو صفحه داشبورد میمونه لود نمیکنه ممکنه لنز اسیب دیده باشه؟
لطفآ سریع کمکم کنید
دوست عزیز نیازی به باز کردن دستگاه و درایو نبود (اگر درایو دستگاه شما باز میشد و فقط بعضی موقعه ها گیر میکرد ) !!!!!! شما زمانی که درایوت باز میشد میتونستی با یه مقدار دقت در قسمت وسط درایو تسمه رو ببینی و به راحتی تعویض میشد ! نیازی به باز کردن درایو نبود در کل من فکر میکنم مشل درایو شما چیز دیگه ای هست اگر هیچ دیسکی رو نمیخونه آسیب دیده و باید بدیش دست تعمیر کار !! امیدوارم که موقعه بستن همچیز رو درست بسته باشی !!!

آخرین ویرایش:

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
اگه وسط نصب مینویسه که مشکل فیرمور نیست . دیسکت بد رایت شده یا خرابه . به هر حال مشکل دیسکه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من با تلویزیون معمولی ال جی بازی میکنم یعنی نه ال سی دیه نه ال ای دی با کابل 3 سر که تو جعبه بود بازی میکنم همه نوشته ها ریزه انگار کیفیتم پایین هست یه راهکار کامل بدین ممنون میشم:love:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
شما رزولوشن رو تو قسمت تنظیمات دست کاری کن ببین اتفاقی میافته یا نه اگه نوع تصویر رو گزینه ی معمولی هست بزن رو گزینه ی واید ببینن بهتر نمیشه؟!!!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شما رزولوشن رو تو قسمت تنظیمات دست کاری کن ببین اتفاقی میافته یا نه اگه نوع تصویر رو گزینه ی معمولی هست بزن رو گزینه ی واید ببینن بهتر نمیشه؟!!!
خب رزولوشن رو از کجا عوض کنم ؟مشکلی برای دستگاه یا تلویزیون یا بازیم پیش نمیاد؟ :confused:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
خب رزولوشن رو از کجا عوض کنم ؟مشکلی برای دستگاه یا تلویزیون یا بازیم پیش نمیاد؟ :confused:

برو تو قسمت Display کنسول و اونجا تنظیم کنم .. مشکل چرا پیش بیاد..؟

در ضمن فکر کنم TV شما یک نموره از رده خارجه و بهتر از این هم نمیتونی تصویر بگیری.

• Like
Reactions: Fenris Wolf

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
برو تو قسمت Display کنسول و اونجا تنظیم کنم .. مشکل چرا پیش بیاد..؟

در ضمن فکر کنم TV شما یک نموره از رده خارجه و بهتر از این هم نمیتونی تصویر بگیری.
ممنون :biggrin1: آره مال 3-4 سال پیش هستش ال جی هم بود حالا باید برم یه ال سی دی توپ بخرم ! چون هیچی نممیشه اینجری فهمید و یک سئوال دیگه ایکس باکس رو به مانیتور ال سی دی کامپیوترم که سامسونگ هم هست میتونم وصل کنم و بازی کنم؟

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
ممنون :biggrin1: آره مال 3-4 سال پیش هستش ال جی هم بود حالا باید برم یه ال سی دی توپ بخرم ! چون هیچی نممیشه اینجری فهمید و یک سئوال دیگه ایکس باکس رو به مانیتور ال سی دی کامپیوترم که سامسونگ هم هست میتونم وصل کنم و بازی کنم؟

آره داداش چرا از همون اول این کارو نکردی یه کابل مشت بگیر وصل کن به ال سی دی کیفیت بگیر بعد ببین گرافیک دستگاه کم میاره یا چشات ( شوخی کردم )
موفق باشی :cheesygri

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
دوستان دستگاه من تا حالا سه بار موقع بازی fifa هنگ کرده ایا مشکل از دستگاه است

اگر تو لایو هنک کرده باشه که مسئله ای نیست ولی تو حالت آفلاین احتمال داره از دیسکت یا کنسولت باشه

سلام مشکل فیریز شدن یک سری از بازی ها در یک سریاز دستگا ها چیه این را هم بگم که غیر ممکنه مشکل از دیسک باشه چون چندتا برند مختلف را تست کردیم

دستگاهت فالکون هست یا جسپر.

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
دوستان یک سوال کاملا پیش پا افتاده داشتم!!
میخواستم ببینم دلیل اصلیه سه چراغ چیه؟! یعنی چه اتفاقی برای کجای کنسول میوفته که اینجوری میشه؟!:D
الان دستگاه من که دست دو خریدم و قبلا سه چراغ داده و تعمیر شده فکر کنم رو به موته!! چون یکی در میون که روشن میکنم سه چراغ میده!! اگرم بالا بیاد یا تو داشبورد فریز میکنه یا وسط بازی!! تازه امروز اینجوری شده!!
این xclamp کردن درستش میکنه که دست به آچار شم؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر