سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
ممنونم که جواب دادید دوست من
راستش بودجه مالیم خیلی ضعیفه ، منظورم هم همون 16 گیگ فلش معمولی هست . پس با این 16 گیگ می تونم 2 تا بازی رو نصب کنم . آخه چون لایو ندارم زیاد مهم نیست بازی تموم شد پاکش کنم ، بیشتر نمیخوام به درایوم فشار وارد بشه :-) راستی آچیومنت هاش که نمیپره ، میپره ؟

در مورد باطری پک هم دسته دوستم باطری پکش کار نمیکرد ، اومدیم پنل آهنیش رو بالا بردیم تا دوتا پین ها کانکتور جریان راحتتر با اون پنل ارتباط برقرار کنن ، با اینکه ایدفعه یکم بالا بردم ، بازم شکست . حالا فردا دارم میرم تهران ، میخواستم ببینم از کجا می تونم فقط خود پک رو تهیه کنم واسش ؟! مثلا با ماله یه سوخته معاوضه کنم . گرچه پین ها رو میشه با سیم لحیم به پنل متصل کرد ، ولی اینجوری خیال منم راحتتره .

یه سوال دیگه اینکه من تنها زندگی میکنم و سیگار هم زیاد میکشم ، میخواستم بدونم وقتی دستگاه خاموشه هم دود سیگار می تونه به یونیت های گرافیکی آسیب وارد کنه !؟ بخار کتری داخل اتاق چطور ( گرچه تابستون بشه در و پنجره هارو باز می کنم ) .

ممنونم از راهنماییهاتون :love::love::love:

اون دود سیگار بیشتر به خودت ضرر میزنه تا دستگاهت... کلا دود سیگار و بخار آب بالا میرن و کاری با دستگاهت نداره.

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
سلام به همه . من یک 360 دارم که ماله 2007 هستش (بدون فیش hd) نمیدونم جاسپره یا فالکون . جدیدن بعضی از بازیهارو نمیتونه اجرا یکنه . مثلا تو darksiders یه نوار آبی رنگ تو صفحه دیده میشه !! نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم بکنید

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
سلام به همه . من یک 360 دارم که ماله 2007 هستش (بدون فیش hd) نمیدونم جاسپره یا فالکون . جدیدن بعضی از بازیهارو نمیتونه اجرا یکنه . مثلا تو darksiders یه نوار آبی رنگ تو صفحه دیده میشه !! نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنماییم بکنید

وقتی HD نداره یعنی نه جسپر هست نه فالکون به احتمال 99 درصد زفرا هست و به احتمال 1 در صد هم لانچ

شما هم باید برای اجرای بازی های جدید حتما فریمور دستگاهتون رو ارتقاع بدین که بهترینش هم LT هست معلوما تغییر فریموری بین 10 تا 15 تومن آب میخوره

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
مشکل عجیب در 360 !

یه مشکل عجیب برای 360 ما پیش اومده و مربوط به درایو دستگاه هست ! دستگاه من قسمت درایوش زمانی که دستگاه رو روشن میکنم و کلید eject رو میزنم در درایو باز نمیشه و حالت گیر داره ! دوباره که میزنم باز میشه ! بعد از یکی دوبار که کلید eject رو میزنم سرانجام درایو باز میشه و دیگه اصلا گیر نمیکنه ! بعد که دستگاه رو خاموش میکنم و روشن میکنم دوباره همین روال طی میشه ولی اگر درب درایو باز بشه دیگه گیر نمیکنه ! حالا واقعا موندم که مشکل از چی هست؟ خوب اگر گیری در درایو یا خرابی وجود داشته باشه باید زمان که درب درایو بسته میشه هم گیر بده ولی اصلا گیر نمیکنه و مشکل فقط هنگام روشن کردن سیستم و اون گیر اولیه هست ! واقعا باید اعتراف کنم که 360 پدر ما رو درآورد ! :evil: خیلی دستگاه اسرار آمیزی هست !!!!

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
سلام دوستان من دستگام سر بازی AC2 تصویرش فریز شد و هیچ کاری نمشد کرد و بازیو در آوردم و خاموش کردم هیچ اروری هم نداد... میشه بگین مشکل چیه؟ خطر ناکه یا نه فکر کنم بردم جسپر باشه... ممنون

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
دوستان من 360 جدیدی که خریدمو با کابل Hdmi وصل Lcd Tv 720p samsung کردم کیفیت خوبه ولی تو رنگ مشکی یه کم مشکل دارم تصویر یه جوریه.مربع مربع میشه یعنی یه جورایی pixel pixel خیلی خراب نیست ولی اگه دقت کنم میبینمشون و تو باز هایی که تاریکه بیشتر به چشم میاد در ضمن مارک کابلمم Gebl هست که ایتالیایی هم هست به نظرتون مشکل از کجاست؟ تنظیمی چیزی داره؟ 360 قبلیم با Component Hd وصل بود اینجوری نبود.در ضمن کابلم مخصوص گیم هست به نظرم هم میاد جنسش ادام واره یعنی خوبه

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
داداش گیر درایو شما برای تسمه درایو هست که قیمتش هم 15 تا تک تومنی هست

تسمه رو عوض کن مشکل شما حل میشه

دوست عزیز با تشکر از شما ! :love: ولی شما تجربه این کار رو داشتید ؟ برای شما این مشکل پیش اومده بوده ؟ که با تعویض تسمه درست شده ؟؟؟؟ من تو بازار پرسیدم ! البته زیاد بهشون اعتقاد ندارم گفتن از اون قسمت آهن روبایی هست که دیسک رو میگیره ! ولی هر چی فکر کردم دیدم با عقل جور درنمیاد !!!

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
ذوستان خسته نباشید
اقا ما بعد 2 ماه رفتیم سراغ ایکس باکس یه بازی بزنیم به بدن هر کار کردم این درایور دی وی دی رو نداد بیرون رو صفحه داشبورد opening میزنه یه مدت که میگذره reiding میزنه گیم و میخونه میره تو بازی ولی به هیج وجه eject نمیکنه همینطور گیر کرده هیج تکونی هم نداره دردش چیه خاک گرفته؟
چکار باید بکنم

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
خوب با تشکر از دوست عزیز که در خصوص تسمه توضیح دادن! ما تسمه درایو رو عوض کردیم بدون باز کردن درب درایو :laughing: و باز کردن کامل دستگاه !!!! با یه موچین وقتی که درایو باز بود تسمه رو بیرون اوردم و رفتم یه نو اندازش گرفتم ! وقتی که تسمه درایو رو دروردم و دستگاه رو خاموش کردم درب درایو باز موند ! تسمه جدید رو با دقت جا انداختم :cool:و دستگاه رو روشن کردم ! مشکل گیر دستگاه کاملا بر طرف شد و دیگه به هیچ عنوان درب درایو گیر نمیکنه !!!! یه چیز جالب این بود که تسمه از لحاض ظاهری هیچ مشکلی نداشت ولی وقتی بردم مغازه طرف گفت تسمت خرابه ! (دمش گرم) حتی وقتی یه نو داد باز هم تشخیص ندادم ! بعد که گذاشت کنار هم و گفت ببین فرقش اینجاست تعجب کردم تسمه یه خیلی کم شاید به اندازه 3 تا سر سوزن گشاد شده بود ! ولی گشادی تسمه به اندازه ای بود که وقتی دو تسمه رو کنار هم میزاشتی دقت میکردی گشادی مشخص بود ! این توضیح رو دادم که بگم تعمیر کار مورد نظر هم تشخیصش اشتباه بود و اینجوری که دستگاهارو به آدم های نا وارد بدید دستگاه رو سه سوت به فنا میدن !:blushing: و میزنن یه جای دیگشو خراب میکنن ! تشخیص یکی از تعمیر کارها این بود که قسمت آهن روبایی دستگاه خراب هست !!!!!:eek::eek::eek::eek: که اصلا ربطی نداشت !!!! کل مشکل با 250 تموان حل شد !!!

ذوستان خسته نباشید
اقا ما بعد 2 ماه رفتیم سراغ ایکس باکس یه بازی بزنیم به بدن هر کار کردم این درایور دی وی دی رو نداد بیرون رو صفحه داشبورد opening میزنه یه مدت که میگذره reiding میزنه گیم و میخونه میره تو بازی ولی به هیج وجه eject نمیکنه همینطور گیر کرده هیج تکونی هم نداره دردش چیه خاک گرفته؟
چکار باید بکنم

دوست من ممکن مشکل شما هم از تسمه باشه ! وقتی که درایو دستگاه باز میشه با یه چراقوه به مرکز درایو نگاه کنید یه موتور کوچیک با یک تسمه میبینید که کارش باز بسته کردن درایو هیست ! شما میتونید ندون باز کردن دستگاه اون تسمه رو باز کنید و تعویض کنید !!!

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
دوستان من 360 جدیدی که خریدمو با کابل Hdmi وصل Lcd Tv 720p samsung کردم کیفیت خوبه ولی تو رنگ مشکی یه کم مشکل دارم تصویر یه جوریه.مربع مربع میشه یعنی یه جورایی pixel pixel خیلی خراب نیست ولی اگه دقت کنم میبینمشون و تو باز هایی که تاریکه بیشتر به چشم میاد در ضمن مارک کابلمم Gebl هست که ایتالیایی هم هست به نظرتون مشکل از کجاست؟ تنظیمی چیزی داره؟ 360 قبلیم با Component Hd وصل بود اینجوری نبود.در ضمن کابلم مخصوص گیم هست به نظرم هم میاد جنسش ادام واره یعنی خوبه
دوستان یکی کمک کنه این همه مشکلات بد تر از این رو حل کردین این مشکل مارو هم حل کنید لطفا

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
دوستان یکی کمک کنه این همه مشکلات بد تر از این رو حل کردین این مشکل مارو هم حل کنید لطفا

اگر ال سی دی سامسونگ داری مو به مو برو جلو

کلید منو رو فشار بده

منو اولی که همون picture رو انتخاب کن

برو به گزینه picture options

حالا هم گزینه hdmi black level رو که همون درجه سیاهی hdmi رو تنظیم کن

امیدوارم مشکلت حل بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر