سوالات و مشکلات عمومی در مورد Nintendo DS

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام به همگی.آقا ما امروز رفتیم یه دی اس لایت خریدیم.چند تا سوال داشتم که اگه جواب بدین ممنون می شم:
1-شما بازی هاتون رو چند و از کجا می خرید؟
2-این دو تا چراغ به چه معنی هستند؟؟مثلا نارنجی یعنی چی؟؟
3-از کجا بفهمم چقدر شارژ داره یا داره تموم میشه؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام به همگی.آقا ما امروز رفتیم یه دی اس لایت خریدیم.چند تا سوال داشتم که اگه جواب بدین ممنون می شم:
1-شما بازی هاتون رو چند و از کجا می خرید؟
2-این دو تا چراغ به چه معنی هستند؟؟مثلا نارنجی یعنی چی؟؟
3-از کجا بفهمم چقدر شارژ داره یا داره تموم میشه؟
1- تقریبا از هیچ جا. اگرم پیدا کنی خیلی قدیمی هستند. باید بدانلودی.
2- سبز یعنی شارژ مناسبه. نارنجی یعنی شارژت داره تموم میشه.
3- اگه چراغت نارنجی شد تقریبا 15 دقیقه وقت داری که خودت رو به برق برسونی وگرنه دستگاه خود به خود خاموش میشه و اگه سیو نکرده باشی کارت تمومه.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سوال:

DSTT بهتره یا R4 ؟ با توجه بهاینکه شنیدم R4 دیگه تولید نمیشه و البته جفتشونم Fake model زیاد دارن. اصل بودنشو چجوری موقع خرید تشخیص میشه داد؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سوال:

DSTT بهتره یا R4 ؟ با توجه بهاینکه شنیدم R4 دیگه تولید نمیشه و البته جفتشونم Fake model زیاد دارن. اصل بودنشو چجوری موقع خرید تشخیص میشه داد؟
من DSTT رو پیشنهاد میکنم چون هردو رو داشتم و امتحان کردم میگم DSTT
ببین الان DSTT هایی که تو بازار هست مدل های قدیمی هست(منظورم تاریخ ساختِ دستگاهِ)هنوز سری جدید واردِ ایران نشده(من که ندیدم),اما برای شناسایی نوع قدیمی از این عکس ها:

و برای مدل های جدید(اگه گیر آوردی) از این عکس ها:

میتونی استفاده کنی.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
سیاوش جان بابا شما که مایه داری که , ماهی 20-30 میلیون از علم روز داری میگیری بازی ارجینال بخر , نکن این کارا رو , دزد دریایی نشو :D
پ.ن : من DSTT دارم خیلی عالی هست از west گرفتم شما هم اگه خواستی بهتره از انجا تهیه کنی چون لااقل انصافشون از جاهای دیگه بیشتره و تقلبی رو جای اصلی نمی ندازن

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سیاوش جان بابا شما که مایه داری که , ماهی 20-30 میلیون از علم روز داری میگیری بازی ارجینال بخر , نکن این کارا رو , دزد دریایی نشو :D
پ.ن : من DSTT دارم خیلی عالی هست از west گرفتم شما هم اگه خواستی بهتره از انجا تهیه کنی چون لااقل انصافشون از جاهای دیگه بیشتره و تقلبی رو جای اصلی نمی ندازن

برو آقا دلت خوشه :D 4 ماهه حقوق نگرفتم

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
من یدونه R4 گرفته بودم که ازش تقریبا راضی بودم فقط معایبش این بود که چند تا بازی را اجرا نمیکرد (که البته مهم هم نبودن) و بعد اینکه شارز تا 3 ساعت با نور 4 میداد و در اخر هم منوی کدهای action Replay به زبان چینی بود. (کسی میدونه میشه منو را انگلیسی کرد؟)

بعد یک DSTT گرفتم که شارز با نور 4 تا 5 ساعت هم جواب میداد و منوی کد هاش انگلیسی بود اما مشکلاتش اول اینکه برای خارج شدن از بازی و اجرای بازی جدید حتما باید دستگاه خاموش و روشن بشه و مثل R4 نمیشد با نگه داشتن تمام دکمه ها به منوی اصلی رفت و مشکل اصلی اینکه DSTT من باید حدود 10 تا 15 بار دستگاه خاموش روشن بشه تا شاید بالا بیاد و همیشه در ابتدای روشن شدن دستگاه هنگ میکنه! من تمام موارد تقلبی بود DSTT را تست کردم و به نظر اصلی میاد اما نمیدونم این مشکل از کجاست؟!! کسی اطلاعاتی داره؟

این عکس دوتاشون:

DSC00127.jpg

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
مشکل اصلی اینکه DSTT من باید حدود 10 تا 15 بار دستگاه خاموش روشن بشه تا شاید بالا بیاد و همیشه در ابتدای روشن شدن دستگاه هنگ میکنه! من تمام موارد تقلبی بود DSTT را تست کردم و به نظر اصلی میاد اما نمیدونم این مشکل از کجاست؟!! کسی اطلاعاتی داره؟
حامد من به هیچ وجه این مشکل رو ندارم هر بار که روشن کردم مِنو بالا اومد.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام ...
من یدونه R4 گرفته بودم که ازش تقریبا راضی بودم فقط معایبش این بود که چند تا بازی را اجرا نمیکرد (که البته مهم هم نبودن) و بعد اینکه شارز تا 3 ساعت با نور 4 میداد و در اخر هم منوی کدهای action Replay به زبان چینی بود. (کسی میدونه میشه منو را انگلیسی کرد؟)

بعد یک DSTT گرفتم که شارز با نور 4 تا 5 ساعت هم جواب میداد و منوی کد هاش انگلیسی بود اما مشکلاتش اول اینکه برای خارج شدن از بازی و اجرای بازی جدید حتما باید دستگاه خاموش و روشن بشه و مثل R4 نمیشد با نگه داشتن تمام دکمه ها به منوی اصلی رفت و مشکل اصلی اینکه DSTT من باید حدود 10 تا 15 بار دستگاه خاموش روشن بشه تا شاید بالا بیاد و همیشه در ابتدای روشن شدن دستگاه هنگ میکنه! من تمام موارد تقلبی بود DSTT را تست کردم و به نظر اصلی میاد اما نمیدونم این مشکل از کجاست؟!! کسی اطلاعاتی داره؟

این عکس دوتاشون:

DSC00127.jpg
سلام.
درمورد DSTT که منم دارم ولی هیچ مشکلی باهاش ندارم.
اول از همه اینکه DSTT هم با نگه داشتن دکمه های R + L و چهار تا دکمه a , b , x, y میره روی منوی اصلی انتخاب بازی و احتیاجی نیست خاموش روشنش کنی. حالا چرا واسه شما نمیشه نمیدونم! :confused:
مورد بعدی اینکه من وقتی دستگاه رو روشن میکنم همون بار اول میاد بالا. خیلی سریع و بدون مشکل.
البته احتیاجی به گفتن نیست و به احتمال زیاد شما این کار رو انجام دادی اما شما آخرین فایل مربوط به منو بازی رو روی رم دارین دیگه ؟ یعنی ورژن 1.17 ؟

http://www.ndstt.com/download.html

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
اول از همه اینکه DSTT هم با نگه داشتن دکمه های R + L و چهار تا دکمه a , b , x, y میره روی منوی اصلی انتخاب بازی و احتیاجی نیست خاموش روشنش کنی. حالا چرا واسه شما نمیشه نمیدونم!
سلام ...
در این مورد الان یک چرخی تو سایتش زدم و دیدم که باید Soft Reset توی منو روشن باشه تا بشه به این شکل از بازی خارج شد برای من در منوی DSTT خاموش بود.

مورد بعدی اینکه من وقتی دستگاه رو روشن میکنم همون بار اول میاد بالا. خیلی سریع و بدون مشکل.
البته احتیاجی به گفتن نیست و به احتمال زیاد شما این کار رو انجام دادی اما شما آخرین فایل مربوط به منو بازی رو روی رم دارین دیگه ؟ یعنی ورژن 1.17 ؟
بله همینه. اخه مشکل اینجاست که مثل اینکه کلا با DSTT مشکل داره بدون مموری هم همون اول هنگ میکنه!

حامد من به هیچ وجه این مشکل رو ندارم هر بار که روشن کردم مِنو بالا اومد.
پس به احتمال زیاد مشکل از DSTT هست... اخه عجیبه وقتی بالا هم میاد هر چند ساعت هم بازی کنی مشکلی پیش نمیاد فقط استارت روشن شدن دستگاه هنگ میکنه.

منوی کدهای action Replay به زبان چینی بود
در این مورد هم CHEAT فایل DSTT را جایگزین فایل R4 کردم و کدها انگلیسی شد. پس فعلا R4 ! تا بعدا یدونه دیگه DSTT بگیرم! البته فکر نکنم دیگه احتیاج بشه من بیشتر ار 3 ساعت هم بازی نمیکنم.

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
پس به احتمال زیاد مشکل از DSTT هست... اخه عجیبه وقتی بالا هم میاد هر چند ساعت هم بازی کنی مشکلی پیش نمیاد فقط استارت روشن شدن دستگاه هنگ میکنه.
DSTT بیشترین خرابی بین کارت ها داشته تا الان داخل همین فروم هم خیلی از دوستان DSTT خریدن مشکل داشته !

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
مشکل اصلی اینکه DSTT من باید حدود 10 تا 15 بار دستگاه خاموش روشن بشه تا شاید بالا بیاد و همیشه در ابتدای روشن شدن دستگاه هنگ میکنه!

DSTT من هم بعضی وقتها هنگ میکنه ولی یه راه حل میگم برو امتحان کن شاید مشکلت حل شد:
تمام محتویات مموریتو بریز تو هارد و مموری رو فرمت کن ودوباره تمام محتویاتو برگردون. برای من که جواب داده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر