سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

m_sadegh

کاربر سایت
Sep 9, 2013
4
نام
صادق
دیسک های قبلی حجمشون کمتر هست و لنز راحت میتونه اجراشون کنه.ولی دیسک های جدید فرق داره حجمشون بیشتر و اگه لنز ضعیف شده باشه که همون طور فربد گفت علتش هم احتمالا گرد و خاک هستش.شما بهتره این چندتا دیسک رو عوض کنی و اگه دیدی باز هم اجرا نشد مشکل به احتمال زیاد لنزت هست.
اون چیزی هم که درباره ی اپدیت گفته بود بعضی از بازی ها رو که دفعه ی اول اجرا میکنی(یعنی اولین باری که ال تی 3 میریزی اولین بازی که اجرا میکنی مثلا بلک اپس 2 رو)یه اپدیت میخواد که اونو باید بریزی.من حدسم اینکه خود تعمیر کاره قبلا این کار رو کرده.

همین بازی ها رو برم دوباره بگبرم یا فرقی نداره؟ فکر نمیکنم بخاطر گرد و خاک باشه چون خیلی تمیز نگهش داشتم ولی بازم امتحان میکنم..چشم
عه..پس واسه همین حجم بیشتره که بازی گرون تر شده و وقتی هم اجرا میشه سر و صدای بیشتری میده؟
اگه تعمیر کار قبلا این کارو انجام نداده بود از کجا بفهمم؟ میشه اسم چند تا بازی مثه بلک اپس2 که آپدیت داره و باید بریزم رو بگید...میخوام اونو بزارم ببینم مشکل حل نمیشه
ممنون دوست عزیز از توضیح خوبت..مرسی

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
همین بازی ها رو برم دوباره بگبرم یا فرقی نداره؟ فکر نمیکنم بخاطر گرد و خاک باشه چون خیلی تمیز نگهش داشتم ولی بازم امتحان میکنم..چشم
عه..پس واسه همین حجم بیشتره که بازی گرون تر شده و وقتی هم اجرا میشه سر و صدای بیشتری میده؟
اگه تعمیر کار قبلا این کارو انجام نداده بود از کجا بفهمم؟ میشه اسم چند تا بازی مثه بلک اپس2 که آپدیت داره و باید بریزم رو بگید...میخوام اونو بزارم ببینم مشکل حل نمیشه
ممنون دوست عزیز از توضیح خوبت..مرسی
اجرا نشدن بازی ها ممکنه دلایل مختلفی داشته باشه که یکیش هم همین ضعیف شدن لنز هست من داشتم تو چنتا تاپیک میگشتم برات بهترین جواب رو بدم یکی گفته بود کنسول رو افقی گذاشت درست شد.(منم با بازی هام مشکل دارم ولی دست مال میکشم اجرا میشن.البته بازی های من زیاد خش دارن و کثیف هستن :D). در باره اپدیت وقتی از شما اپدیت نمیخواد یعنی لازم نداره.صدای دیسک رو هم میتونی با نصب کردنش حل کنی.قیمت بازی ها هم به دلار ربط داره و دلیلشم اینکه قیمت هر دی وی دی ایکس باکس گرون شده.شما بهتر بری از یجا دیگه بازی بخری تا معلوم بشه مشکل از بازی ها بوده یا از خود کنسول.

amirbkt

کاربر سایت
Sep 6, 2013
50
من اکثر سی دی هام وقتی میزارم از تو درایور دستگاه صدایی میاد خفیف اما انگار که یه چیزی داره صاییده میشه وقتی سی دی رودر میارم میبینم کلی خش گرد روشه
همه سی دی ها تی گت هستن و بعضی هاشون برنزن که بازن صدا میده
این مشکل از چیه چون بعضی ا بازی ها صدا نمیدن
در ضمن این امکان وجود داره که از چیزایه دیگه خشی شده باشن چون من سی دی هام قاب ندارم و میزارم تو جا سی دی کتابی که خشی میکنه
حالا سوالام
ایا امکان داره لنز دستگاه این بلا رو بیاره و باید درستش کنم؟
اگه دیسک ورباتیم و برنز بخرم درس میشه ؟
دیسکامو چجوری نگهداری کنم که خراب نشن

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
چجوری؟
راستی این پوینت ها ب چه دردی میخورن؟
باید پروفایلتو برام بفرستی اگه سوال بیشتری داشتی تو این تاپیک مطرح کنhttp://forum.bazicenter.com/thread81206/#post2795592

- - -ویرایش - - -

من اکثر سی دی هام وقتی میزارم از تو درایور دستگاه صدایی میاد خفیف اما انگار که یه چیزی داره صاییده میشه وقتی سی دی رودر میارم میبینم کلی خش گرد روشه
همه سی دی ها تی گت هستن و بعضی هاشون برنزن که بازن صدا میده
این مشکل از چیه چون بعضی ا بازی ها صدا نمیدن
در ضمن این امکان وجود داره که از چیزایه دیگه خشی شده باشن چون من سی دی هام قاب ندارم و میزارم تو جا سی دی کتابی که خشی میکنه
حالا سوالام
ایا امکان داره لنز دستگاه این بلا رو بیاره و باید درستش کنم؟
اگه دیسک ورباتیم و برنز بخرم درس میشه ؟
دیسکامو چجوری نگهداری کنم که خراب نشن
امکان داره و اگه همچین مشکلی داشته باشه باید قاب درایو رو عوض کنی دیسک ها رو هم بزار تو جعبشون بعد از هر بازی.
خودم که بعد از هر بازی دیسک هامو همینطوری میزارم رو ایکس باکسم

ehsan8858

کاربر سایت
Sep 5, 2013
22
نام
احسان
سلام دوستان یه کمک خیلی فوری لازم دارم
دیروز یه کابل اتصال به مانیتور گرفتم که کنسول رو به ال سی دی کامپیوتر وصل کنم وقتی وصل کردم درست بود و همه چیز اوکی بود
یعدش رفتم تو ستینگ دستگاه و قسمت دیسپلی اونجا رزولیشن رو میخ.استم ببرم بالا (رزولیشن مانیتور 900*1600) من هواسم نبود پایینیشو انتخاب کردم و از رزولشین مانیتور بیشتر شد و حالا که میخواد تصویر بیاد مانیتور مینویسه out of rage یه همچین چیزی دوستان حالا چیکار کنم؟؟؟؟!!!!!!!
کمک لطفا بد جوئری گیر کردم تصویر سیاه میمونه و نوشته رو مینوسه
کمک لطفا
مدل ملنیتور LG w2061 TQ

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام دوستان یه کمک خیلی فوری لازم دارم
دیروز یه کابل اتصال به مانیتور گرفتم که کنسول رو به ال سی دی کامپیوتر وصل کنم وقتی وصل کردم درست بود و همه چیز اوکی بود
یعدش رفتم تو ستینگ دستگاه و قسمت دیسپلی اونجا رزولیشن رو میخ.استم ببرم بالا (رزولیشن مانیتور 900*1600) من هواسم نبود پایینیشو انتخاب کردم و از رزولشین مانیتور بیشتر شد و حالا که میخواد تصویر بیاد مانیتور مینویسه out of rage یه همچین چیزی دوستان حالا چیکار کنم؟؟؟؟!!!!!!!
کمک لطفا بد جوئری گیر کردم تصویر سیاه میمونه و نوشته رو مینوسه
کمک لطفا
مدل ملنیتور LG w2061 TQ

زمانی که کنسول را روشن می کنید دکمه "Y" را نگهدارید و همزمان دکمه "RS"را هم فشاردهید .دکمه را نگهدارید تا LOGO Xbox ظاهر بشه.این Reset Monitor Config است که از سایت خوده ماکروسافت داده ارائه شده.فراموش نکنید حتما از Controller 1 برای این کار استفاده کنید

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان امروز 250 گیگ با کینکت خریدم:
1.از کجا بفهمم درایوش عوض نشده؟.....حالا یا بردش یا کل درایو.....چون تاریخ دستگاه 2012 است یه کم شک کردم
2.درایوردر حالت افقی یه کم صدا میده اما عمودی نه....طبیعیه؟
3.1 یک ماه گلد رایگان را چجوری بگیرم؟
4 راهی هست ک بدون باز کردن کنسول فهمید درایوش چیه؟
5.این pal و ntsc چیه؟...توی live تاثیر داره؟
6.از کجا میتونم ورژن داشبوردم را بفهمم؟

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
لطفا جواب بدید....یعنی کسی نیست؟؟؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

1.برای فهمیدن اینکه درایو دستگاه شما چیه توی بخش "راهنمایی تکمیلی توضیح داده شده ".درمورد تغییر برد و اینجور چیزها هم راهی نداره مگر اینکه کنسول را باز بشه.
2.پیشنهاد همه به عمودی بودن دستگاه است اما درمورد افقی بودن و صدا دادن باید در دیسک های مختلف تست کنید بعضی از دیسک به قدر داغون و نامرقوب هستند که در همان حالت عمودی هم باعث صدای وحشتناک از درایو می شند.
3.برات پ.خ می کنم.
4.یکسری راه ها را در بخشی که گفتم توضیح دادند برای تشخیص درایو دستگاه
5.Region است که بسته به بازی های منتشر شده می توانی استفاده کنید در ایران اکثرا PAL استفاده می کنند چون Region NTSC خیلی سخت گیر میاد تمام بازی های موجود در اینترنت هم یا PAL است یا Free Region.در لایو هم تاثیری نداره فقط در اجرا کردن بازی روی کنسول موثر است.یعنی اگر شما دستگاهت PAL باشه و بازی NTSC خریداری کنید اجراء نخواهد شد.
6.Setting>Console>System Info

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
1.برای فهمیدن اینکه درایو دستگاه شما چیه توی بخش "راهنمایی تکمیلی توضیح داده شده ".درمورد تغییر برد و اینجور چیزها هم راهی نداره مگر اینکه کنسول را باز بشه.
2.پیشنهاد همه به عمودی بودن دستگاه است اما درمورد افقی بودن و صدا دادن باید در دیسک های مختلف تست کنید بعضی از دیسک به قدر داغون و نامرقوب هستند که در همان حالت عمودی هم باعث صدای وحشتناک از درایو می شند.
3.برات پ.خ می کنم.
4.یکسری راه ها را در بخشی که گفتم توضیح دادند برای تشخیص درایو دستگاه
5.Region است که بسته به بازی های منتشر شده می توانی استفاده کنید در ایران اکثرا PAL استفاده می کنند چون Region NTSC خیلی سخت گیر میاد تمام بازی های موجود در اینترنت هم یا PAL است یا Free Region.در لایو هم تاثیری نداره فقط در اجرا کردن بازی روی کنسول موثر است.یعنی اگر شما دستگاهت PAL باشه و بازی NTSC خریداری کنید اجراء نخواهد شد.
6.Setting>Console>System Info
ببخشید این راهنمایی تکمیلی کجاست؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
من یک سوال تو تاپیک GTAV پرسیدم اما انگار پاک شد حالا اینجا میپرسم لطفا جواب بدید . دیسک اول GTAV رو میشه روی یک فلش 8GB ریخت یا نه ؟ مرسی

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
دوستان من دیشب داشتم gta رو بازی میکردم بعد رفتم شام بخورم بیام تا اومدم دوباره بازی کنم یهو دستگاه خاموش شد بعدش وقتی می خوام دستگاه رو روشن کنم یه لحظه چراغش روشن میشه بعد سریع خاموش میشه بعد چراغ اداپتور که معمولا سبزه بعد از روشن کردن قرمز میشه حالا چه خا کی توسرم بریزم به نظرتون سوخته؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر