سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,375
نام
بابک
به نت وضل میشم و اکانت گوگل هم سینک میکنم بازم نمیاد.ارزو به دل موندیم ی بازی اچ دی بازی کنیم.داداشم ایفون داره خداییش خیلی راحت

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
به نت وضل میشم و اکانت گوگل هم سینک میکنم بازم نمیاد.ارزو به دل موندیم ی بازی اچ دی بازی کنیم.داداشم ایفون داره خداییش خیلی راحت

ببین apk سایت muzhivan گیرت میاد اگه اونو نصب کنی حتما بازی بالا میاد (اول ک بازیو اجرا میکنی با اون apk یه نوشته چینی میاد)

Sent from my LT30p using Tapatalk

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
من ریختم توی حاقظه خود گوشی...توی حافظه sdcard من اصلا پوشه اندروید نداره...فقط پوشه های خودمه...توی حافظه خارجی رو میگین دیگه؟ :(
خب داخل حافظه داخلی چک کنید اصولا نرم افزارها و بازیها پیشفرض داخل اون نصب میشند!! . پوشه Android . ضمنا میتونید از یک فایل منیجر دیگه هم چک کنید ، مثل ES File Explorer !!

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,990
نام
محسن
بچه ها من یه اس 4 مدل 9500 خریدم ولی گوشی مدتی کار میکنی داغ میکنه میخوام بدونم داغی شدید گوشی چه مدت باشه به گوشی آسیب میرسونه؟
نمیشه این مشکل رو حل کرد؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,081
نام
Mahmoud
دوستان سایفون هم جان به آقای فندق چی تسلیم کرد.:d کسی چیزی نمشناسه؟؟ برای کل سیستم میخوام. مرورگر نباشه.

احساس میکنم نصف امکانات گوشیم بی مصرف شده!!!
یکی از مدیرای apktops گفته بود داریم روش کار میکنیم ولی من چشم آب نمیخوره!!!
برو سوپری سر کوچه یه چیز پی ان بگیر خودتو خلاص کن...

میتونید از برنامه h.o.t s.pot sh.ield استفاده کنید فعلا کار میده :D

لینک دانلودش از مدیا فایر:

HS

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بچه ها من یه اس 4 مدل 9500 خریدم ولی گوشی مدتی کار میکنی داغ میکنه میخوام بدونم داغی شدید گوشی چه مدت باشه به گوشی آسیب میرسونه؟
سلام. منم تازه خریدم ، البته نه برای خودم . برای منم همین مشکل هست ، البته زیاد داغ نمیشه ولی قابل حس هست ! مصرف باتری نسبی بالایی هم داره ؟! این سنسورهاش چقدر باتری مصرف میکنند ؟!
--
--
دوستان برای گوشی های دو سیمکارت اندروید نرم افزار خاصی برای قابلیت های شخصی سازی بیشتر و مانور روی سیمکارت ها هست ؟!
ضمنا دنبال یه برنامه Lock روون و سریع هم میگردم که نرم افزارهای دلخواه رو مثل اس ام اس اینا رمز بشه گذاشت !
اگه کسی برنامه ای میشناخت پیشنهاد بکنه ممنون میشم.

آخرین ویرایش:

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE

مشکل اصلی اس 4 همینه راهی هم نداره فقط رم رو زیاد اشغال نکن
مثلا برنامه های زیادی رو همزمان اجرا نکن ک ب رم فشار بیاد

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,990
نام
محسن
مشکل اصلی اس 4 همینه راهی هم نداره فقط رم رو زیاد اشغال نکن
مثلا برنامه های زیادی رو همزمان اجرا نکن ک ب رم فشار بیاد
خوب این داغی چه مدت بشه برای گوشی ضرر داره؟
الان من میترسم با گوشیم بازی HD توی 30 دقیقه انجام بدم میترسم چیزیش بشه!

- - -ویرایش - - -

سلام. منم تازه خریدم ، البته نه برای خودم . برای منم همین مشکل هست ، البته زیاد داغ نمیشه ولی قابل حس هست ! مصرف باتری نسبی بالایی هم داره ؟! این سنسورهاش چقدر باتری مصرف میکنند ؟!
سنسوراشو من استفاده نمیکنم چون باطری مصرفش میره بالا.

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوستان یه گوشی سونی اس پی هست. می خوام با برنامه منیجر خوده سونی اپدیتش کنم میگه که باید ویندوز 7 و پایین تر باشه. ترفندی و راه حلی نیست؟ لینک های دانلود فریمور رو به صورت افلاین پیدا کردم اما ماله استرالیا بود. برای خاور میانه و ایران رو کسی داره؟

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان یه گوشی سونی اس پی هست. می خوام با برنامه منیجر خوده سونی اپدیتش کنم میگه که باید ویندوز 7 و پایین تر باشه. ترفندی و راه حلی نیست؟ لینک های دانلود فریمور رو به صورت افلاین پیدا کردم اما ماله استرالیا بود. برای خاور میانه و ایران رو کسی داره؟
داداش برو به این سایت تو بخش دانلود.رام و اونجا رو یه کم بگرد. به احتمال زیاد داشته باشه.
Xperian.ir

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
سلام راهی هست که گزینه های موجود توی Status Bar رو زیاد کنم؟ یعنی از یک ردیف بکنمش دو ردیف.
گوشیم Xperia L آندروید 4.2.2. اگر راهی از طریق خود تنظیمات هست بگید اگرم نیست یه دوتا برنامه اینکاره (خوب) معرفی کنید.
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر