سوالات شما در مورد PlayStation 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
معمولا ذهنی که تو راه خلاف قانون کار میکنه قویتر هست و هر روز قویتر میشه
مطمئن باشین PS4 هم هک میشه
من پیش بینیم این هست که سریع تر از PS3 هک خواهد شد

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
خدا کنه همینطور باشه که همه میگید!!!
چون اجرای بازی هاش اونجوری که میگفتن تو ایران بعید میاد!!!!اونم با وضع اینترنت ما!!!

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
دسته PS4 به PS3 هم جواب میده؟
کنسول که وارد بازار شه سری اول اصل زاپن یا آمریکاست یا همش ساخت چینه؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دسته PS4 به PS3 هم جواب میده؟
کنسول که وارد بازار شه سری اول اصل زاپن یا آمریکاست یا همش ساخت چینه؟
صد در صد نه:D وقتی DS3 روی PS4 جواب نمی‌ده دیگه برعکسش که عمرا:D

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
حیف شد!
اگه قرار بود ps4 بخرم تصمیم داشتم با دسته باحالش ps3 هم بازی کنم و دسته ps3 بازنسشته کنم!
هر قدر از ظاهر کنسول خوشم نیومد اما دستش عالیه!!!

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
حیف شد!
اگه قرار بود ps4 بخرم تصمیم داشتم با دسته باحالش ps3 هم بازی کنم و دسته ps3 بازنسشته کنم!
هر قدر از ظاهر کنسول خوشم نیومد اما دستش عالیه!!!
هرچی هس از x2بیتره

122333

کاربر سایت
Jul 14, 2013
141
سلام یه سری سوالات دارم محض خرید دارم :

1. بازی های Ps3 روش اجرا میشن ؟ مثله TLOU و Two Souls Beyond ?
2. این Pre order ها نسخه اصلی هستن چینی ، ویتنامی چطوری هست ساخت کجان ؟
3. و همین pre ها ایرادی چیزی دارن ؟ ایرادی ممکنه داشته باشه ؟ اگر ایراد داشتش سونی پس میگیره درستش میکنه ؟ چیکار باید کنیم ؟
4. titanfall واسش میاد ؟
5. واسه مولتی بازی کردن سرعت اینترنت چقدر باید باشه ؟
6. (من تا حالا مولتی تو پلستیشن ) بازی نکردم پینگ بازی ها زیادن ؟ ( یه خلاصه میشه در این مورد توضیح بدید ؟ )

آخرین ویرایش:

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi

نه . چون معماریش کاملا با ps3 فرق داره و شبیه pc شده

چرا میشه ولی نه از طریق اینکه بازی رو بزاری داخل دستگاه و اجرا کنی ولی میتونی از طریق سیستم گالکای ( اسمش رو فک کنم اشتباه نوشتم . درست یادم نیست چی بود ) و از طریق اینترنت اجرا کنی ولی باید اینترنتت به حدی خوب باشه که بتونه بازی رو اجرا کنه ( اینترنت ما فیلم رو هم نمیتونه انلاین پخش کنه چه برسه بازی :d )
یه راه دیگه هم هست این که مثل بازی های ps2 که نسخه ی معمولی یا hd شدش برا ps3 اومدن بعضی بازی های ps3 واسه ps4 هم بیان .

122333

کاربر سایت
Jul 14, 2013
141
QUOTE=gtx680;2715945[]

نه . چون معماریش کاملا با ps3 فرق داره و شبیه pc شده[/QUOTE]

خوب مگه معماری عوض شه بازی اجرا نمیشه ؟

چرا میشه ولی نه از طریق اینکه بازی رو بزاری داخل دستگاه و اجرا کنی ولی میتونی از طریق سیستم گالکای ( اسمش رو فک کنم اشتباه نوشتم . درست یادم نیست چی بود ) و از طریق اینترنت اجرا کنی ولی باید اینترنتت به حدی خوب باشه که بتونه بازی رو اجرا کنه ( اینترنت ما فیلم رو هم نمیتونه انلاین پخش کنه چه برسه بازی :d )
یه راه دیگه هم هست این که مثل بازی های ps2 که نسخه ی معمولی یا hd شدش برا ps3 اومدن بعضی بازی های ps3 واسه ps4 هم بیان .

ما بتونیم تو همین منوش بریم خیلیه چه برسه به اینترنت و ایناش .
اگر اینطور باشه که من فکر کنم بسازن . چون واقعا نمیان این بازی پرطرفدار رو ول کنن ... !!

دوستان 6 تا سوال پرسیدم الان جواب یکیش رو فهمیدم . بیاین جواب بدین دیگه ( حتی اگر یک سوال میدونید مثله این دوستان عزیز بیاید بگید)

یه سوال دیگه :
7. این PlayStation Plus همین کارتایی که واسه انلاین بازی کردن هست ، شما اگر مثلا 90 روزشو بخری اگر امروز من بازی کنم . اونوقت این هر روزی که میگذره این روزاش حذف میشه ؟ یعنی میخوام بدونم که هر دفعه که من بازی کنم یه روز کم میشه یا این به طور طبیعی از موقعی که فعال بشه هر روزی یه روز کم میشه ؟ ( یعنی انلاین بازی نکنم این واسه خودش روزاش کم میشه یا ثابت میمونه ؟ )

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد

2. این Pre order ها نسخه اصلی هستن چینی ، ویتنامی چطوری هست ساخت کجان ؟
3. و همین pre ها ایرادی چیزی دارن ؟ ایرادی ممکنه داشته باشه ؟ اگر ایراد داشتش سونی پس میگیره درستش میکنه ؟ چیکار باید کنیم ؟
4. titanfall واسش میاد ؟
5. واسه مولتی بازی کردن سرعت اینترنت چقدر باید باشه ؟
6. (من تا حالا مولتی تو پلستیشن ) بازی نکردم پینگ بازی ها زیادن ؟ ( یه خلاصه میشه در این مورد توضیح بدید ؟ )

1) همه بازی‌ها قابل اجرا نیستن و شاید در آینده به وسیله gaikai بشه که گویا اون هم به طور Free نیست و باید 10دلار در ماه بدی. در ادامه حرفت هم به دلیل تغییر کلی در ساختار PS4 هست که کاملا متفاوت با PS3 هست و قابلیت خوندن فرمت‌های PS3 رو نداره (این شامل 360 و X1 هم میشه) البته این فعلا هست تا بعد.
2) بیشتر قطعات الکترونیکی در چین ساخته میشه و این دستگاه هم همینطور. البته من شنیدم در UK هم هست.
3)هر وسیله برقی یا الکترونیکی حتی در باکسش ممکن هست دچار مشکل بشه (البته این بسیار نادر هست) پس هیچ چیزی غیر ممکن نیست. شما از جایی که پیش فروش می کنی بهت ضمانت میده. گویا آمازون 2 سال ضمانت میده برای کسایی که پیش خرید کردن (البته دقیق یادم نیست)
4) در حال حاضر نه.
5)هر چی بیشتر بهتر
6)پینگ بستگی به نت شما داره

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
چرا طراحیش بده ؟؟ یاد دستگا های ویدئو پلیر دهه 70 میفته ادم ... :(

122333

کاربر سایت
Jul 14, 2013
141
1) همه بازی‌ها قابل اجرا نیستن و شاید در آینده به وسیله gaikai بشه که گویا اون هم به طور Free نیست و باید 10دلار در ماه بدی. در ادامه حرفت هم به دلیل تغییر کلی در ساختار PS4 هست که کاملا متفاوت با PS3 هست و قابلیت خوندن فرمت‌های PS3 رو نداره (این شامل 360 و X1 هم میشه) البته این فعلا هست تا بعد.
2) بیشتر قطعات الکترونیکی در چین ساخته میشه و این دستگاه هم همینطور. البته من شنیدم در UK هم هست.
3)هر وسیله برقی یا الکترونیکی حتی در باکسش ممکن هست دچار مشکل بشه (البته این بسیار نادر هست) پس هیچ چیزی غیر ممکن نیست. شما از جایی که پیش فروش می کنی بهت ضمانت میده. گویا آمازون 2 سال ضمانت میده برای کسایی که پیش خرید کردن (البته دقیق یادم نیست)
4) در حال حاضر نه.
5)هر چی بیشتر بهتر
6)پینگ بستگی به نت شما داره

سلام خیلی ممنون .

همه بازی ها که نه همین Two Souls , TLOU . این دوتا فقط بقیشون زیاد مهم نیست :D
3) اخه انگار PS3 زمان عرضش داغ میکرده و از اینجور چیزا که این slim رو دادن بیرون . و بعدشم که الان Super اسلیمش اومده . میخواستم ببینم یعنی از اتفاقا ممکنه دوباره بیوفته ؟ حل میشه مشکل ؟

این سوالم رو هم اگر میشه جواب بدین خیلی ممنون :

7. این PlayStation Plus همین کارتایی که واسه انلاین بازی کردن هست ، شما اگر مثلا 90 روزشو بخری اگر امروز من بازی کنم . اونوقت این هر روزی که میگذره این روزاش حذف میشه ؟ یعنی میخوام بدونم که هر دفعه که من بازی کنم یه روز کم میشه یا این به طور طبیعی از موقعی که فعال بشه هر روزی یه روز کم میشه ؟ ( یعنی انلاین بازی نکنم این واسه خودش روزاش کم میشه یا ثابت میمونه ؟ )

8. فرق PlayStation Plus با PSN چیه ؟

9. من نمیدونم این PlayStation Plus و PSN چی هستن ولی حالا هرکدوم بخوام بخرم حتما باید ماله کشوری که توش قراره بازی کنم رو بخرم ؟ مثلا الان من تو ایرانم باید حتما کارت مربوط به ایران رو بخرم یا مثلا میتونم ماله امریکا رو بخرم ؟

ممنون

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر