سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,780
با IP ایران همین جوریه! اگه خود برنامه یا بازی رو هم که توی گوشی نصب کردین از تو گوگل پلی بیارینش زده این بازی یا برنامه برای منطقه کشوری شما وجود نداره.
کلا گوگل پلی بدون قیلتر شکن رو باید بیخیال شد.

- - -ویرایش - - -

درایور های گوشی نصب نشدن رو کامپیوتر.
گوشی رو با کابلش وصل کنید روی ایکون My Computer کلیک راست،گزینه Properties ، گزینه Device Manager اگه کنار درایور گوشی شما علامت ! بود درایور نصب نشده یا ناقصه از گزینه های بالا روی Update Driver کلیک کنید.
اگه نشد درایور هاشو از اینترنت سرچ کنید دانلود کنید.
مدل گوشی هم چیه؟

- - -ویرایش - - -

بازی کلش برای ای پی ایران تحریمه با برنامه های تعویض ای پی استفاده کنید ببینید جواب میده یانه.
چه طوری تعویض ip کنیم؟

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام بچه ها من ی مشکلی با پلی استور دارم اونم اینکه هر برنامه ایی سرچ میکنم خودش نمياره و اوناییکه شبیه هستن مياره.چیکار کنم؟

سلام در حالت عادی وقتی که به پلی استور وصل میشیم کلن چند تا نرم افزار بیشتر نمیاره بخاطره همین باید ای پی رو تغییر داد و با کشور دیگه وارد گوگل پلی شد

- - -ویرایش - - -

چه طوری تعویض ip کنیم؟

بهترینش استفاده از وی پ ان های pptp که پولیه خودمم از همین وی پ ان استفاده می کنم

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام عذر میخوام بچه ها من هر بازی میریزم تو موبایلم خی مینویسه متاسفانه برنامه متوقف شد مشکلش از کجاست مدل گوشیمم g2 بازیهایم که اجرا نمیکرد و همین ارور میداد valiyants herts بود و warhamer نمیدنم مشکل از کجاست ؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام عذر میخوام بچه ها من هر بازی میریزم تو موبایلم خی مینویسه متاسفانه برنامه متوقف شد مشکلش از کجاست مدل گوشیمم g2 بازیهایم که اجرا نمیکرد و همین ارور میداد valiyants herts بود و warhamer نمیدنم مشکل از کجاست ؟
آخرین ورژن از این دو تا بازی رو دانلود کن
یحمتل با گوشیت سازگار نبودن
اصولا ورژن های اولیه بعضی بازیها رو یه سری گوشی جواب نمیده

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
چشم داداش اینکارو نکردم اگه نشد مشکل از رام نیست?
اگر صرفا با این دوتا بازی مشکل داره احتمالش تقریبا صفره که رام گوشیت مشکل داشته باشه

احتمال 99در 100 با نصب ورژن جدید بازیها مشکلت حل میشه

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
داخل بازی که میرم اروری نمیده از بازی خودش خارج میشه و میزنه متاسفانه برنامه متوقف شد ورژن بازی valiyant herts 1.3 نمیدونم چشه

ورژنش اگه کرک شده باشه از ورژن های جدید تر استفاده کن با همون دیتا اگه نشد از یه سایته دیگه بگیر

- - -ویرایش - - -

چه طوری اندرویید huawai G750رو به نسخه 5 اپدیت کنم.این شرکت کلاهبردار چینی هیچ پشتیبانی نداره

تو خود سایتش گوشیو سرچ کن تو قسمت ساپورت اونجا اگه باشه فایل دانلودش هست اگه نه که از خود گوشی اپدیت کن اگه باز هم نشد رام رسمیشو از سایت های دیگه پیدا کن اگه نبود باید از کاستوم استفاده کنی

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,562
سلام
من htc 816 معمولی دارم .
دوستان من گوشی رو بردم رو ریکاوری اولش یه مقدار طول کشید و زیرهمون نشان آندروید چینی نوشته بود بعد از مدتی گزینه ها رو آورد میخواستم ریبوت کنم دستم خورد روی گزینه پایینیش بعد هم صفحه اورد که نوشته بود send file و یه سری چیز دیگه و هیچ کاری هم نمیشد کرد صبر کردم گوشی شارژش تموم بشه حالا که به شارژ میزنم هیچ عکسلعملی نشون نمیده حدود نیم ساعته تو شارژه هر چی دکمه پاور رو میزنم هیچی نمیشه چند باری هم دیدم صفحه آبی تیره میشد

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
من htc 816 معمولی دارم .
دوستان من گوشی رو بردم رو ریکاوری اولش یه مقدار طول کشید و زیرهمون نشان آندروید چینی نوشته بود بعد از مدتی گزینه ها رو آورد میخواستم ریبوت کنم دستم خورد روی گزینه پایینیش بعد هم صفحه اورد که نوشته بود send file و یه سری چیز دیگه و هیچ کاری هم نمیشد کرد صبر کردم گوشی شارژش تموم بشه حالا که به شارژ میزنم هیچ عکسلعملی نشون نمیده حدود نیم ساعته تو شارژه هر چی دکمه پاور رو میزنم هیچی نمیشه چند باری هم دیدم صفحه آبی تیره میشد
سلام. شما دستگاهت درست شد؟!
شما کلید پاور + ولوم پایین !(یا یادم نیست شاید برعکس پاور +ولوم بالا ) نگه دار ببین عکس العملی داری !! شاید بهتر بود قبل از اینکه باتری تموم بشه از اون وضعیت یه جوری خلاص میشدی.
کلا با نگه داشتن طولانی این ترکیب کلید مثلا 10 تا 20 ثانیه دستگاه ریست میشه. تو سایت htc برای راه اندازی مجدد گفته اینو البته برای مواقعی که گوشی روشنه!

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,562
سلام. شما دستگاهت درست شد؟!
شما کلید پاور + ولوم پایین !(یا یادم نیست شاید برعکس پاور +ولوم بالا ) نگه دار ببین عکس العملی داری !! شاید بهتر بود قبل از اینکه باتری تموم بشه از اون وضعیت یه جوری خلاص میشدی.
کلا با نگه داشتن طولانی این ترکیب کلید مثلا 10 تا 20 ثانیه دستگاه ریست میشه. تو سایت htc برای راه اندازی مجدد گفته اینو البته برای مواقعی که گوشی روشنه!

سلام
اونکار رو کردم اما نه برای 20 ثانیه چیزی نشد. بردمش تعمیرگاه گفت بردش سوخته 140 تومن پیاده شدم برای خودم سوال بود این مشکل نرمافزاریه و اگه میخواست مشکل درست بشه بریک میشد نه مشکل سختافزاری پیدا کنه.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
اونکار رو کردم اما نه برای 20 ثانیه چیزی نشد. بردمش تعمیرگاه گفت بردش سوخته 140 تومن پیاده شدم برای خودم سوال بود این مشکل نرمافزاریه و اگه میخواست مشکل درست بشه بریک میشد نه مشکل سختافزاری پیدا کنه.
حالا که انجام ندادید ، نمیشه دیگه نظر داد . اگرچه معلوم هم نبود درست بشه. من خودم همین 816 رو دارم دو سیم! تنها باری که به همچین مشکلی خوردم ، صفحه خاموش شد و روشن نمیشد و به سختی ریستش کردم درست شد! کلا این گوشی اهل هنگ نیست زیاد. اون مشکل شما هم سهوی بوده و بدشانسی. منم فکر نمیکنم بازم به بردش ربط داشته باشه!!! متاسفانه نمیشه در مورد اصل ماجرا و اون تعمیر کار قضاوت کرد در نهایت .
راستی اندروید5 هم براش اومده اگه نمیدونین.
موفق باشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر