سوالات و راهنمایی در مراحل بازی Silent Hill Orginis

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
دوست عزیز فریمور شما خیلی قدیمی هست!!! حتما به 3.70 تبدیل کن!

مرسی. خودمم تقریبا بلافاصله بعد دادن پست همین فکرو کردم... :cheesygri
ببین یه مدت نیومدیم این طرفا noob شدیم رفت.:blushing:

age sity mishnasid bara farsi type kardan ye pm bedid.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بعد از مدتها این بازی ریلیز شد و جالب این بود که این بازی تنها برای کنسول psp ساخته شده بود و مثل همیشه توهم زیبای خودش رو داشت
حقیقتش من این بازی رو تموم کردم و بعد از دو بار بازی کردن متوجه شدم که این بازی مانند سری های قبل دارای 4 پا یان هست و من تنها تونستم دو تا از پایانها رو ببینم .
می خواستم از دوستانی که طرفدار این بازی هستن خواهش کنم که در صورتی که پایان 3 و 4 رو دارند save خودشون رو برای ما share کنند.
و اگر هم تا حا لا این بازی رو شروع نکردنند می تونند از سیو های من استفاده کنند تا هم پا یان بازهیا من رو ببیند و هم این که به یک پا یان جدید برسند.
در ضمن می تونند از تجهزات من هم استفاده کنند مثل لباس و غیره و اگر هم جایی از بازی نیاز به داهنمایی داشتند من خوشحال می شم که کمک کنم.این هم سیو من:
[http://rapidshare.com/files/91212101/ULUS10285SILENTHILL006.rar.html[/url

saleh_m

کاربر سایت
Dec 21, 2007
2
من آخرای بازیم. بخش Motel گیر کردم. تاریخ اون تقویم رو میخوام. همه جا رو گشتم فقط میدونم روزش 12 برای ماهش هم می دونم نماد ماهی داره (حوت، اسفند ما میشه) ماهشو تو میلادی نمی دونم، سالشو هم نمی دونم!!!!
اگه کسی میدونه بگه لطفا!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من آخرای بازیم. بخش Motel گیر کردم. تاریخ اون تقویم رو میخوام. همه جا رو گشتم فقط میدونم روزش 12 برای ماهش هم می دونم نماد ماهی داره (حوت، اسفند ما میشه) ماهشو تو میلادی نمی دونم، سالشو هم نمی دونم!!!!
اگه کسی میدونه بگه لطفا!

شما باید اول در ماشین لباس شویی رو باز کنید و بعد اون قلب رو از استخر بیرون بکشید و قلب رو زیر گیره قرار دهید یه انگشتر هست که اون رو در می یارین و روی اون نوشته شده :تقدیم به عروس ماه ژوعن که در تقویم
برج 6 می شود و سال رو که از روی نامه های خودتون باید پیدا کنید فکر کنم ه 1961 باشه.
موفق باشین

آخرین ویرایش:

BisKi

کاربر سایت
Oct 26, 2007
19
نام
نوید
سلام
من بازی رو همین الان تموم کردم،3روز پیش خریده بودمش،4:01:00 مدت بازی.
برای دیدن بقیه endingها باید بازیرو دوباره تموم کنیم؟یا باید آخرای بازی کار خاصی بکنیم؟من سر غول آخر گذاشتم منو بکشه که شاید بازی یه جور دیگه تموم شه اما نشد.
farbodkain سیو های تورو هم امتحان می کنم;)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
لطفا اگر کسی پا یان سوم رو داره برای ما سیوش رو بذاره .
من پا یان دوم رو گذاشتم چون همه پا یان اول رو می بینند حا لا یکی تا حا لا بازی نکرده کافی از سیو من استفاده کنه تا پا یان سوم رو هم ببینه و به ما هم کمکی بکنه و سیو خودش رو در اختیار همه قرار بده.

only4you_mehr

کاربر سایت
Jul 23, 2006
244
نام
مهرداد
من بعد از اینکه انگشتر رو از قلب جدا کردم و معمای اون تقویم رو هم حل کردم انگشتر رو گذاشتم اونجا ولی الان نمیدونم باید چی کار کنم

start2stop

کاربر سایت
Mar 22, 2008
20
سلام
وقتي كه من اين بازي رو از رويه مموري اجرا مي كنم اين ارور ميده

The game could not be started
(80020148)

و فيرمور psp من ,
system software : 3.80m33-5
-----------
umd mode : sony np9660