سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا من یه 360 چهار گیگ افتاده دستم آکبند . میخاستم مال خودمو که 250 گیگ براق هست بفروشم و این آک رو نیگه دارم (هاردو نیگه دارم) . دوستان صلاح میدونین . 4 گیگ ها خرابی اینا نمیدن که . کیفیت بوردشون اینا خوبه ؟

همه درایو های اسلیم لایتون هستن ؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا من یه 360 چهار گیگ افتاده دستم آکبند . میخاستم مال خودمو که 250 گیگ براق هست بفروشم و این آک رو نیگه دارم (هاردو نیگه دارم) . دوستان صلاح میدونین . 4 گیگ ها خرابی اینا نمیدن که . کیفیت بوردشون اینا خوبه ؟

یکی نبود جواب ما و بده ؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,588
نام
Mehdi
ببخشید این سوال رو می پرسم عزیزان

برای آپدیت کردن Xbox آیا آموزشی هست که خودمون براحتی انجام بدیم با دانلود کردن و .... ؟

که اصلا مشکلی برای دستگاه ایجاد نشه

ممنون

ببخشید اگر سوالم نا بجا بودو ....

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد

دوست عزیز 360...4گیگ با 250 گیگ فرقشون در دو چیز هست!!جنس بدنه و هارد و دیگر هیچ!!

از نظر برد و کارکرد هیچ فرقی با همدیگه ندارن!
امیدوارم تصمیم درست بگیری!!بدورد

---------- نوشته در 09:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:33 PM ارسال شده بود ----------

بنده خودم یه سوال داشتم خدمت دوستان!:
یه گیم پد مدل madcatz MODER WARFAR 2دارم که کلیدRT بعضی اوقات قاط میزنه!!بخصوص تویه فیفا و بازی های شوتر....
کسانیی که اطلاعات کافی دارن و تجربشو داشتن آیا قابل تعمییر هست یا نه؟!

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام دوستان
من یه ایمیج از sleeping dogs دارم که از روی نسخه 97% گرفتم با clone cd
الان برای رایت کردن که بخوام بازی کنم روش بخصوصی داره یا نه؟

Miiichka67

کاربر سایت
Jan 16, 2012
129
نام
Hamid
salam
درایو کنسولم بیرون نمیاد.مشکلش چیه؟تسمش ترکیده؟؟

سلام . تسمه درایو رو عوض کن و یه سرویسی هم انجام بده . تسمه درایو شما گشاد شده =))

---------- نوشته در 03:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:17 PM ارسال شده بود ----------

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
salam
درایو کنسولم بیرون نمیاد.مشکلش چیه؟تسمش ترکیده؟؟

ممکنه خوب جا نرفته باشه یبار نگاه کن اگه از اونجا نبود تسمه باید عوض بشه

---------- نوشته در 03:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:15 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
من یه ایمیج از sleeping dogs دارم که از روی نسخه 97% گرفتم با clone cd
الان برای رایت کردن که بخوام بازی کنم روش بخصوصی داره یا نه؟

شما روی 4x بذار تیک وریفای رو هم بردار رایت کن

---------- نوشته در 03:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:16 PM ارسال شده بود ----------

بنده خودم یه سوال داشتم خدمت دوستان!:
یه گیم پد مدل madcatz MODER WARFAR 2دارم که کلیدRT بعضی اوقات قاط میزنه!!بخصوص تویه فیفا و بازی های شوتر....
کسانیی که اطلاعات کافی دارن و تجربشو داشتن آیا قابل تعمییر هست یا نه؟!

اگه مشکل از کلید باشه مشکلی نیست بدید بیرون براتون عوضش میکنن

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
آقا من چند تا سوال داشتم.
اولیش اینه که دستگاه رو جی تگ کنم خوبه یا بد؟
دومیش اینه که دستگاه های جی تگ تا آخر عمر نیاز به آپدیت ندارن؟(تمام بازی هایlt2وlt3رو اجرا میکنند)؟
سومیش اینه که صدمه ای به دستگاه وارد نمیشه؟
چهارمیش با جی تگ کردن عمر دستگاه کم نمیشه؟

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سلام:(
10 دقیقه پیش همه سیوهای ایکس باکسم رو ریختم رو فلش...
بعد خواستم فلش رو بکنم زدم رو گزینه remove و به خاطر عجله بدون اینکه پیام رو بخونم زدم yes...
فلش رو وصل کردم به کامپیوتر و دیدم خالیه...:((:((:((:((:((:((
ریکاوری کردم ولی فایل ها ناقص بودن و ایکس باکس نشناختشون...:((:((
کاری میتونم بکنم؟؟؟؟؟!!!!:((:((

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
آقا من چند تا سوال داشتم.
اولیش اینه که دستگاه رو جی تگ کنم خوبه یا بد؟
دومیش اینه که دستگاه های جی تگ تا آخر عمر نیاز به آپدیت ندارن؟(تمام بازی هایlt2وlt3رو اجرا میکنند)؟
سومیش اینه که صدمه ای به دستگاه وارد نمیشه؟
چهارمیش با جی تگ کردن عمر دستگاه کم نمیشه؟

1-شما اگه جی تگ بکنی خیلی کارا میتونی با کنسول بکنی تنها عیبش هم اینه هستش که با لایو باید خداحافظی بکنی
2-این هک رو مادربرد کنسول انجام میشه و دیگه هیچ نیازی به التی نیستش
3-برای چی صدمه ای به کنسول وارد بشه فقط یه برد کوچیک میذارت توی دستگاه
4-ربطی به عمر دستگاه نداره
5-درضمن آپدیت داشبرد شما باید زیر 14719 یا پایینتر باشه که بشه جی تگ کرد

---------- نوشته در 03:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:05 PM ارسال شده بود ----------

سلام:(
10 دقیقه پیش همه سیوهای ایکس باکسم رو ریختم رو فلش...
بعد خواستم فلش رو بکنم زدم رو گزینه remove و به خاطر عجله بدون اینکه پیام رو بخونم زدم yes...
فلش رو وصل کردم به کامپیوتر و دیدم خالیه...:((:((:((:((:((:((
ریکاوری کردم ولی فایل ها ناقص بودن و ایکس باکس نشناختشون...:((:((
کاری میتونم بکنم؟؟؟؟؟!!!!:((:((

ظاهرا سیوهای شما پاک شده ودیگه کاریش نمیشه کرد ولی باز اگه دوستان راه حلی میدونن بگن

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
با سلام.من از یه سایت ایرونی ایمیج بازی رو دان کردم که این دوتا فایل که توی تصویر میبینید رو بهم داده.تویه توضیحات سایت هم نوشته که با برنامه clone dvd ایمیج رو رایت بزنید.حالا سوال من اینه که قضیه این فایل دوم که فرمتش هم dvd. هست چیه؟فقط ایمیج رو با کلون رایت بزنم حله؟قضیه پچ چی میشه؟راهنمایی بفرمائید ممنون میشم.

http://img4up.com/up2/92451523173983570643.png

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
با سلام.من از یه سایت ایرونی ایمیج بازی رو دان کردم که این دوتا فایل که توی تصویر میبینید رو بهم داده.تویه توضیحات سایت هم نوشته که با برنامه clone dvd ایمیج رو رایت بزنید.حالا سوال من اینه که قضیه این فایل دوم که فرمتش هم dvd. هست چیه؟فقط ایمیج رو با کلون رایت بزنم حله؟قضیه پچ چی میشه؟راهنمایی بفرمائید ممنون میشم.

http://img4up.com/up2/92451523173983570643.png

شما رو اون فایل کم حجمه دوبار چپ کلیک کنین و راحت با امیج بورن رایتش کنین . دوبار چپ کلیک کنینا خود به خود اگه ایمیج بورن نصب داشته باشین بازمیشه و رایت کنین موفق باشین .

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
شما رو اون فایل کم حجمه دوبار چپ کلیک کنین و راحت با امیج بورن رایتش کنین . دوبار چپ کلیک کنینا خود به خود اگه ایمیج بورن نصب داشته باشین بازمیشه و رایت کنین موفق باشین .
ممنون عزیز از راهنماییت.فقط یه سوال دیگه.برنامه ایمیج برن رو دارم فقط این برنامه قبل از رایت نیاز به تنظیم خاصی نداره؟رویه چه سرعتی رایت کنم؟

sarbaze_eshgh

کاربر سایت
Jan 16, 2011
67
نام
hasan
سلام دوستان من يه هارد 20 گيگ دارم ميخوام بدونم چه هارد از لپ تاب رو بايد توش گزاشت تا بشه توش بازي نصب كرد ايا اين مدل هاي لپتاب هارد 120 گيگ يا 250 گيگ داره
اياي كسي دسته دومشو داره؟
مدل هاردش چيه؟
ايا به صرفه هست يا نه؟

ممنون ميشم اموزش كلي بديد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر