سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
سلام
x360 مدل 2007 من چند وقت پیش یک چراغ داد و اسلیم گرفتم
حالا می خوام پروفایل کنسول قدیمی رو به جدید انتقال بدم اما می نویسه کروپ شده
ایا راه حلی برای انتقال ان وجود دارد؟

یه تاپیک توی فروم هستش آموزش uncropted کردن پروفایل هستش بگردی پیدا میکنی

---------- نوشته در 11:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:41 AM ارسال شده بود ----------

سلا بر همه دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده /یه مدتی بازی تکن تگ 2 رو گذاشتم رو کنسول و اپدیتش رو کردم و داشبورد کنسول حالا 15574 هستش و دقیقا تو اجرا کردن بازی ها مشکل داره بازی ها رو ارور میده لطفا رهنمایی کنید

شما متن ارور رو بذار اینجا تا کمکت کنیم

---------- نوشته در 12:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 AM ارسال شده بود ----------

کمک...

چون آپدیت جدید رو نصب نکردم خبر ندارم ولی اگر توی اجرای بازیا مشکلی نداری پس چیزی نیست فقط یه تغییر ظاهری بوده

tonystark

کاربر سایت
Apr 26, 2011
96
نام
به تو هیچ ربطی نداره
?DO YOU CAN HELP ME

من داشتم "تست درایور" بازی میکردم که یه دفعه از بازی اومد بیرون و دیگه هیچ بازی دیگه را اجرا نکرد،من حدس زدم که آپدیتش پریده برای همین دادم بیرون تا برام LT3 بریزن
خلاصه داشتم میگفتم
دستگاه را اوردیم خونه ،روشن نکرده یه پیغام داد "بعضی از ویژگی های ایکس پاک شده یا ناقص شده و نیاز به آپدیت داره" ،من هم مکس 3 را گذاشتم و آپدیت شد و ریست،بعد هر بازی گذاشتم چه قدیمی و چه جدید هیچ کدوم را اجرا نکرد ، اون بازی هایی که اجرا میکرد وسط بازی یا قفل میکرد یا میومد بیرون
به یکی که نشون دادم اول گفت اشکال از لنز هست ،بعد گفت اشکال از مادربوردش هست ،آخر دست هم گفت زمین خورده

البته بگم بعضی بازی ها را براحتی اجرا میکنه مثل toy story 3
الان راه حل من چیه،ایکس من دیگه بدرد نمیخوره یا نه:(

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من می خواهم ایکس باکس elite برد جسبر دست دوم بگیرم.
ممکن مشکل 1 چراغ براش پیش بیاد؟
از کجا باید بفهمیم که برد دستگاه elite جسبره؟

دوست عزیز مشکل 3 چراغه پیش نمیاد رفیق .
برد الایتا اکثرا جسپره .

---------- نوشته در 12:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:04 PM ارسال شده بود ----------

دستگاه من موقع بازی همیشه صدای چرخش دیسک که داره با دور بالا میچرخه شنیده میشه . ایا طبیعی هستش ؟؟

کمی طبیعی هستش ولی یه هارد بگیرین دیگه هیچ صدایی ازش نمیاد موفق باشین .

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
من داشتم "تست درایور" بازی میکردم که یه دفعه از بازی اومد بیرون و دیگه هیچ بازی دیگه را اجرا نکرد،من حدس زدم که آپدیتش پریده برای همین دادم بیرون تا برام LT3 بریزن
خلاصه داشتم میگفتم
دستگاه را اوردیم خونه ،روشن نکرده یه پیغام داد "بعضی از ویژگی های ایکس پاک شده یا ناقص شده و نیاز به آپدیت داره" ،من هم مکس 3 را گذاشتم و آپدیت شد و ریست،بعد هر بازی گذاشتم چه قدیمی و چه جدید هیچ کدوم را اجرا نکرد ، اون بازی هایی که اجرا میکرد وسط بازی یا قفل میکرد یا میومد بیرون
به یکی که نشون دادم اول گفت اشکال از لنز هست ،بعد گفت اشکال از مادربوردش هست ،آخر دست هم گفت زمین خورده

البته بگم بعضی بازی ها را براحتی اجرا میکنه مثل toy story 3
الان راه حل من چیه،ایکس من دیگه بدرد نمیخوره یا نه:(

به احتمال زیاد از همون لنز هستش یا باید تنظیم بشه یا لنز عوض بشه

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
دستگاه من موقع بازی همیشه صدای چرخش دیسک که داره با دور بالا میچرخه شنیده میشه . ایا طبیعی هستش ؟؟
بله کلاً این کنسول صدای درایوش زیاد هست.

---------- نوشته در 01:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:50 PM ارسال شده بود ----------

من می خواهم ایکس باکس elite برد جسبر دست دوم بگیرم.
ممکن مشکل 1 چراغ براش پیش بیاد؟
از کجا باید بفهمیم که برد دستگاه elite جسبره؟
12.1A.png

12,1A Jasper​
14,2A Falcon​
16,5A Zephyr
power_port.jpg

Connector.png

titanium833

کاربر سایت
Feb 22, 2007
50
سلام
دوستان من تا حالا اکس باکسم رو به نت وصل نکردم ، ولی میخوام فرمت های تصویری دستگاه رو اپدیت کنم تا بتونم باهاش فیلم ببینم ، چند ماه پیش میخواستم این کار رو بکنم ولی یکی گفت به محض وصل شدن به لایو یه پچ رو دستگها نصب میشه که بعدا به خاطر گذاشتن بازی های کپی شده برات مشکل به وجود میاره ، آیا هنوز این مشکل وجود داره !؟
الان من برای اینکه بتونم با دستگاهم فیلم دایوکس ببینم باید دقیقا چکار کنم !؟

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
سلام
دوستان من تا حالا اکس باکسم رو به نت وصل نکردم ، ولی میخوام فرمت های تصویری دستگاه رو اپدیت کنم تا بتونم باهاش فیلم ببینم ، چند ماه پیش میخواستم این کار رو بکنم ولی یکی گفت به محض وصل شدن به لایو یه پچ رو دستگها نصب میشه که بعدا به خاطر گذاشتن بازی های کپی شده برات مشکل به وجود میاره ، آیا هنوز این مشکل وجود داره !؟
الان من برای اینکه بتونم با دستگاهم فیلم دایوکس ببینم باید دقیقا چکار کنم !؟

اگر کنسول شما التی 3 هستش مشکلی پیش نمیاد

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
سلام اقا من یه ایکس باکس فت دارم با درایو لایت ان key دستگاه رو به دست اوردم بعد که خواستم فریمور قبلی رو پاک کنم دستگاه رو خاموش روشن نکردم جانگل فلشر هم ارور داد بعد سیستم رو ری استارت کردم ولی ویندوز بالا نمیاد وقتی کابل ساتا رو قطع میکنم بالا میاد درایو دستگاهم کار نمیکنه و یک چراغ دستگاه قرمز شده میخواستم بدونم درایو دستگام خراب شده و باید به فکر یک درایو دیگه باشم چون key رو دارم

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
سلام اقا من یه ایکس باکس فت دارم با درایو لایت ان key دستگاه رو به دست اوردم بعد که خواستم فریمور قبلی رو پاک کنم دستگاه رو خاموش روشن نکردم جانگل فلشر هم ارور داد بعد سیستم رو ری استارت کردم ولی ویندوز بالا نمیاد وقتی کابل ساتا رو قطع میکنم بالا میاد درایو دستگاهم کار نمیکنه و یک چراغ دستگاه قرمز شده میخواستم بدونم درایو دستگام خراب شده و باید به فکر یک درایو دیگه باشم چون key رو دارم

یبار موقعی که ویندوز بالا اومد کابل رو وصل کن ببین چی میشه اگر نشد با داس فلش میتونی فریمور رو روی درایو رایت کنی

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
اقا این کارم کردم بازم نشد اصلا درایو دستگاه کار نمیکنه بازو بسته ام نمیشه میشه با این روشی که گفتین درستش کرد اگه میشه اموزشش رو بگین بازم ممنون از جوابتون

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
آخرین ویرایش:

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یه سوال داشتم لطفا جواب بدین!:((
یه الایت دارم تو خوندن دی وی دی وحشتناک اذیت میکنه بازی تنیس virtual tenis 4 رو میگزاری میخونه بازی گرند اسلم 2 رو میگزاری نمیخونه!
انگار هر بازی قلق داره بعضی ها راحت خونده میشن بعضی ها پدر آدم و کنسول و کل عالم رو میارن جلو چشماش!
مثلا گیرز میخونه فیفا 12 نه جهاد 3 نسخه خریداری شده از بیرون 97 درصد میخونه نسخه رایت شده توسط خودم 100 درصد نه درایور نمیخونه spec ops رو میخونه!کلا وضعیتیه عجیب خودم هنگ کردم!
حالا چکار کنم تمیز کردن لنز جواب میده یا نه!منظورم از نخوندن این هست که باید کلی باهاش ور بری تا بخونه بعد که خوند تا موقعی که دیسک رو عوض نکنی مشکلی نیست وسط بازی هم ارور نمیده!دستگاه رو روشن خاموش هم میکنی بازم مشکلی نداره حتی از برق هم میکشی و دوباره روشن میکنی بازم میخونه!
تعویض لنز چی!اصلا لنزش تو بازار هست یا نه!قیمت چنده!چقدر هزینه تعویض لنز هست!
من شهرستانم یه بنده خدایی جلوی خودم جی تک کردن اسلیم رو براش 210 تومن حساب کرد!یکی دیگه هم جلوی خودم لنزش مشکل داشت کل درایو رو عوض کرد و 80 تومن هم گرفت تازه گفت که درایو خودت که گیر نمیاد برات سامسونگ گزاشتم!(واقعا لایتون گیر نمیاد)
مگه نمیشه به تنهایی لنز رو عوض کرد یا ایشون میخواسته طرف رو تیغ بزنه!حسابی به این یارو که این کاررو میکنه بدبینم چون حسابی گرون فروشه اگه میشه قیمت خدمات زیر رو برام بنویسین و اگه راه حلی هم سراق دارین بگین!
1-تعویض لنز الایت درایو لایتون
2-تعویض درایو الایت درایو لایتون(سامسونگ به جاش نگذاره)
-تعویض درایو لایتون به اش سامسونگ بگزاره!
4-تنظیم لنز
5-جی تک آپدیت داشبورد آخرین ورژن 2.0.15574.0

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
یه سوال داشتم لطفا جواب بدین!:((
یه الایت دارم تو خوندن دی وی دی وحشتناک اذیت میکنه بازی تنیس virtual tenis 4 رو میگزاری میخونه بازی گرند اسلم 2 رو میگزاری نمیخونه!
انگار هر بازی قلق داره بعضی ها راحت خونده میشن بعضی ها پدر آدم و کنسول و کل عالم رو میارن جلو چشماش!
مثلا گیرز میخونه فیفا 12 نه جهاد 3 نسخه خریداری شده از بیرون 97 درصد میخونه نسخه رایت شده توسط خودم 100 درصد نه درایور نمیخونه spec ops رو میخونه!کلا وضعیتیه عجیب خودم هنگ کردم!
حالا چکار کنم تمیز کردن لنز جواب میده یا نه!منظورم از نخوندن این هست که باید کلی باهاش ور بری تا بخونه بعد که خوند تا موقعی که دیسک رو عوض نکنی مشکلی نیست وسط بازی هم ارور نمیده!دستگاه رو روشن خاموش هم میکنی بازم مشکلی نداره حتی از برق هم میکشی و دوباره روشن میکنی بازم میخونه!
تعویض لنز چی!اصلا لنزش تو بازار هست یا نه!قیمت چنده!چقدر هزینه تعویض لنز هست!
من شهرستانم یه بنده خدایی جلوی خودم جی تک کردن اسلیم رو براش 210 تومن حساب کرد!یکی دیگه هم جلوی خودم لنزش مشکل داشت کل درایو رو عوض کرد و 80 تومن هم گرفت تازه گفت که درایو خودت که گیر نمیاد برات سامسونگ گزاشتم!(واقعا لایتون گیر نمیاد)
مگه نمیشه به تنهایی لنز رو عوض کرد یا ایشون میخواسته طرف رو تیغ بزنه!حسابی به این یارو که این کاررو میکنه بدبینم چون حسابی گرون فروشه اگه میشه قیمت خدمات زیر رو برام بنویسین و اگه راه حلی هم سراق دارین بگین!
1-تعویض لنز الایت درایو لایتون
2-تعویض درایو الایت درایو لایتون(سامسونگ به جاش نگذاره)
-تعویض درایو لایتون به اش سامسونگ بگزاره!
4-تنظیم لنز
5-جی تک آپدیت داشبورد آخرین ورژن 2.0.15574.0
احتمال زیاد لنزتون ضعیف شده.
اون طرف هم زیاد از حد قیمت پول گرفته.همینجا تو بازارچه درایو فت رو تمیزش رو وسالم 50 گیر میاد نشو 80 میفروشن!! اونم لایت ان.
1.لنزها چند مدل هستن اصلی یا درجه یک و درجه پایین تر که دقیق یادم نیست اما بهترین لنز تا قبل گرونی ها 30-35 بود فکر کنم.
2.گفتم اینو.
3.سامسونگ ارزون تره.
4.خودتم میتونی انجام بدی اگه حوصله داشته باشی.
5.این داشبرد جی تگ نمیشه.تا قبل 15574 جی تگ میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر