سوالات متداول و مهم قبل از خرید Wii (پست اول حتما خوانده شود)

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
١.وي وايلرلس داخلي داره ؟يا بايد براش بخري اين xbox?
حيف نميشه روش پرو. كسي ست كرد
٢.همون wiishop دي ولي خونده بودم يجا نمياره رو دستگاه هاي ديگه .براش امولاتور درست حسابيم هست؟
٣.اره توpt دارم ميگردم فقط موندم به چي توجه كنم موقع خريد
٤.يه دسته گيم كيوب با يه دسته كلاسيك بايد بگيرم
٥.اوكي باتري هم دراسل ميگيرم.راستي. يه سري استند شارژ وي ريموت هست ماله چيه؟شما گفتي كه نميشه از ريموت شارژ كرد

ج1.وایرلس داره
ج2.تنها امولاتور برای Wii همون Dolphin هست
ج3.مشکل قطعی سیم ها - خرابی لنز درایو سی دی - خرابی خود ویموت - خرابی USB - خرابی آداپتور برق وووووووو خیلی چیزای دیگه...حتما ً باید بعد از خرید 24 ساعت مهلت تست بگیری
...
ج5.من تا حالا استند شارژ ویموت ندیدم...شاید باتری جدید براش دادن که با ویموت شارژ میشه...ولی یه جفت باتری قلمی شارژی با آمپر بالا بهترین باتری برای هر دسته ای هست!!!

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
.

میخوام wii بگیرم چنتا سوال دارم 1.با wii میشه اینترنت رفت؟ اگه چنل ها که تو wii هست برم بریک میشه؟ برای آنلاین بازی کردن داشتن مودم وای فایو دار کافیه؟ چه سرعتی مناسبه؟ wii ware چیه؟ و نصبش ارزش داره؟ هارد اینترنال تو خونه دارم داره خاک میخوره چجوری باید به wii وصلش کنم؟ روی مموری کارتی که زده برای wii با حجم 8 مگ بالا کنسول ميخوره میشه روش بازی گیم کیوبو سیو کرد؟ ویموتا قدیمی که موشن پلاس داخلی ندارن اگه موشن پلاس وصل باشه تو بازیایی که موشن پلاس ساپورت نمیکنن مشکلی پیش میاد؟ چون برای wii فامیلوم ویموت بعضی موقع ها قاط میزد , کاستومر wii گیر میاد؟ ویی فیت کارش چیه؟ جالب هست تهیه اش کنم؟ تو سایت نینتندو زده wii آک قیمتش 130 دلاره بنظرتون ارزش داره سفارش بدم بفرستن؟ یا از همینجا بگیرم؟

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
میخوام wii بگیرم چنتا سوال دارم 1.با wii میشه اینترنت رفت؟ اگه چنل ها که تو wii هست برم بریک میشه؟ برای آنلاین بازی کردن داشتن مودم وای فایو دار کافیه؟ چه سرعتی مناسبه؟ wii ware چیه؟ و نصبش ارزش داره؟ هارد اینترنال تو خونه دارم داره خاک میخوره چجوری باید به wii وصلش کنم؟ روی مموری کارتی که زده برای wii با حجم 8 مگ بالا کنسول ميخوره میشه روش بازی گیم کیوبو سیو کرد؟ ویموتا قدیمی که موشن پلاس داخلی ندارن اگه موشن پلاس وصل باشه تو بازیایی که موشن پلاس ساپورت نمیکنن مشکلی پیش میاد؟ چون برای wii فامیلوم ویموت بعضی موقع ها قاط میزد , کاستومر wii گیر میاد؟ ویی فیت کارش چیه؟ جالب هست تهیه اش کنم؟ تو سایت نینتندو زده wii آک قیمتش 130 دلاره بنظرتون ارزش داره سفارش بدم بفرستن؟ یا از همینجا بگیرم؟
خواستی با این شماره هماهنگ کن(sms)بده و زنگ بزن راهنماییت کنم
09124076748

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
جواب ها :فقط در حد وب گردی - برک نمیشه - بله کافیه - 128 هم جواب میده - نرم افزار هایی که روی Wii نصب میشن رو میگن Wii Ware مثل Software - با یه تبدیل اینترنال به USB میشه ، فقط باید همه ی هاد بشه یه درایو - اصن مموری برای گیم کیوبه - مشکلی پیش نمیاد ، اگه بازیت ساپورت نمیکنه میتونی برش داری ، چون باعث مصرف بیشتر باتری میشه! - اگه منظورت مشتریه خیلی کم ، چون از رده خارجه - وی فیت برای بازی هایی که نیاز به حرکت خود بدن داره و از وزن بدن استفاده میکنه ، بیشتر برای بازی های ورزشیه - نه ، خیلی مسخره است - از همین جا بگیر ، اگرم تونستی دسته 2 تمیز جور کن! چون نینتندو ایران رو ساپورت نمیکنه ، مگر اینکه کسی که داره میاد بگی برات بیاره

ak343522

کاربر سایت
Sep 21, 2010
53
نام
امیر
سلام
من راستش وی ندارم ولی می خوام یه دسته دومش رو بخرم که فقط یه وی مونت و نانچک و 3 تا بازی داره
می خواستم بدونم چه وسیله ای می خواد تا بشه بازی های دنس رو مثل کینکت ایکس باکس بازی کرد؟؟ (آیا با همون وی مونت و نانچک باید حرکات رقص رو انجام داد یا دوربین یا وسیله ای جدا می خواد ؟؟)

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
wii

سلام
من راستش وی ندارم ولی می خوام یه دسته دومش رو بخرم که فقط یه وی مونت و نانچک و 3 تا بازی داره
می خواستم بدونم چه وسیله ای می خواد تا بشه بازی های دنس رو مثل کینکت ایکس باکس بازی کرد؟؟ (آیا با همون وی مونت و نانچک باید حرکات رقص رو انجام داد یا دوربین یا وسیله ای جدا می خواد ؟؟)

سلام . خود کنسول wii حرکتیه یعنی تمام بازیاشو با ویموت و نانچاک انجام میدی نیازی به لوازم اضافی نیست

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
wii

به نظر شما هنوز ارزش خرید دارید

تصمیم با شماست من خودم تازه wii گرفتم بازیا قشنگ و عالی خیلی داره بیشتر بازیا عالیشم انحصاریه

کنسول دوست داشتنییه

wii خیلی دوست دارم

بالا 2000 هزارتا بازی داره

البته wii بازیا گیم کیوبم اجرا میکنه که گیم کیوبم بازیا محشر زیادی داره تو قسمت کنسولا قدیمی بخش گیم کیوب یه تاپیک درباره مقایسه رزیدنت اویل 4 در گیم کیوب و پلی گذاشتم برو کلیپ دانلود کن نگاه کن

با شبیه سازم بازیا خیلی کنسولا روی wii اجرا میشه مثل پلی 1 و نینتندو 64

کنسولا نینتندو خوش ساختن بندرت خرابی دارن

میتونی قسمت کنسولا قدیمی بخش گیم کیوب بری تاپیک مقایسه استقامت پلی 2 . ایکس باکس قدیمی و گیم کیوبو ببینی کلیپ دانلود کن ببین

آخرین ویرایش:

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
سلام

میخواستم برای امولاتور کنترل وی بگیرم آیا این کار منطقی هست ؟
علت هم این هست که میخوام از قابلیتهای حرکتی کنترل وی در pc استفاده بکنم

نانچاک کارش چی هست ایا الزامی برای خرید اون هست؟ منظورم برای بازیهای تحت امولاتور دلفین هست

موشن پلاس بدرد استفاده با امولاتور و pc میخوره یا نه ؟

وایرلس Sensor bar ظاهراً وسیله ای برای کالیبره کردن ریموت باید باشه . ایا لازمه حتماً استفاده بشه؟ دقیقاً کاربردش چیه؟

برای خرید ویموت قیمت میخواستم و آدرس محل مناسب

حداقل دو تا کنترل لازم خواهم داشت .اگر کرج بشه راحتترم اگه نشد تهران

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
سلام

میخواستم برای امولاتور کنترل وی بگیرم آیا این کار منطقی هست ؟
علت هم این هست که میخوام از قابلیتهای حرکتی کنترل وی در pc استفاده بکنم

نانچاک کارش چی هست ایا الزامی برای خرید اون هست؟ منظورم برای بازیهای تحت امولاتور دلفین هست

موشن پلاس بدرد استفاده با امولاتور و pc میخوره یا نه ؟

وایرلس Sensor bar ظاهراً وسیله ای برای کالیبره کردن ریموت باید باشه . ایا لازمه حتماً استفاده بشه؟ دقیقاً کاربردش چیه؟

برای خرید ویموت قیمت میخواستم و آدرس محل مناسب

حداقل دو تا کنترل لازم خواهم داشت .اگر کرج بشه راحتترم اگه نشد تهران

نانچاک برای بیشتر بازیا نیاز هست. موشن پلاس برای بعضی از بازیا باید باشد.

من قبل از خرید وی یه ویموت نانچاک خریدم. Sensor Bar رو خودم با یه مقاومت و دوتا LED IR و یه کابل USB ساختم. تو اینترنت میتونی پیدا کنی. اونی که من ساختم بردش از اوریجینال بیشتره.

Sensor Bar تو خیلی از بازها باید باشه. در واقع دو سمتش چند LED IR هست و برعکس اسمش سنسور نیست. سنسور اصلی روی خود ویموت هست. برای اینه که بشه موقعیت ویموت رو وقتی به سمت مانیتور یا تلویزیون نشانه رفته تشخیص داد.

آدرس هم من فقط توپخونه میشناسم یاز از بازار سنتر یا پرشین تولز.

ویموت تقلبی هم زیاده اگه ویموت پلاس بگیری هم موشن پلاس تو خودشه هم احتمال تقلبیش کمه.

sx2985

کاربر سایت
Jan 12, 2009
42
ممنون از راهنمائیهات
ایا ویموت با امولاتور دلفین قابل استفاده هست؟
منظورم قابلیتهای حرکتی اون هست که در بیشتر بازیهای ورزشی استفاده میشه

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
قیمت wii در حال حاضر چقدر هستش؟ دست دو تو بازارچه های همین سایت و PT بالاتر از بازار میگن! جالبه توی آگهی های مربوط به امروز بعضی از مغازه های خ جمهوری دست دو رو 240 یا 250 می فروشند. قیمت دقیقش چقدر هستش مگه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر