سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
منم در تعجبم ! شما مشکلت چجوری حل شد ؟!

شاید من حساس شدم . ولی فعلا mxplayer رو از پیشفرض برداشتم.
خودش check update کرد . 450 مگ هم حدودا حجم داره ...

باید برنامه خوبی باشه ! ولی متاسفانه فک میکنم فقط برای Root هست. مشابه نداره !؟

سلام شما مشکلت از وصل شدن با pc suit یا وصل شدن مستقیم با مموری کارت ?

- - -ویرایش - - -

منم در تعجبم ! شما مشکلت چجوری حل شد ؟!

شاید من حساس شدم . ولی فعلا mxplayer رو از پیشفرض برداشتم.
خودش check update کرد . 450 مگ هم حدودا حجم داره ...

باید برنامه خوبی باشه ! ولی متاسفانه فک میکنم فقط برای Root هست. مشابه نداره !؟

مشابه می تونی از نرم افزار helium استفاده کنی ولی فکر نکنم اندازه titanium backup استفاده داشته باشه ولی حالا امتحان کن

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,616
تو بازی let's create pottery ایمیل 12 که یک کوزه بومی آمریکا باید بسازیم.
رنگها و طرحها رو خریدم و شمایل و شکل کوزه 4 ستاره میگیره ولی رنگ آمیزی و طرحش بالای یک ستاره نمیره.جالبه که طرح پایین رو که کپی میکنم اون یک ستاره هم میپره.
دوستان کمک کنند.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
آقا یه خیری بگه چیپ cpu اس 5 چیه (snap801 or 805 ?) و تغییراتشون نسبت به snapdragon 800 تو چه چیزاییه؟ آخه سامسونگ با s5 نا امیدم کرد میترسم note4 هم همین شه. به نظرتون Note3 رو بگیرم؟ (گیمرم شدید فقط به خاطر نت داغون ایران کنسول نمیگیرم)

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
آقا یه خیری بگه چیپ cpu اس 5 چیه (snap801 or 805 ?) و تغییراتشون نسبت به snapdragon 800 تو چه چیزاییه؟ آخه سامسونگ با s5 نا امیدم کرد میترسم note4 هم همین شه. به نظرتون Note3 رو بگیرم؟ (گیمرم شدید فقط به خاطر نت داغون ایران کنسول نمیگیرم)

سلام cpu s5 snapdragon 801 هست که نسبت به 800 15 درصد کارایی بالاتری داره ولی نه اینکه چون snapdragon 801 اومده دیگه snapdragon 800 دیگه کارایی نداره بلکه برعکس snapdragon 800 که در note3 و z ultra و غیره وجود داره تا 3 یا 4 چهار سال دیگه هم کارایی داره به نظر من اگه دوربین زاید براتون مهم نیست و چیزی با امکانات مشابه note3 با قیمت پایینتر می تونی z ultra بخری چون من دارم و از هر لحاظ عالیه note 3 ram 3 دوربین 13 و صفحه amoled و z ultra ضد اب و صفحه Triluminos که رنگ ها را واقعی نشون می ده و دوربین 8 حالا انتخواب با خودتان است

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,747
نام
رضا.آ

می تونید z ultra. یا z1 بگیرید ، از لحاظ سایز برای گیمینگ اولترا توصیه میشه اما از لحاظ دوربین و در کل. Z1 بهترین انتخابه . اسفالت 8 با 60 فریم بر ثانیه اجرا میشه و کیفیت دوربین 20mp ش رو تو هیچ گوشی ندیدم ، اگر عکساش رو میخوای برای مقایسه داخل پروفایل بنده قسمت البوم ها هست اما تنها نکته منفیش مصرف باطیشه که بعد از کیت کت و اپدیت اخر سونی خیلی عالی شده .

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان من گوشیم Xperia L هست
کاستوم زده بودم روش ولی خوشم نیومد رام قبلی (که اونم کاستوم بود) با ریکاوری ریستور کردم. حالا یه مشکلی برام پیش اومده که میتونم به کسی زنگ بزنم ولی اگر کسی به من زنگ بزنه میگه که خاموش است دستگاه.
چه کنم؟ خیلی مشکل بدیه.

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دوستان من گوشیم Xperia L هست
کاستوم زده بودم روش ولی خوشم نیومد رام قبلی (که اونم کاستوم بود) با ریکاوری ریستور کردم. حالا یه مشکلی برام پیش اومده که میتونم به کسی زنگ بزنم ولی اگر کسی به من زنگ بزنه میگه که خاموش است دستگاه.
چه کنم؟ خیلی مشکل بدیه.

شما بهتره گوشیتو اپدیت کنی یا به یه رام رسمی فلش بزنی

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
سلام دوستان من گوشیم xperia z هست چند روزه camera میزنم وا نمیشه میزنه unfortunately camera has sttoped خاموش روشنم کردم چند بار چه کنم؟؟؟؟

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام دوستان من گوشیم xperia z هست چند روزه camera میزنم وا نمیشه میزنه unfortunately camera has sttoped خاموش روشنم کردم چند بار چه کنم؟؟؟؟

شما بهتره گوشیتو یه ریست فکتوری بکنی اگه با ریست فکتوری مشکل حل نشد باید گوشیتو اپدیت کنی

arminbayati

کاربر سایت
Apr 7, 2010
121
نام
armin
شما بهتره گوشیتو یه ریست فکتوری بکنی اگه با ریست فکتوری مشکل حل نشد باید گوشیتو اپدیت کنی

دمت گرم اومد همه چیزام از جمله کلش اف کلنزی که 6 ماه کار کردم باک شد حالا کمرا میاد ولی دکمه front camera رفته هرکاری میکنم نمیاد چه کننم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر