سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
اقا یه سوال داشتم
من میخوام بازی ظرفیت 1 بگیرم و لینک دیتا رو بعدش با PSX بگیرم و بزارم دانلود و بعدا از PC انتقال بدم رو PS5، تمامی مراحل اتصال رو هم میرم و از این DNS هم استفاده میکنم 165.227.83.145 ولی باز هم به PSN وصل میشه و انلاین میشه، اینترنتم فیبر مخابرات هست. میدونین باید چیکار کرد که به PSN وصل نشه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
اقا یه سوال داشتم
من میخوام بازی ظرفیت 1 بگیرم و لینک دیتا رو بعدش با PSX بگیرم و بزارم دانلود و بعدا از PC انتقال بدم رو PS5، تمامی مراحل اتصال رو هم میرم و از این DNS هم استفاده میکنم 165.227.83.145 ولی باز هم به PSN وصل میشه و انلاین میشه، اینترنتم فیبر مخابرات هست. میدونین باید چیکار کرد که به PSN وصل نشه؟
به psn بابد وصل بشه که لینک بگیره
اصولا ظرفیت یک دیتاشو از قبل اماده میکنن بعد خرید اکانت درجا منتفل میکنن رو کنسول

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
به psn بابد وصل بشه که لینک بگیره
اصولا ظرفیت یک دیتاشو از قبل اماده میکنن بعد خرید اکانت درجا منتفل میکنن رو کنسول
اره برای گرفتن لینک درسته ولی وقتی لینک رو بگیرم و دیتا رو دانلود کنم برای انتقال از PC به PS نیازی به آنلاین شدن روی PSN نداره، اگه انلاین بشه بازی قفل میشه به احتمال زیاد.

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
اره برای گرفتن لینک درسته ولی وقتی لینک رو بگیرم و دیتا رو دانلود کنم برای انتقال از PC به PS نیازی به آنلاین شدن روی PSN نداره، اگه انلاین بشه بازی قفل میشه به احتمال زیاد.

نیازی به دی‌‌ان‌اس نیست.
شما کابل تلفن رو از پشت مودم در بیار.
موقع بررسی اتصال، پلی‌استیشن ارور آی‌پی میده که مهم نیست و راحت بدون اتصال به اینترنت، بازی رو انتقال بدین.

Mehdi Bayern

کاربر سایت
Oct 4, 2010
261
میخوام بازی اورواچ رو بریزم دیتاشو کامل‌ دانلود کردم همه چی درسته ولی اصلا تکون نمیخوره و دانلود نمیشه، تست کانکشن هم میزنم اپلود failed میشه، دلیلش چیه؟
هفته پیش فیفا ریختم بدون مشکل

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,560
دوستان من روی کامپیوتر 2 تا کارت شبکه دارم .
اولی خود کامپیوتر هست که به مودم متصل هست و اینترنت داره. ethenet 2
دومی کنسول بازی هست که به دومین کارت شبکه وصل هست که اینترنت نداره. ethernet
هر دوتا بصورت کابلی .
و وقتی bridge میکنم اینترنتم کلا قطع میشه.
میتونید راهی بگین که بصورت بریج اینترنت بگیرم

-----------------------
در کل یادمه یک روش انتقال دیگه هم بود با دو کارت شبکه .
اونو میخوام

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,359
نام
مهدی
دوستان با tdlte ایرانسل دیتا اصلا دانلود نمیشه با پی سی,چرا با کنسول میشه دانلود کرد(البته اینم چند بار پاز و استارت کرد)ولی روی پی سی اصلا نمیشه؟
ممنون میشم اگه راه حلی سرغ دارید بگید
دی ان اس گوگل و اون چهار تا 1رو زدم ولی جواب نداد

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,918
نام
مهراد
داداش اولی که برا 4 فقط و 5 نداره دومی هم همونه که پرسیدم که بری توش سر کنی هیکدوم از بازی جدیدا عینه Forspoken یا Dead Space و نداره
شما بازیو توی کنسول بزن دانلود وقتی آیکنش روی Home اومد از infromation میتونی بفهمی کدوم ورژن باید دانلود کنی. من برای TLOU و HFW همین کارو کردم

---

من دیروز میخواستم دیتا لست رو منتقل کردم. شاید بالای 5-6 بار وسط انتقال برنامه PSX خود به خود بسته میشد و گند میزد به همه چی! دلیلش چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر