سوالات من درباره PSP GO

amir-x360

کاربر سایت
Jun 15, 2010
14
سلام

اقا مرتضا ، فروشنده گفت خودت 4تا انتخاب کن

پس با این حساب می ارزه....
(وایمیسم تا fifa11 بیاد)

راستی خبر جدیدی از هک psp go نشد؟

در ضمن میشه از bluetooth برای فرستادن چیزی استفاده کرد؟(هرچی سعی کردم نتونستم)

آخرین ویرایش:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام

اقا مرتضا ، فروشنده گفت خودت 4تا انتخاب کن

پس با این حساب می ارزه....
(وایمیسم تا fifa11 بیاد)

راستی خبر جدیدی از هک psp go نشد؟

در ضمن میشه از bluetooth برای فرستادن چیزی استفاده کرد؟(هرچی سعی کردم نتونستم)
سلام داداش!:)
بله اگه اینجوری باشه خیلی خوبه می ارزه!
از بلوتوث هم نمیشه برای فرستادن چیزی استفاده کرد فقط میشه باهاش هدست بلوتوث وصل کرد و یا به بلوتوث مودم کانکت شد!:) خبرهای هک هم که توی تاپیک فریمور 6.20 هست!:):):)

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121
من PSP Go دارم. هنوز هیچ بازی ای نخریدم. فقط یه نکته مهم بود که باید بگم. وقتی از PSN بازی بخرید میتونید فقط 5 بار دانلود کنید (شنیدم). خود سونی گفته که میشه از بازیها backup گرفت, اونوقته که میشه 4 دانلود دیگه رو از طریق اکانت شما برای دستگاه های دیگه انجام داد و ایطور نیست که تا همیشه بتونید دانلود کنید

anonymous

کاربر سایت
Jan 23, 2010
121
یه چیز دیگه. تو سایت pspslimhacks.com خبرهایی از پیدا شدن یه exploit برای وژن 6.3 و 6.31 پیدا کردن. امیدوارم بزودی خبرهای خوبی ازش بشنویم.

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
بچه ها سلام من psp go دارم 3تا بازی هم دارم کامل از psn خریدم بالا خوندم میشه بازیهارو بین 5 نفر پخش کنیم کسی اطلاعی از این قضیه داره . اگه بشه این کارو کرد من حاظرم بازی با بازی طاق بزنم fifa09/ GOW / The warior
یه سوال:
من یه کارت psn از دوبی گرفتم و اکانتم هم واسه دوبی باز کردم تا کارتو بریزم توش حالا اگه من الان بخوام کارت بگیرم تو ایران کارت امریکا دارن فقط میتونم بگیرم تو اکانتی که واسه دبی هست بریزم؟
اگر هم نمیشه و یه اکانت امریکا بسازم و از تو اون بازی دانلود کنم بریزم رو psp بازیهای اون یکی اکانت دبی قفل میشه ؟
خیلی ممنون

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
بچه ها سلام من psp go دارم 3تا بازی هم دارم کامل از psn خریدم بالا خوندم میشه بازیهارو بین 5 نفر پخش کنیم کسی اطلاعی از این قضیه داره . اگه بشه این کارو کرد من حاظرم بازی با بازی طاق بزنم fifa09/ GOW / The warior
یه سوال:
من یه کارت psn از دوبی گرفتم و اکانتم هم واسه دوبی باز کردم تا کارتو بریزم توش حالا اگه من الان بخوام کارت بگیرم تو ایران کارت امریکا دارن فقط میتونم بگیرم تو اکانتی که واسه دبی هست بریزم؟
اگر هم نمیشه و یه اکانت امریکا بسازم و از تو اون بازی دانلود کنم بریزم رو psp بازیهای اون یکی اکانت دبی قفل میشه ؟
خیلی ممنون

رفیق شما میتونید اکانت psn تون رو بین 4 نفر دیگه شیر کنید یعنی ایدیتون رو میدید به کسی دیگه و روی psp وارد میکنه! و بازی هارو روی اون psp active میکنید!
شما نمی تونید از دلار آمریکا برای اکانت امارات استفاده کنید! کارت psn امارات هم هست میتونید از اینجا تهیه کنید!
اگر یه اکانت جدید بسازید باید ای دی قبلی رو از روی پی اس پی delete کنید و ای دی جدیدتون رو وارد کنید به همین دلیل اکانت فبلی شما روی psp غیر فعال میشه!
اما قفل نمیشه میتونید هر وقت خواستید دوباره همون ای دی رو وارد کنید و بازی هایی که روی اون ای دی قرار دارند رو بازی کنید!

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
سلام ممنون از اینکه پاسخ منو دادین من چون تازه واردم اجازه ساخت تالار ندارم اگه میشه شما یدونه واسه اشتراک بازیهای psp بسازید تا هرکی بازی دانلود کرده عوض کنه
راستی چجوری باید ای دی رو عوض کنم نمیشه

آخرین ویرایش:

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
میشه بفرمایید چطوری میشه بازی کنسول های قدیمی رو روش ریخت ممنون میشم
البته من 3000 دارم
اگه psp شما هک شده باشه میتونی امولاتور هاشو دانلود کنی بریزی بعدش هم بازیاشو بریز حالشو ببر اگرم که هک نشده مثه من که هیچی

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان میشه emulator های کنسول های قدیمی مثل Sega genesis و snes و gameboy و ...
رو psp هایی که کپی خور نیستن هم اجرا کرد ! ( روی همه مدل های psp جواب میده 1000/2000/3000 psp go )
اما به شرط اینکه فریمور کنسول 6.20 باشه !
آموزش هم توی صفحه های قبل هست !
اول باید دمو بازی patapon 2 رو دانلود کنید !
میتونید از این لینک هم برای آموزش و نحوه ی استفاده از هک استفاده کنید.

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
آقا یکی نیست به داد ما برسه؟
من نمیتونم تایپیک بزنم چون تازه واردم یکی که میتونه یه تایپیک بسازه واسه تعویض بازیهای psp go مردیم بی بازیی )x

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر