سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
سلام
دوستان من امروز وقتی داشتم بازی میکردم وسط بازی
دسته Dc شد و چراغش خاموش شد و دوباره که روشن کردم وصل شد 2 بار این اتفاق افتاد؟

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
ممنونم دوستای گلم

راستش شما تا حالا دیدی کسی به چنین مشکلی بر بخوره ؟! یعنی دسته از همون اول خراب بوده باشه ؟

یه سوال دیگه هم اینکه باطری پک نو از کجا میشه تهیه کرد ، شما دوستای گلم اطلاعا دارید ؟

ممنونم از توجهتون دوستای گلم :love::smile:

باطری های که روی خود پک ها هست باطری با مارک DURACEL هست و اکثر جا ها هم گیر میاد

behnampr

کاربر سایت
Jul 10, 2007
104
نام
بهنام
سلام خدمت دوستان عزیز
یه سوال در مورد هارد 20 گیگ داشتم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید
دستگاه قبلی که داشتم با هارد 20 بود ولی 13 گیگ بیشتر قابل استفاده نبود 7 گیگش معلوم نبود چی شده بود حالا میخواستم هارد بخرم آیا باز هم همینجوره ؟

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
بله عزیز هارد جدید هم که بخری همینه 7 گیگ برا فایل های سیستمی این چیزا میره

در صورتی که فلش 8 گیگ فقط 1 گیگش برا فایل های سیستمی میره

j@v@d

کاربر سایت
May 1, 2010
1
مشکل قفل کردن داخل بازی

با سلام من ایکس باکس چیپ فالکون دارم چند وقتی که توی بعضی از بازی ها دستگاه هنگ می کنه به روز کردم درایو هم عوض کردم می دونید مشکل از چی است؟

تعمیرات حرفه ای سراغ دارید اگه شماره بدین:(

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
خوب به 3 چراغ داری نزدیک میشی

بهترین راه ممکن برا شما این هست کنسول رو باز کنی خمیر سیلکون سی پی یو و جی پی یو رو تمیز کنی و از نوع خمیر سیلکون بزنی و ایکس ها رو یه خورده بیشتر خم کنی دستگاه رو هم اگر میتونی 12 ولتش کن قول میدم 100% توی هیچ کدوم از بازی ها گیر نکنه

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
باطری های که روی خود پک ها هست باطری با مارک DURACEL هست و اکثر جا ها هم گیر میاد

ممنون دوست عزیز که راهنمایی می کنی
راستش منظور من این بود که بطری پک ، یعنی خود پکی که جدا میشه رو میشه گیر آورد ؟! حتی دسته دو باشه مثلا از یه دسته سوخته باشه هم خوبه ، کجا باید دنبالش بگردم ؟ قیمتش حدودا چقدر میشه به نظر شما ؟!

یه سوال هم داشتم ، اونم اینکه اگه من جای 35 تومن واسه هارد 20 گیگ ، 45 تومن بابت مموری 16 گیگ با گارانتی مادام عمر بدم ، به نظر شما میصرفه ؟ بطور میانگین چند بازی میشه روش نصب کرد و چقدر فضاش بابت فایلهای سیتمس میره ؟!

بازم ممنونم :love:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ممنون دوست عزیز که راهنمایی می کنی
راستش منظور من این بود که بطری پک ، یعنی خود پکی که جدا میشه رو میشه گیر آورد ؟! حتی دسته دو باشه مثلا از یه دسته سوخته باشه هم خوبه ، کجا باید دنبالش بگردم ؟ قیمتش حدودا چقدر میشه به نظر شما ؟!

یه سوال هم داشتم ، اونم اینکه اگه من جای 35 تومن واسه هارد 20 گیگ ، 45 تومن بابت مموری 16 گیگ با گارانتی مادام عمر بدم ، به نظر شما میصرفه ؟ بطور میانگین چند بازی میشه روش نصب کرد و چقدر فضاش بابت فایلهای سیتمس میره ؟!

بازم ممنونم :love:
فرقی نداره همون باتریهاست!
مموری 16 گیگ اوریجینال 360 نداریم که برادر! منظورت فلش مموری هست؟
هارد بخری بهتر.
حدودا 2 تا بازی میتونی روش بریزی.
اگه 45 میخوای پول فلش بدی 80-90 بزار یک هارد هک شده 250 گیگ بخر!
بهترین راه ممکن برا شما این هست کنسول رو باز کنی خمیر سیلکون سی پی یو و جی پی یو رو تمیز کنی و از نوع خمیر سیلکون بزنی و ایکس ها رو یه خورده بیشتر خم کنی دستگاه رو هم اگر میتونی 12 ولتش کن قول میدم 100% توی هیچ کدوم از بازی ها گیر نکنه
اقا قول الکی نده!:D
کمتر از 20% امکان داره با عوض کردن خمیر سیلیکون و ایکس کلمپ حتی تا یک سال عمر کنه.
بهترین و مطمئن ترین کار ریبال چیپست هاست.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,096
نام
محمد امین
با سلام من ایکس باکس چیپ فالکون دارم چند وقتی که توی بعضی از بازی ها دستگاه هنگ می کنه به روز کردم درایو هم عوض کردم می دونید مشکل از چی است؟

شاید مشکل از دیسکت باشه وقتی هنگ میکنه چه اروری میده..؟

اقا قول الکی نده!:D
کمتر از 20% امکان داره با عوض کردن خمیر سیلیکون و ایکس کلمپ حتی تا یک سال عمر کنه.
بهترین و مطمئن ترین کار ریبال چیپست هاست.

ریبال گرونه..! (75تومن)

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
اقای LEERY یعنی چی قول الکی ندم

برادر من بنده کارم همینه

ریبال بین 50 تا 70 تومن خرجش میشه

این کاری که من بهش میگم دقیقا اگر درست از دستگاه استفاده کنه 1 سال دیگه براش کار میده

رو بیشتر از 10 تا ایکس باکس تست کردم

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
فرقی نداره همون باتریهاست!
مموری 16 گیگ اوریجینال 360 نداریم که برادر! منظورت فلش مموری هست؟
هارد بخری بهتر.
حدودا 2 تا بازی میتونی روش بریزی.
اگه 45 میخوای پول فلش بدی 80-90 بزار یک هارد هک شده 250 گیگ بخر!
ممنونم که جواب دادید دوست من
راستش بودجه مالیم خیلی ضعیفه ، منظورم هم همون 16 گیگ فلش معمولی هست . پس با این 16 گیگ می تونم 2 تا بازی رو نصب کنم . آخه چون لایو ندارم زیاد مهم نیست بازی تموم شد پاکش کنم ، بیشتر نمیخوام به درایوم فشار وارد بشه :-) راستی آچیومنت هاش که نمیپره ، میپره ؟

در مورد باطری پک هم دسته دوستم باطری پکش کار نمیکرد ، اومدیم پنل آهنیش رو بالا بردیم تا دوتا پین ها کانکتور جریان راحتتر با اون پنل ارتباط برقرار کنن ، با اینکه ایدفعه یکم بالا بردم ، بازم شکست . حالا فردا دارم میرم تهران ، میخواستم ببینم از کجا می تونم فقط خود پک رو تهیه کنم واسش ؟! مثلا با ماله یه سوخته معاوضه کنم . گرچه پین ها رو میشه با سیم لحیم به پنل متصل کرد ، ولی اینجوری خیال منم راحتتره .

یه سوال دیگه اینکه من تنها زندگی میکنم و سیگار هم زیاد میکشم ، میخواستم بدونم وقتی دستگاه خاموشه هم دود سیگار می تونه به یونیت های گرافیکی آسیب وارد کنه !؟ بخار کتری داخل اتاق چطور ( گرچه تابستون بشه در و پنجره هارو باز می کنم ) .

ممنونم از راهنماییهاتون :love::love::love:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین

دوست عزیز این مشکل برای همه پیش اومده و شاید کسی نباشه که تا حالا به این مشکل برخورد نکرده باشه ! شما دیسک رو چک کنید ! معمولا این مشکل 90 % خرابی دیسک هست که توسط درایو بعضی از نقاط دیسک وقتی خونده نشه یا زمانی که بازی رو روی هارد میریزید قسمتهای از بازی از رو هارد خونده نشه که عملا مشکل از دیسک هست ! از دیسکهای مرغوب استفاده کنید و دیسک رو حتما تمیز نگه دارید ! در هر صورت دیسک مورد نظر اورجینال نیست و چون دیسکهایی که ما استفاده میکنیم کپی هست و با سرعتهای غیر استاندارد رایت میشه این احتمال هر لحظه وجود داره که جایی از دیسک خونده نشه ! اگر تمامی موارد فوق رو چک کردید و نتیجه نگرفتید خوب مشکل چیز دیگه ای است !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر