سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان من یه سوال دارم خواهشاً اگه می‌شه جواب بدین:D
گوشیِ من Sony Xperia V هست و در اکثر سایت‌ها که من دیدم، گفتند که Android 4.3 برای این گوشی و سایر مدل‌های Xperia مثل Z، T و TX عرضه شده. دو تا از دوستام که T و Z داشتند، تونستند آپدیت 4.3 رو از Update Center خود گوشی بگیرند ولی برای من هنوز Notification و چیزی نیومده و هنوز Android 4.1.2 مونده! به نظر شما چیکار کنم؟:D گوشی من هم روت نیست.
اگه از اون بخش نمیاد واستون میتونید رام رو دانلود و به صورت دستی نصب کنید. در این صورت کل اطلاعات از روی گوشی پاک میشه که البته با برنامه Backup & Restore که روی گوشی های سونی هست میشه از برنامه ها، محتویات Smsها یا برنامه های چت، Cantactها و.......بک آپ گرفت و بعد از نصب رام دوباره ریستورشون کنید.
از لینک زیر رام رو بگیرید.
دانلود رام رسمی 4.3 برای xperia V

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
اقا يه كيبورد خوبه فارسي كه مثله خوده اندرويد باشه معرفي كنيد!

Sent from my X10i using Tapatalk 2

Swift key
A.I keyboard
اگه هم گوشیت نکسوز نیست Google keyboard
اگه از اون بخش نمیاد واستون میتونید رام رو دانلود و به صورت دستی نصب کنید. در این صورت کل اطلاعات از روی گوشی پاک میشه که البته با برنامه Backup & Restore که روی گوشی های سونی هست میشه از برنامه ها، محتویات Smsها یا برنامه های چت، Cantactها و.......بک آپ گرفت و بعد از نصب رام دوباره ریستورشون کنید.
از لینک زیر رام رو بگیرید.
دانلود رام رسمی 4.3 برای xperia V

جداي ازین باید آموزش نصب رام رو هم بلد باشید ک با برنامه فلش تول انجام میشه و با سرچ ساده تو گوگل یافت میشه ;)

Sent from my LT30p using Tapatalk

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان من تازه بوت لودرم رو آنلاک کردم.(Xperia L) اگه بخوام کرنل از طریق fastboot نصب کنم، کرنل قبلیم پاک میشه؟(کرنل اورجینال گوشیم). از طریق نصب رام اورجینال بر میگرده یا راه دیگه ای داره؟؟؟
به غیر از ساوالای بالا یه سوال دیگه هم هست که چطور روی گوشی CWM نصب کنم؟
ممنون میشم سریع جواب بدین.

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان من تازه بوت لودرم رو آنلاک کردم.(Xperia L) اگه بخوام کرنل از طریق fastboot نصب کنم، کرنل قبلیم پاک میشه؟(کرنل اورجینال گوشیم). از طریق نصب رام اورجینال بر میگرده یا راه دیگه ای داره؟؟؟
نبود؟؟؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
نبود؟؟؟

کرنل اصلی با نصب رام برمیگرده...روش نصب رامم من نمیدونم،لینک یافتم میدم!
این سکشن گوشیته توی xda:
http://forum.xda-developers.com/xperia-l
توی اون بخش رام‌هاش هم لینک دانلود و هم اموزشش هست...

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
کسی خبر نداره که اندروید 4.3 واسه Galaxy S3 ایران کی میاد ؟؟!! ( کل دنیا اومده,حتی افغانستان ) :-/

خب رام‌کشورای دیگه رو بزن...معمولا برای ایران خیلی دیرتر میاد...رام فرانسه رو بزن فکرکنم فارسی رو ساپورت میکنه کامل.

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,612
نام
محمد
خب رام‌کشورای دیگه رو بزن...معمولا برای ایران خیلی دیرتر میاد...رام فرانسه رو بزن فکرکنم فارسی رو ساپورت میکنه کامل.
همین جوری میشه رام یه کشور دیگه رو ریخت , یا باید گوشی رو رووت کرد ؟؟

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
همین جوری میشه رام یه کشور دیگه رو ریخت , یا باید گوشی رو رووت کرد ؟؟
نخیر نیازی به روت نیست. شما اول رام 4.3 رو از یه وبسایت ( که ایرانی ها هم میزارن) دانلود کن بعدش با برنامه Odin که مخصوص کار با گوشی های Samsung هست رامو نصب کن. آموزش نصب رامم با Odinرو خیلی راحت تو گوگل پیدا میکنی.
------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان یه سوال داشتم من آلان یه کرنل نصب کردم. اورکلاک کرده cpuم رو از 1 به 1.75
برنامه ای که باهاش بتونم اورکلاکش رو کم کنم چی هست؟؟؟
خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
درود دوستان ی توضیحی برای استفاده از google now میدید؟ممنون.

سلام دوست عزیز. چندتا مثال واستون میزنم.
برنامه Google Now آدرس محل کار (یا مثلا دانشگاه)، ساعت شروع کار شما (یا کلاس)، کلا Schedule شما رو دریافت میکنه، و کارش رو شروع میکنه. مثلا شما دارید با ماشین، ساعت 9 میرید دانشگاه، اگه مسیری که شما دارید میرید ترافیک باشه، Google Now متوجه میشه و بهتون میگه که مسیرتون رو عوض کنید و یه مسیر که ترافیک نداشته باشه زو پیشنهاد میکنه (Location همیشه باید فعال باشه، و این مثال فکر میکنم شامل کشور ایران نمیشه).
یه مثال دیگه... مثلا شما از تهران به شیراز سفر میکنید... Google Now به شما جاهای دیدنی شیراز (مثلا حافظ) رو معرفی میکنه و پیشنهاد میکنه که از اونجا دیدن کنید، همچنین تعدادی عکس هم از اون محل به شما نشون میده.
یه جورایی Google Now یه All time assistant هستش. من به شخصه به کارم نمیاد و ازش استفاده نمیکنم. زیاد هم به درد ایران نمیخوره.
امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم.

Sent from my Xperia Z1 using Tapatalk

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
سلام دوست عزیز. چندتا مثال واستون میزنم.
برنامه Google Now آدرس محل کار (یا مثلا دانشگاه)، ساعت شروع کار شما (یا کلاس)، کلا Schedule شما رو دریافت میکنه، و کارش رو شروع میکنه. مثلا شما دارید با ماشین، ساعت 9 میرید دانشگاه، اگه مسیری که شما دارید میرید ترافیک باشه، Google Now متوجه میشه و بهتون میگه که مسیرتون رو عوض کنید و یه مسیر که ترافیک نداشته باشه زو پیشنهاد میکنه (Location همیشه باید فعال باشه، و این مثال فکر میکنم شامل کشور ایران نمیشه).
یه مثال دیگه... مثلا شما از تهران به شیراز سفر میکنید... Google Now به شما جاهای دیدنی شیراز (مثلا حافظ) رو معرفی میکنه و پیشنهاد میکنه که از اونجا دیدن کنید، همچنین تعدادی عکس هم از اون محل به شما نشون میده.
یه جورایی Google Now یه All time assistant هستش. من به شخصه به کارم نمیاد و ازش استفاده نمیکنم. زیاد هم به درد ایران نمیخوره.
امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم.

Sent from my Xperia Z1 using Tapatalk

ممنون .فقط فکر کنم کلا تو ایران کار نمی کنه . درسته؟چون برای من زده این سرویس در منطقه شما غیرفعال میباشد.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان یه لینک آموزش کامل ریست آندروید و راه اندازی مجددشو میخوام، در مورد نصب ساپورت فارسی هم یه آموزش بدین ممنون میشم :d
دستگاه هم galaxy tab p1000، واقعیتش نمیخوام 50 تومن پول مفت بدم بیرون :d خودم وقت دارم میخوام روش کار کنم :d

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان یه لینک آموزش کامل ریست آندروید و راه اندازی مجددشو میخوام، در مورد نصب ساپورت فارسی هم یه آموزش بدین ممنون میشم :d
دستگاه هم galaxy tab p1000، واقعیتش نمیخوام 50 تومن پول مفت بدم بیرون :d خودم وقت دارم میخوام روش کار کنم :d
منظورت اینه که میخوای Firmware گوشی رو دوباره نصب کنی؟ مشکل Firmware فعلی چی هستش؟
در مورد ساپورت فارسی هم، واسه فارسی شدن Interface گوشی میتونی از برنامه More Locals استفاده کنی (نیازمند Root) و واسه Keyboard فارسی هم میتونی از برنامه هایی مثل Go Keyboard و یا Google Keyboard که از زبان فارسی پشتیبانی میکنن استفاده کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر