سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,117
نام
محمد امین
سلام . دستگاه من حدودا یه یه ماهی هست که e74 داده و من هم چون پیش دانشگاهی ام و تا امروز امتحان داشتم نتونستم واسش کاری بکنم . خوب بچه ها من 2 روز پیش رفتم پیش بهترین فروشنده ایکس باکس تو ارومیه و بهش همه چی رو گفتم . بعد گفتم دستگاهم رو چند بر میداره گفت 100 هزار تومان !!!!!!
دستگاه من فالکون آرکید هستش که خودم بعدا واسش یه هارد 20 خریدم و یه دسته دیگه خریدم که با داداشم دونفری بازی کنیم .(کلا دستگاه واسم 320 تومان آب خورده) . حالا به نظر شما دستگاه رو بدم بره و به جاش یه آرکید جاسپر بخرم ؟؟؟ یا اینکه خودم تعمیرش کنم و به یکی بندش کنم بره ؟؟؟(ایکس کلامپ رو دیدم آسون بود خودم می تونم بکنم) . حالا نظرتون چیه ؟؟ اگه تعمیرش کنم و ببرم موقع فروختن به طرف نگم که تعمیری هستش طرف می تونه بفهمه که تعمیرش کردم یا نه ؟؟ خواهشا هرچی زودتر و به طور تخصصی جواب بدین چون دلم واسه پرنس تازه لک زده :)

ردی کنی بره بهتره چون امکان داره با X-clamp هم درست نشه و بمونه رو دستت

سرزمین رایانه

کاربر سایت
Jul 18, 2008
116
نام
هادی ابوعلی
سلام یه سوال داشتم می خواستم بدونم که درایو سری 8 liteon تاریخ ساختش august 2009 هست جزء
ورژن 2 هست یا نه
واین که چقدر احتمال داره که دستگاه نو این مدل در بازار موجود باشه

برای اطمینان کامل باید درایو رو به pc وصل کنی و روش کپی خور سری هشت ورژن 1 رو اجراء کنی اگر برنامه پیغامی مبنی بر باز کردن در درایو تا نیمه داد یعنی ورژن 1 در غیر اینصورت برنامه میگه درایو شما ورژن دو و نمیتونه کار رو ادامه بده ,

از روی تاریخها نمیشه دقیق گفت که چه مدلیه ولی اگر خودتون تست کنید به راحتی مشخص میشه

در حال حاضر توی بازار ایران بیشترین درایوها 93450 هست و بقیه ورژنها خیلی به ندرت پیدا میشه.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام من به تازگی یه TVمعمولی 22اینج(21.5)سامسونگ خریدم.وقتی توش بازی میذارم رنگ آمیزیش خیلی بد و پر رنگه در حد PS2 میشه بگید برای اینکه بهتر بشه تنظیمات زیر رو رو چند بذارم؟(تا صد هست)
وضوح
روشنایی
درخشنگی
رنگ
و یه nrدیجیتال هم نوشته که onو offداره.
ممنون.

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام من به تازگی یه TVمعمولی 22اینج(21.5)سامسونگ خریدم.وقتی توش بازی میذارم رنگ آمیزیش خیلی بد و پر رنگه در حد PS2 میشه بگید برای اینکه بهتر بشه تنظیمات زیر رو رو چند بذارم؟(تا صد هست)
وضوح
روشنایی
درخشنگی
رنگ
و یه nrدیجیتال هم نوشته که onو offداره.
ممنون.

شما باید وضوح رو 50 بزاری !!!!!!!! روشنایی هم در حد 85 رنگ هم نباید زیاد باشه در حد 45 فکر کنم کافی باشه !!! درخشندگی هم حدود 80 تا 85 !!! کلا در تلوزیونهای معمولی نباید رنگ رو زیاد کرد چون روی کیفیت اثر مستقیم داره !! چه خوب میشد یه Tv ال سی دی سامسونگ معمولی 22 میگرفتید !!! چندان تفاوت قیمت نداره !!!!

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
من دستگاهم رو با کابل hdmi به مانیتور وصلش کردم یه تلویزیون 25 اینچ دارم وقتی با کابل av دستگاه رو وصلش میکنم به تلویزیون دیگه مشکل AA و رزولوشن پایین کنسول رو احساس نمیکنم(1920*1080 کنسول واقعی به نظر نمیرسه روی مانیتور)فقط یه مشکل داره و اونم اینه که نوشته ها واضح نیست حالا سوالم اینه که اگه یه کابل کامپوننت بخرم روی تلویزیون این مشکل حل میشه یا از مانیتور استفاده کنم؟اگه کسی از کامپوننت استفاده کرده راهنمایی کنه

آخرین ویرایش:

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام اگه من با کابل کامپوننت xbox360رو به tvیی که گفتم وصل کنم hdمیگیرم؟چه روزلشنی؟
اگه تلویزیونتون HD باشه بله. 1280x720 اگه Full HD باشه هم 1920x1080 کلاً تلویزیون اشعه‌ای اونم با کابل کامپوننت کیفیت خیلی خوبی نداره.
از تلویزیون LCD با کابل HDMI استفاده کنید.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
اگه تلویزیونتون HD باشه بله. 1280x720 اگه Full HD باشه هم 1920x1080 کلاً تلویزیون اشعه‌ای اونم با کابل کامپوننت کیفیت خیلی خوبی نداره.
از تلویزیون LCD با کابل HDMI استفاده کنید.
از کجا بفهمم که تلویزیونم hdهست یا نه؟(lcdنیست و 22اینچه(21.5)و 195هزار تومن خریدمش )حالا اگه کامپوننت بخروم hd میده؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,117
نام
محمد امین
از کجا بفهمم که تلویزیونم hdهست یا نه؟(lcdنیست و 22اینچه(21.5)و 195هزار تومن خریدمش )حالا اگه کامپوننت بخروم hd میده؟

خوب مدلش رو سرچ کن مشخصاتش میاد
اما مال شما 100 درصد HD نیست:biggrin1:

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
اقا کمک کنییییید
امروز در حال بازی کردن فیفا ورلدکاپ بودم دستگاه رو به صورت عمود گذاشتم دستگاه از روی میز که ارتفاعش فک کنم 60 سانتیمتر بود خورد زمین و به طرفی خورد زمین که ( دستگاه رو به صورت افقی میتونی بزاری و بازی اجرا کنه ) به اون سمت خورد زمین :(:(:(:( و دیسک بازی دورش خراب شد و اون بازی رو دیگه اجرا نکرد ولی هر بازی به جز اون رو گذاشتم اجرا کرد اقا کمک کنید مردم
شنبه هم امتحان فیزیک دارم فکرم به دستگاه نمیتونم درس بخونم لطفا زورد تر بگید مشکل پیدا کرده دستگاه یا نه از دل شوری در بیام
ممنون:blushing::blushing::blushing::blushing:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
اقا کمک کنییییید
امروز در حال بازی کردن فیفا ورلدکاپ بودم دستگاه رو به صورت عمود گذاشتم دستگاه از روی میز که ارتفاعش فک کنم 60 سانتیمتر بود خورد زمین و به طرفی خورد زمین که ( دستگاه رو به صورت افقی میتونی بزاری و بازی اجرا کنه ) به اون سمت خورد زمین :(:(:(:( و دیسک بازی دورش خراب شد و اون بازی رو دیگه اجرا نکرد ولی هر بازی به جز اون رو گذاشتم اجرا کرد اقا کمک کنید مردم
شنبه هم امتحان فیزیک دارم فکرم به دستگاه نمیتونم درس بخونم لطفا زورد تر بگید مشکل پیدا کرده دستگاه یا نه از دل شوری در بیام

دوست عزیز مهم نیست !!!شما دیسک دیگه ای تهیه کنید ! احتمالا دیسک بر اثر زمین خوردن دستگاه شما آسیب دیده !

سرچ کردم چیزی پیدا نکردم میشه شما هم لطف کنید سرچ کتید؟
مدل:22اینچu/slim fit tv
مدلش همینه؟یا یه چیز دیگه هست؟

دوست عزیز tv شما به احتمال زیاد HD نیست !!! در هر صورت شما برای کیفیت بهتر میتونید کابل کامپونت رو تهیه کنید تا کیفیت بهتری داشته باشید ! جای ضرر نداره ! حدود قیمت هم 20 تا 25 هست !!!! حتما هم زمان خرید به هلوگرام ماکرو توجه کنید !!!

shayanjuventus

کاربر سایت
Apr 26, 2009
276
ن دستگاهم رو با کابل hdmi به مانیتور وصلش کردم یه تلویزیون 25 اینچ دارم وقتی با کابل av دستگاه رو وصلش میکنم به تلویزیون دیگه مشکل AA و رزولوشن پایین کنسول رو احساس نمیکنم(1920*1080 کنسول واقعی به نظر نمیرسه روی مانیتور)فقط یه مشکل داره و اونم اینه که نوشته ها واضح نیست حالا سوالم اینه که اگه یه کابل کامپوننت بخرم روی تلویزیون این مشکل حل میشه یا نه؟اگه کسی از کامپوننت استفاده کرده و با av مقایسه کرده لطف کنه راهنمایی کنه

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اقا کمک کنییییید
سلام
نگران چی هستی بیخیال هیچی نشده یادم اون قدیما ساله2005 تازه 360 امده بود
:biggrin1:اون موقعه 3چراغی نبود یعنی زیاد رواج نشده بود اولین مشکل 360 همین خط انداختن رویه dvd گزارش شده بود در صورتی رخ میداد که از حالت عمودی در عین بازی به حالت افقی درش بیاری یا بر عکس نگران نباش چیزیش نشده فقط باید بری بازی دوباره بگیری همین

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,117
نام
محمد امین
اقا کمک کنییییید

باید امیدوار باشی به لنز درایو آسیب نزده باشه

ن دستگاهم رو با کابل hdmi به مانیتور وصلش کردم یه تلویزیون 25 اینچ دارم وقتی با کابل av دستگاه رو وصلش میکنم به تلویزیون دیگه مشکل AA و رزولوشن پایین کنسول رو احساس نمیکنم(1920*1080 کنسول واقعی به نظر نمیرسه روی مانیتور)فقط یه مشکل داره و اونم اینه که نوشته ها واضح نیست حالا سوالم اینه که اگه یه کابل کامپوننت بخرم روی تلویزیون این مشکل حل میشه یا نه؟اگه کسی از کامپوننت استفاده کرده و با av مقایسه کرده لطف کنه راهنمایی کنه

کامپیونت نسبت به کامپوزیت خیلی فرق داره به شرط اینکه TV شما بالاتر از کامپوزیت هم ساپورت کنه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر