سوالات شما در مورد PlayStation 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید کسی تاریخ دقیقی از انتشار این کنسول در بازار به دست نیاورد؟

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
آقا جان 3 ماهه آخر سال ميلادى تعطيلات مذهبى شون رو ميگن هاليدى. از جمله عيد پاك كه 13 آبان هست وروز كريسمس كه24 دى هست حالا SONY با اعلام كردن مبهم عرضه PS4 خواسته يه زمان 3 ماهه براى خودش خريدارى كنه تا با اطمينان كامل از حريف و همينطور وقت براى تغييرات جزئى وكلى در PS4 و استريم ابرى Gika

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نه سیو ها انتقال داده میشه نه پروفایل نه بازی ها روش اجرا میشه!
البته یوروگیمر نوشته بود اعصابش هم حسابی داغون بود گفته بود حتما در این مورد با سونی صحبت میکنه و اطلاعات بیشتری میگیره و خبر رو آپدیت میکنه!
تا جایی که من شنیدم و دیدم پروفایل ها به همراه تروفی ها به طور کامل قابل انتقال به PS4 خواهد بودش و نمیدونم این حرف رو شما از کجا داری میزنی! تو این موضوع ذره ای هم شک نکنید چون حتما هستش! همون طور که اکانت خودتون رو تو ویتا میتونستید تعریف کنید و به تروفی گرفتن ادامه بدید اینجا هم میشه!

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
ببخشید کسی تاریخ دقیقی از انتشار این کنسول در بازار به دست نیاورد؟

عید پاک فروردین هست نه آبان

ببخشید کسی سایت پلی استیشن4 رو داره که بشه در اونجا سوال پرسید از مسئولین پلی استیشن4؟

دوست عزیز من نتونستم ثبت نام کنم تو سایتش اگه کسی ثبت نام تونست تو سایت کنه میتونه سوالش رو اینجا بزنه PlayStation®4 - First Impressions - Page 2 - PlayStation Forum هرکی جواب گرفت اعلام کنه

---------- نوشته در 12:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:09 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز اصلا رئیس سونی گفته داره تصمیم گیری میکنه که کنسول در E3 نمایش بده یا نه و گفته مشخص نیست کنسول در E3 نمایش داده بشه و طبق گفته رئیس سونی حتی ممکن در E3نمایش داده نشه؟

شما ما رو اینجا رسما نمودید.
میگین holiday یعنی چه وقتی ما میگیم کریسمس بعد شما میگی عمرا تا کریسمس طول بکشه و زود تر میادش؟
هنوز خود کنسول را نشون ندادن بعد چطوری شما انتظار داری همین 1 ماه دیگه بیاد؟
اگه 1 ماه دیگه بیاد سونی تو E3 چه کار کنه؟
بعد شما میگین کریسمس سال دیگه خیلی دیره در حالی که من تعجب کردم وقتی دیدم که قراره آخره 2013 بیادش و بیشتر تو فکر اواسط 2014 بودم.

mansourace

کاربر سایت
Jan 11, 2013
174
نام
منصور
میشه با remoth play بازی رو از ps4 تو ویتا بازی کرد ؟
(هنوز خود کنصولو نشون ندادن بعد تاپیک اخبار هک . قیمت روز در فروشگاه ها . ادم شاخ افقی در میاره ) :-o
(اولین بازی ایرانی با موتور قدرتمند cry engine 3 (موتور کریسیس 3 ) داره ساخته و قراره عرضه جهانی بشه اسمش wartime 2 منتطر این باشین

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
تا جایی که من شنیدم و دیدم پروفایل ها به همراه تروفی ها به طور کامل قابل انتقال به PS4 خواهد بودش و نمیدونم این حرف رو شما از کجا داری میزنی! تو این موضوع ذره ای هم شک نکنید چون حتما هستش! همون طور که اکانت خودتون رو تو ویتا میتونستید تعریف کنید و به تروفی گرفتن ادامه بدید اینجا هم میشه!
شرمنده یه اشتباه کردم پروفایل چیزی نوشته نشده فقط نوشته شده سیوها رو نمیتونی انتقال بدی!عنوان های psn رو هم نمیتونی انتقال بدی!
Current-gen PSN titles and save data won't transfer to PlayStation 4, Sony has revealed.
منبع:
Current-gen PSN games won't transfer to PS4 • News • PlayStation 4 • Eurogamer.net

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
ایا در کنسول خود سیو یا خریدی دارید؟پس باید انها را در PS3 خود رها کنید:
اقای یوشیدا در گفت و گو با engadget میگوید:سیو ها و خرید ها به دلیل اختلاف زیاد بین این دو کنسول منتقل نمیشوند.

منبع

وقتی خرید ها که اهمیتش دو چندان هست رو نمیشه به کنسول جدید انتقال داد، انتظار دارید بتونیم تروفی ها رو انتقال بدیم؟ درضمن PS4 بازی‌های PS3 رو ساپورت نمی‌کنه!

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,480
نام
نیما
عید پاک فروردین هست نه آبان
اقا گیر دادی سه پیچ :| تاپیکو به هم ریختی. آره اقا شما درست میگی PS4 عید پاک میاد:| نه اصن عید نوروز میاد :| ول میکنی؟!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
شرمنده یه اشتباه کردم پروفایل چیزی نوشته نشده فقط نوشته شده سیوها رو نمیتونی انتقال بدی!عنوان های psn رو هم نمیتونی انتقال بدی!
Current-gen PSN titles and save data won't transfer to PlayStation 4, Sony has revealed.
منبع:
Current-gen PSN games won't transfer to PS4 • News • PlayStation 4 • Eurogamer.net
درسته من این مطلب رو خونده بودم اما همون طور که گفتم در مورد پروفایل هیچ صحبتی نشده بود که خوب خودتون هم تایید کردید!

ایا در کنسول خود سیو یا خریدی دارید؟پس باید انها را در PS3 خود رها کنید:
اقای یوشیدا در گفت و گو با engadget میگوید:سیو ها و خرید ها به دلیل اختلاف زیاد بین این دو کنسول منتقل نمیشوند.

منبع

وقتی خرید ها که اهمیتش دو چندان هست رو نمیشه به کنسول جدید انتقال داد، انتظار دارید بتونیم تروفی ها رو انتقال بدیم؟ درضمن PS4 بازی‌های PS3 رو ساپورت نمی‌کنه!
خریدها به دلیل اینکه بازی هستند و قبلا هم اشاره شده بود که فعلا بازی های PS3 قابل اجرا نیستند. در ضمن آقای یوشیدا کجا گفته که پروفایل ها منتقل نمیشه؟! تحلیل خودتون رو وارد خبر نکنید. اگه نمایش رو دیده باشید(به صورت کامل) تو قسمتی از نمایش PS Store رو نشون دادن که توش پروفایل طرف با کلی تروفی و 5 تا پلات بود! نکنه بازی های PS4 که هنوز نیومدن رو پلات کرده؟ من 100% مطمئن هستم که تروفی ها همونجوری که روی ویتا رفتش و sync میشد روی PS4 هم خواهد رفت!

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
نمیدونم این اقا خودشو مسخره کرده یا مارو ؟! یکی نیست این پستای مسخره رو پاک کنه ؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,848
نام
مرتضی
انتقال پروفایل و تروفی ها که کاملا طبیعی هست و تعجب میکنم دوستان رو این مورد شک دارن!!

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید اقای ps3amir مسینکه پست ها رو خوب نمیخونی من میگم رئیس سونی گفته اصلا ممکنه تو E3 این کنسول رو به نمایش نزارن و دارن تصمیم گیری میکنند!

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,529
نام
Iman
دوستان من یه سوال داشتم
بنظرتون PS4 بازی های PS3 رو اجرا می کنه؟

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
ببخشید اقای ps3amir مسینکه پست ها رو خوب نمیخونی من میگم رئیس سونی گفته اصلا ممکنه تو E3 این کنسول رو به نمایش نزارن و دارن تصمیم گیری میکنند!

پرسیدند که آیا کنسول در E3 معرفی میشه گفتند ببینیم چی میشه و کنسول تا اون موقع همه چیش نهایی میشه یا نه.(باز هم ربطی به زمان عرضش نداره)

دوستان من یه سوال داشتم
بنظرتون PS4 بازی های PS3 رو اجرا می کنه؟

خیر اجرا نمیکنه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر