سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

dante_2028

کاربر سایت
Apr 27, 2010
17
نام
احسان
ببخشيد ولّی جای و پيدا نکردم واسه سؤالم.......
dvd key که بد از خريده دستگاه نو فروشنده با ا فلش به 360 منتقل ميکنه چيه و به چه دردی ميخوره؟
من تو يجايه ديگه خونده بودم که اگه خودمون اين dvd key داشته باشيم خوبه......اگه درسته از کجا بايد پيدا کنم؟
دوست عزیز dvd key کاری به فلش نداره.
بد نیست داشته باشید چون اتفاق هست دیگه اومدیم خودتون خواستید دستگاه اپدیت کنید و dvd key رو پروندید اگه dvd key رو نداشته باشید باید یه دستگاه دیگه بخرید

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
منم همین مشکلو دارم اما نه تو همه بازیا . تو forza3 و army of two تا حالا اینطوری شده
xtreme دستگاهو چطوری باید بفهمم چنده؟LT هست اما نمیدونم ورژن 1 یا 1.1

در پستهای قبلی هم به صورت کامل در خصوص این داستان توضیح دادم ! بیخود به لز و درایور دستگاه شک نکنید ! این مشکل در خصوص فرمور دستگاه هست ! شما ورژن دستگاه رو حتما حتما به ورژن LT 1.1 آپ کنید 100 % مشکل حل خواهد شد !!!!!!! :cool:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
سلام دوستان
من دستگاهم رو 1 سال پیش خریدم . الیت فالکون هست با درایور لایتون
LT هم ریختم.
الان چند وقته که بازیها رو درست نمیخونه.
مثلا وقتی یه بازی رو می خوام بریزم تو هارد همش ارور دیسک میده.
باید چند بار دیسک رو در بیارم دوباره بزارم تا بریزه.

حالا مشکل ازچیه؟
از لنز یا درایو؟ باید عوض بشن؟ چند هست؟

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
دوستان یه چند وقتیه که ریختن بازیا روی هاردم خیلی طول میکشه.مثلا هر درصدی که میخواد بره جلو 1 دقیقه طول میکشه اینقدر طول میکشه که از نصبش پشیمون میشم.
کسی میدونه مشکل از چیه؟

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
از 2 چیز میتونه باشه

اول به اخرین نسخه از فیرمور مراجعه کنید

دوم اگر فریمور رو ابدیت کردید و جواب نداد لنز دستگاه ضعیف شده

فریمور دستگاهم non هست
دستگاه 2 ماهس و فک نکنم لنزش به این زودی خراب شده باشه

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
فریمور دستگاهم non هست
دستگاه 2 ماهس و فک نکنم لنزش به این زودی خراب شده باشه

متاسفانه کنسول x360 با توجه به کپی خور شدنش باعث به وجو آمدن مشکلات بسیار زیادی شده که اگر کپی خور نمیشد بهتر بود ! درایو دستگاه پس از کپی خور شدن از حالت استاندارد خارج میشه و جای خودش رو به نرم افزار هک دیگه ای میده که آخرین عنوان اون LT1.1 هست ! در هر صورت با توجه به این مورد و استفاده از دیسکهای بد رایتی که دیگه ماشاا... همه دارن تولید میکنن اصلا هم به نظر من بازار ما ظرفیت کپی خور کردن رو نداره و کوچکترین استاندارد هم در خصوص این قضیه رعایت نمیشه !باعث خراب شدن خیلی سریع درایو میشه ! در سری درایوهای جدید انگار خیلی پوفکی شدن و خیلی سریع در قبال دیسکهای غیر اورجینال واکنش نشون میدن ! در چند سری از این صفحه اگر دوستان چند صفحه به عقب برگردن موضوع کاملا روشن هست و میبینید که اکثرا مورد خرابی درایو هست ! متاسفانه فرمور ورژن LT 1 دچار باگهای زیادی بود وباعث شد که مشکلات بسیار زیادی برای درایو دستگاها به وجود بیاد ! ولی ورژن LT 1.1 بسیار عالی هست و مشکلات در این فرمور به صفر رسیده !!! دلیل خرابی بسیار کم درایو PS3 هم همین هست چون در اون کنسول دیسک کپی وجود نداره و کلیه دیسکها کاملا استاندارد و مرغوب هست ! بنده شخصا حدود 2 سالی هست که PS3 دارم و مدت 1 سال هست که 360 گرفتم ! کنسول 360 بنده دوبار درایوش تعمیر شده ! آخرین بار هم خرابی باز نشدن درایو بود که مشخص شد که گفتن درایو ضعیف شده ! سری قبل هم تنظیم لنز بود ! حالا هم به مشکل جدید خوردم که زمانی که دستگاه رو روشن میکنم و دیسک رو میزارم دسیک رو اصلا نمیخونه و هیچ حرکتی درایو انجام نمیده ! بعد از چند بار خاموش و روشن کردن درایو را می افته ! در کل دیگه بی خیالش شدم اگر هم خراب شد شد دیگه کاری بهش ندارم و تا زمانی که کار میکنه ازش کار میکشم ولی اگر از کا افتاد دیگه پول تعمیر نمیدم واقعا اعصاب برام نذاشته !! بیشتر با PS3 کار میکنم ! بازیهش یه مقدار گرون هست ولی واقعا ارزش داره و اصلا رو اعصاب نمیره !

آخرین ویرایش:

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
متاسفانه کنسول x360 با توجه به کپی خور شدنش باعث به وجو آمدن مشکلات بسیار زیادی شده که اگر کپی خور نمیشد بهتر بود ! درایو دستگاه پس از کپی خور شدن از حالت استاندارد خارج میشه و جای خودش رو به نرم افزار هک دیگه ای میده که آخرین عنوان اون LT1.1 هست ! در هر صورت با توجه به این مورد و استفاده از دیسکهای بد رایتی که دیگه ماشاا... همه دارن تولید میکنن اصلا هم به نظر من بازار ما ظرفیت کپی خور کردن رو نداره و کوچکترین استاندارد هم در خصوص این قضیه رعایت نمیشه !باعث خراب شدن خیلی سریع درایو میشه ! در سری درایوهای جدید انگار خیلی پوفکی شدن و خیلی سریع در قبال دیسکهای غیر اورجینال واکنش نشون میدن ! در چند سری از این صفحه اگر دوستان چند صفحه به عقب برگردن موضوع کاملا روشن هست و میبینید که اکثرا مورد خرابی درایو هست ! متاسفانه فرمور ورژن LT 1 دچار باگهای زیادی بود وباعث شد که مشکلات بسیار زیادی برای درایو دستگاها به وجود بیاد ! ولی ورژن LT 1.1 بسیار عالی هست و مشکلات در این فرمور به صفر رسیده !!! دلیل خرابی بسیار کم درایو PS3 هم همین هست چون در اون کنسول دیسک کپی وجود نداره و کلیه دیسکها کاملا استاندارد و مرغوب هست ! بنده شخصا حدود 2 سالی هست که PS3 دارم و مدت 1 سال هست که 360 گرفتم ! کنسول 360 بنده دوبار درایوش تعمیر شده ! آخرین بار هم خرابی باز نشدن درایو بود که مشخص شد که گفتن درایو ضعیف شده ! سری قبل هم تنظیم لنز بود ! حالا هم به مشکل جدید خوردم که زمانی که دستگاه رو روشن میکنم و دیسک رو میزارم دسیک رو اصلا نمیخونه و هیچ حرکتی درایو انجام نمیده ! بعد از چند بار خاموش و روشن کردن درایو را می افته ! در کل دیگه بی خیالش شدم اگر هم خراب شد شد دیگه کاری بهش ندارم و تا زمانی که کار میکنه ازش کار میکشم ولی اگر از کا افتاد دیگه پول تعمیر نمیدم واقعا اعصاب برام نذاشته !! بیشتر با PS3 کار میکنم ! بازیهش یه مقدار گرون هست ولی واقعا ارزش داره و اصلا رو اعصاب نمیره !
انصافا قبول دارم ps3 بهتره خودمم دارم هر وقت میرم سراغش نا امیدم نمیکنه ولی این 360 هر سری یه کرمی واسم میریزه.
حالا این non stealth مثل lt1 مشکل داره؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوستان دسته دوم وایرلس چراغهاش 4 تا سبز چشمک میزنن و عمل نمیکنن مشکل از کجاس؟
دسته نو و سالمه
دکمه ای که بغل LB هستش و روش علامت ((( زده رو بزنین، یه دکمه به همین شکل رو کنسولتون هست، اون رو هم همزمان بزنین.

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
دوستان سلام
خسته نباشید
من چند تاپیک جدا در مورد مشکلاتم زدم که ظاهرا باید در همین بخش عمومی مطرح کنم
راستش من کنسول 360 رو نو خریدم

حالا مشکلم اینه کنسول رو که از جعبه بیرون آوردم و باطری هارو تو دسته گذاشتم ، دسته روشن نمیشه . به عبارتی دسته هیچ Reaction ی به دکمه سبز وسط نداره . باطری پک رو هم چک کردم و حتی اون قسمت آهنی که ارتباط بین باطری هارو برقرار میکنه و حتی باطری های نو انداختم . اما دسته روشن نمیشه .
البته با کابل مستقیم دسته هنوز تست نکردم ( ندارمش ، ولی میخرم ) . الآن فقط یک سوال تو ذهنم هست که ممنون میشم جواب بدید دوستای گلم .
آیا تا به حال چنین موردی پیش اومده که دسته اوریجینال 360 که همراهشه روشن نشه ؟!
آیا همه دسته های اوریجینال داخل باکس خود 360 همراهشون باطری هم دارن چون دسته داخل جعبه من باطری هم همراش داشت ؟!

ممنونم دوستای گلم :smile:

x360arcade

کاربر سایت
Nov 9, 2009
103
همشون باطری همراهشون هست

ولی خوب دسته چیزیه که نمیشه گفت خراب نشه حالا هم از شانس شما بوده با فروشنده ای که ازشون خریدی هماهنگ کن

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
دوستان سلام
خسته نباشید
من چند تاپیک جدا در مورد مشکلاتم زدم که ظاهرا باید در همین بخش عمومی مطرح کنم
راستش من کنسول 360 رو نو خریدم

حالا مشکلم اینه کنسول رو که از جعبه بیرون آوردم و باطری هارو تو دسته گذاشتم ، دسته روشن نمیشه . به عبارتی دسته هیچ Reaction ی به دکمه سبز وسط نداره . باطری پک رو هم چک کردم و حتی اون قسمت آهنی که ارتباط بین باطری هارو برقرار میکنه و حتی باطری های نو انداختم . اما دسته روشن نمیشه .
البته با کابل مستقیم دسته هنوز تست نکردم ( ندارمش ، ولی میخرم ) . الآن فقط یک سوال تو ذهنم هست که ممنون میشم جواب بدید دوستای گلم .
آیا تا به حال چنین موردی پیش اومده که دسته اوریجینال 360 که همراهشه روشن نشه ؟!
آیا همه دسته های اوریجینال داخل باکس خود 360 همراهشون باطری هم دارن چون دسته داخل جعبه من باطری هم همراش داشت ؟!

ممنونم دوستای گلم :smile:
دکمه x رو باید 2 3 ثانیه نگه دارید تا روشن شه در غیر این صورت مشکل فنی داره و باید با فروشنده هماهنگ کنید

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
همشون باطری همراهشون هست

ولی خوب دسته چیزیه که نمیشه گفت خراب نشه حالا هم از شانس شما بوده با فروشنده ای که ازشون خریدی هماهنگ کن

دکمه x رو باید 2 3 ثانیه نگه دارید تا روشن شه در غیر این صورت مشکل فنی داره و باید با فروشنده هماهنگ کنید

ممنونم دوستای گلم

راستش شما تا حالا دیدی کسی به چنین مشکلی بر بخوره ؟! یعنی دسته از همون اول خراب بوده باشه ؟

یه سوال دیگه هم اینکه باطری پک نو از کجا میشه تهیه کرد ، شما دوستای گلم اطلاعا دارید ؟

ممنونم از توجهتون دوستای گلم :love::smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر