سوالات شما در مورد PlayStation 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
جدی؟ پس یعنی ریجن بر نمیگرده ب سرویس دهی PSN و نمیدونم فیلم و ازین چیزا؟ کلا واسه خاورمیانه ریجن خاصی در نظر گرفته نشده؟

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

نه اون سرویسها به ریجن اکانت PSN بستگی داره
ریجن 3 برا آسیا و ژاپن ایناست فک کنم

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
سلام . میخواستم ببینم میشه تو تلویزیونی که جای فلش نداره بازی کرد؟ یا باید به فکر خرید یه تلویزیون باشم؟

به جز میکرو کنسول دیگه ای نداشتم :d

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
سلام . میخواستم ببینم میشه تو تلویزیونی که جای فلش نداره بازی کرد؟ یا باید به فکر خرید یه تلویزیون باشم؟

به جز میکرو کنسول دیگه ای نداشتم :d

شما به USB نیاز ندارید
به پورت HDMI نیاز دارید ! یو اس بی برای وصل کردن دسته به خود کنسوله !

var

کاربر سایت
Nov 23, 2010
70
دوستان من از قضیه شیرینگ بازی اطلاعی ندارم،میشه یکی یه توضیحی در موردش بده و بگه یه بازی رو نهایتا چند نفر میتونند شیر کنند؟

Hamed_Myth

کاربر سایت
Jun 6, 2012
107
نام
Hamed
دوستان من از قضیه شیرینگ بازی اطلاعی ندارم،میشه یکی یه توضیحی در موردش بده و بگه یه بازی رو نهایتا چند نفر میتونند شیر کنند؟
تا جایی که من اطلاع دارم مثه PS3 شِیرش 2 تایییییییه

behzad_sm

کاربر سایت
Jun 10, 2011
36
نام
بهزاد
دوستان من یه سوالی دارم که راستش نمیدونم کسی پرسیده یا نه
می خواستم بدونم اگه PS4 چند روزه دیگه بیاد بازیهایی مثله god of war , kill zone فقط واسه این کنسول میاد یا برای کنسوله PS3 هم میاد؟ و اینکه تا کی بازیهای این دوتا مشترکن اخه من تازه از دنیایه مزخرفه XBOX اومدم بیرون و PS3 خریدم حدوده 1 ماهه.نکنه مجبورم واسه این بازیها حتما PS4 هم بخرم؟

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
دوستان من چند تا سئوال تخصصى داشتم اگه كسى ميدونه جواب ما رو بده. ممنون
1- دستگاه PS4 جايى براى نصب چيز پى ان دارد؟
2- با برنامه PS3 proxy ميشه به PS4 يا TV اينترنت شر كرد يعنى فقط اينترنت داد؟
3- احتمال آمدن برنامه PS4 proxy تا كى هست؟

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
مگم الان فرکانس کاری cpu ـش معلوم شده یا نه؟
همچنین من خیلی نگران حرارت کنسول هستم
خبرای داغ کردنش هم اومده بود چند روز پیش تو نت
راستی راجع به درایو بلو-ری هیچی نگفتن؟؟
خود سونی راجع به اینکه از چه نسلی از بلو ری میخواد استفاده بشه حرفی نزده؟؟
کلا این سه قسمت کنسول هیچ حرفی ازش زده نشده کسی اطلاعاتی داره ب ما بگه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من یه سوالی دارم که راستش نمیدونم کسی پرسیده یا نه
می خواستم بدونم اگه PS4 چند روزه دیگه بیاد بازیهایی مثله god of war , kill zone فقط واسه این کنسول میاد یا برای کنسوله PS3 هم میاد؟ و اینکه تا کی بازیهای این دوتا مشترکن اخه من تازه از دنیایه مزخرفه XBOX اومدم بیرون و PS3 خریدم حدوده 1 ماهه.نکنه مجبورم واسه این بازیها حتما PS4 هم بخرم؟
سلام
اگر قرار باشه بازیها برای کنسول ps3 هم بیاد اعلام میشه اما احتمالش برای بازیهایی که نام بردی خیلی خیلی پایینه. killzone که دیگه میره فقط برای ps4 و بس و gow هم فعلا فکر نکنم خبری باشه و اگر هم بشه فقط روی ps4 میشه . دلیلش هم اینکه سونی دیگه بیشتر فرنچایزهای بزرگش رو برای جلب مشتری و همچنین کیفیت بالاتر برای ps4 نگه میداره .... بازیهای cross gen هم احتمالا تا ساله اینده شاهدش هستیم ولی کمتر خواهند شد. بهتر بود صبر میکردی برای ps4 . اما باز ps3 حدودا 1 سال دیگه جا داره اما انتظار بازیهای انحصاری خاصی مثل killzone shadowfall یا infamous اینا رو اصلا نداشته باش

مگم الان فرکانس کاری cpu ـش معلوم شده یا نه؟
همچنین من خیلی نگران حرارت کنسول هستم
خبرای داغ کردنش هم اومده بود چند روز پیش تو نت
راستی راجع به درایو بلو-ری هیچی نگفتن؟؟
خود سونی راجع به اینکه از چه نسلی از بلو ری میخواد استفاده بشه حرفی نزده؟؟
کلا این سه قسمت کنسول هیچ حرفی ازش زده نشده کسی اطلاعاتی داره ب ما بگه
نه هنوز باید به زودی تایید بشه :)
اگر از مشکلات کنسول میترسی بهتره 6-7 بعد بخری .... خرابی ها 4% کلا گزارش شده . مشکل گرمایی فکر نکنم جدی باشه اگر هم overheat کنه نشانه خرابی نیست باید مدتی خاموش بمونه. به هر حال باید تا 2-3 هفته اینده منتظر موند و دید کنسول چه طوری جواب گو هست
. متوجه منظورت از نسل نمیشم اما bluray ها رو ساپورت میکنه. فعلا هم در زمان لانچ ظاهرا 3d bluray ساپورت نمیکنه. برای اضافه شدن اکثریت قابلیتها بایستی اپدیت رو حتما نصب کرد. خیر . اما read speed بالاتری داره. فکر کنم 3 برابر اگر اشتباه نکنم

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
این region های 1 و 2 هرکدوم مربوط به کدوم قاره هست ؟ فرقش فقط توی جابجایی کار X و O هست دیگه ؟

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
سلام
نه هنوز باید به زودی تایید بشه :)
اگر از مشکلات کنسول میترسی بهتره 6-7 بعد بخری .... خرابی ها 4% کلا گزارش شده . مشکل گرمایی فکر نکنم جدی باشه اگر هم overheat کنه نشانه خرابی نیست باید مدتی خاموش بمونه. به هر حال باید تا 2-3 هفته اینده منتظر موند و دید کنسول چه طوری جواب گو هست
. متوجه منظورت از نسل نمیشم اما bluray ها رو ساپورت میکنه. فعلا هم در زمان لانچ ظاهرا 3d bluray ساپورت نمیکنه. برای اضافه شدن اکثریت قابلیتها بایستی اپدیت رو حتما نصب کرد. خیر . اما read speed بالاتری داره. فکر کنم 3 برابر اگر اشتباه نکنم
منظورم از نسل
اگه یادت باهش زمان ps3 سونی گفت که بلو -ری سه نسل داره
نسل یکش همین بود که رو ps3 استفاده شد
بعدا گفته شده نسل دومش بین 100تا 200 گیگ حجم داره
حالا میخوام ببینم ازش استفاده شده یا نه؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منظورم از نسل
اگه یادت باهش زمان ps3 سونی گفت که بلو -ری سه نسل داره
نسل یکش همین بود که رو ps3 استفاده شد
بعدا گفته شده نسل دومش بین 100تا 200 گیگ حجم داره
حالا میخوام ببینم ازش استفاده شده یا نه؟؟
ps4 قابلیت خوندن 16 لایر دیسک 400 گیگ هم باید داشته باشه مشکلی نیست اما مسعله این هست که این نوع دیسکها تا زمانی که نیازی نباشه از طرف سازنده ها استفاده نمیشه.
bluray های عرضه شده برای بازیها هم 50 گیگ هستن .
بازی نصب میشه به صورت مستقیم به روی هارد و کنسول جوری طراحی نشده که بازی رو از روی دیسک بخونه
سرعت خوده درایو هم 3 برابر ps3 هست.

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
برنامه PlayStation App براى آيفون رو نصب كردم ولى به PSN وصل نميشه كسى ميدونه چرا؟

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام میشه بگید مولتی پلیر بازی هایی مثلbf4وخودش درهرمرحله حدوداچند گیگ حجم می برد

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
سلام میشه بگید مولتی پلیر بازی هایی مثلbf4وخودش درهرمرحله حدوداچند گیگ حجم می برد
مولتی پلیر به صورت مرحله ای نیست ! خودش که اینترنت استفاده نمیکنه ! در هر 30 مین بازی کردن حدود 90 100 مگابایت از حجمتون
رو میبره !:>

برنامه PlayStation App براى آيفون رو نصب كردم ولى به PSN وصل نميشه كسى ميدونه چرا؟

فعلا سرورهای PSN بخاطر فروش PS4 که مردم زیادی سعی کردن بهش وصل بشن قطعه !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر