سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

نارسیس رایانه

کاربر سایت
Apr 21, 2010
76
نام
مهدی
درایوهای Lite-On وقتی به یکی از ورژن های iXtreme LT آپدیت میشند، دیگه با روش های ساده (کلید Dummy form iXtreme) و با چند کلید فایل های Firmware و شماره سریال DVDKey رو نمیشه بدست آورد و باید از روش های سخت افزاری همچون MRA برای Dump Firmware استفاده کرد.
تاپیک راهنما: http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=26610

درایوهای خام 93450 , 83850v2 هم فقط با همون روشهای سخت افزاری که لینک کردم بالا، میشه اونها رو کپی خور کرد

در نهایت موقع خرید کنسول باید فایل های استخراجی رو درخواست کنید و یا کنسول با درایو خام بخرید و بعداً بدید کپی خور کنند براتون که فایل هاش رو داشته باشید برای خودتون

یعنی حالا که ما دستگاه ها را گرفتیم هیچ راهی برای به دست آوردن key نداریم

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
سلام
یکی از دوستام یه مشکلی براش پیش اومده میخواستم خواهشا اگه میدونید کمک کنید دیروز 360 خریده بعد بازی alan و sc رو هم خریده....حالا میگه alan رو به راحتی اجرا میکنه...و هیچ مشکلی هم نداره....اما وقتی sc رو میذاره یه صفحه سفید میاد که یه ارم 360 هم باهاش نشون میده بعد امروز رفته به یارو گفته اونم سیدی بوت رو بهش داده تا چند ثانیه قبل از اجرای بازی داخل دستگاه بذاره بعد....بازیرو بذاره....ولی بازم مشکل داره و مشکلش حل نشده
خواهشا اگه میدونید کمک کنید...
ممنون.........

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام
یکی از دوستام یه مشکلی براش پیش اومده میخواستم خواهشا اگه میدونید کمک کنید دیروز 360 خریده بعد بازی alan و sc رو هم خریده....حالا میگه alan رو به راحتی اجرا میکنه...و هیچ مشکلی هم نداره....اما وقتی sc رو میذاره یه صفحه سفید میاد که یه ارم 360 هم باهاش نشون میده بعد امروز رفته به یارو گفته اونم سیدی بوت رو بهش داده تا چند ثانیه قبل از اجرای بازی داخل دستگاه بذاره بعد....بازیرو بذاره....ولی بازم مشکل داره و مشکلش حل نشده
خواهشا اگه میدونید کمک کنید...
ممنون.........

واقعا این بازاری که ما داریم جز یه مش آدم بی سواد هیچ چیز دیگه ای توش پیدا نمیشه ! دوست من فرمور دستگاه قدیمی هست و شما باید فرمور LT 1.1 رو بریزید ! این یارو که به شما دستگاه رو داده فرمور قدیمی ریخته !!! حالا چرا بازی Alen رو اجرا میکنه من نمیدونم ! در کل مشکل شما 100 % فرمور هست !!!! من خودم به شخصه دیدم که LT ورژن 1.1 امده بود ولی 1.6.1 میریختن !!!!!!!!!!

سلام مجدد
آقا ریختن این LT ورژن 1.1 فوت فن خاصی داره آخه از کسی که ما دستگاها را گرفتیم گفته که دستگاها LT ورژن 1.1 هست برای اینکه خودم درایوهای سری 9 را کپی خور کنم باید دقیقا چه مراحلی را طی کنم :((
اگر به اون کسی که فرمور ریخته اعتماد دارید که حرفی که میزنه درست هست که هیچ اگر ندارید مطمعا باشید که خواسته خودشو راحت کنه ! در کل من به جز چند تعداد اندک شمار در تهران هیچ کسی رو قبول ندارم ! اگر از تهران تپخونه خرید کردید که مطمعا هستم آدمهای ناوارد اونجا بسیار زیاد هست ! در کل من فکر نمیکنم فرمور شما LT 1.1 باشه ! شاید LT 1 هست ! اگر تهران هستید بدید نکس جن براتون دوباره فرمور بریزه اگر مشکلی هم وجود داشته باشه خودش به شما میگه ! بچه های خوبی هستند در زمینه این کار و کاملا مطمعا (البته در زمینه این کار در فروش دستگاه مقداری گرون میدن که ما به اون کاری نداریم )! اگر نه بدید دستگاه رو یه جای مطمعا و خواهشا با سواد که فرق فرمور حالیش باشه !!!!

آخرین ویرایش:

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
شما لطف کن اگه کابلی که مانیتورت داره آنالوگ هست و از نوع DVI نیست همون کابل توی تصویر اول رو بخر (کابل vga) یه تبدیل دو سر مادگی هم بگیر . برای صدا هم یه تبدیل دو به 1 بگیر با یه سیم استریو دو سر سوراخ دار (3.5 میلیمتری)

اگر هم کابل اصلیه مانیتورت DVI هست که اوون کاری که قبلا گفتم رو بکن.اگه باز مشکلی بود pm کن.
پشت مانیتور من(Viear)هم ورودی DVI داره
من فکر کنم از با توجه به توضیحات شما و دوستان دیگه از این کابل بگیرم مشکلم حل میشه:
official_xbox_360_vga_hd_av_cable_360.jpg

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
خوب صدا چی؟
اگه کابلی که شما فرمودید را بزنم پشت ایکس باکس دیگه اون کابل سه فیش خود ایکس باکس جا نمیره.

ببخشید گیج بازی در میارم

خوب این مشکل معمولا برای کسانی که مانیتورشون خروجی صدا نداره پیش میاد شما باید قاب بالای کابل 3 فیش رو ببرید تا همزمان جا بره

نارسیس رایانه

کاربر سایت
Apr 21, 2010
76
نام
مهدی
درایوهای Lite-On وقتی به یکی از ورژن های iXtreme LT آپدیت میشند، دیگه با روش های ساده (کلید Dummy form iXtreme) و با چند کلید فایل های Firmware و شماره سریال DVDKey رو نمیشه بدست آورد و باید از روش های سخت افزاری همچون MRA برای Dump Firmware استفاده کرد.
تاپیک راهنما: http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=26610

درایوهای خام 93450 , 83850v2 هم فقط با همون روشهای سخت افزاری که لینک کردم بالا، میشه اونها رو کپی خور کرد

در نهایت موقع خرید کنسول باید فایل های استخراجی رو درخواست کنید و یا کنسول با درایو خام بخرید و بعداً بدید کپی خور کنند براتون که فایل هاش رو داشته باشید برای خودتون

خلیل جان راهی نیست که دستگاهایی که کپی خور شدند را key درایوشون را به دست آورد:((

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
دوستان سلام

راستش من یه مانیتور LG-W1952S دارم که واسش یه کابل VGA HD AV خریدم ، حالا مشکل اینجاست که وقتی این کابل به مانیتور من وصل میشه تصویر تار و دوتایی نشون داده میشه ( تمام تنظیمات صفحه رو هم دستکاری کردم و نشد ) ، اما وقتی همین کابل رو به مانیتور یا تلویزیون سامسونگ وصل می کنیم خروجی فوق العاده عالی هست . البته یه دکمه هم کنار کابل هست که رو هر دوتا مودش امتحان کردم و تصویر یکی بود .
کنار کانکتور مانیتورم نوشته D-sub و قسمت جالبش اینجاست که وقتی از یکی از دوستان با واسطه یه کابل گرفتم که البته این دکمه رو نداشت ، تصویر با کیفیت از مانیتورم دریافت کردم .

واقعا نمی دونم چکار کنم ، کل فروم های انگلیسی رو هم جستجو کردم و حتی تنظیمات دستگاه رو با y و rt ریسیت کردم ، اما جواب نگرفتم . هیچکدوم از شما عزیزان تا به حال با چنین مشکلی برخورد داشتید ؟
راستش بدیش هم اینجاست که نمی تونم یه کابل نو بخرم چون ممکنه همین مشکل رو داشته باشه ، واقعا نمی دونم چکار کنم :confused:

ممنونم که کمکم می کنید :love:

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,439
سلام اقا خلیل گل خوبی داداش
اقا خلیل بازم با مشکل بر خوردم داشتم بازی میکردم که یهو در حین بازی کنسولم ریستارت کرد
و بعد بازی دیگر ی رو انجام دادم که این دفه هم در حین بازی دو بار ریستارت کرد
ولی الان که دو باره بعد از 4 ساعت که بازی کرد دیگه ریستارت نشد
اقا خلیل مشکل از چیه ؟؟ ممنون
منتظر جوابتون هستم

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من شنیدم دیسک هایی که روشون برچسب زدند ممکنه در دستگاه کنده بشه ودستگاه رو خراب کنه درسته؟

بله
چون این برچسبه سایزش درست حسابی نیست و هنگام چرخیدن دیسک یه قسمتاییش رشته رشته میشه و میره داخل درایور

نارسیس رایانه

کاربر سایت
Apr 21, 2010
76
نام
مهدی
نه اماکنش نزدیک صفر هست.

اجازه بدید بحث را بیشتر باز کنم
خود ما در فروشگاهمون بازی های XBOX را با برحسب مخصوص که ورق ژاپنی ضد آب هست به فروش میرسونیم و تو این یک سالی که بخش XBOX را اضافه کردیم هیچ مشکلی پیدانکردیم:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر