سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
به مرور زمان که شما نرمافزار های مختلف رو گوشی خودتون نصب میکنید و مصرف حافظه دستگاه بالا میره مصرف باتری هم بالا میره
برای مثال بعضی از نرمافزار ها مثل وی چت و دیگر شبکه ها ی اجتماعی در هنگام بسته بودن هم خود رو با نت همگان سازی میکند

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

خب راهکار چیه دوست عزيز؟

Sent from my HTC One using Tapatalk

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
خب راهکار چیه دوست عزيز؟

Sent from my HTC One using Tapatalk
یک اپلیکشن هست اسمش DX Battery PRO مصرف باتری رو تا 40 الی 50 درصد میاره پایین خودم روی Xperia Z تست کردم که خودت می دونی باتریشون مضخرفه(Xperia Z) یعنی شارژ باتری رو حدا کثر تا 1 روز الی 1 نیم نگه می داشت!!!:)
دانلود کن نتیجه رو بگو:)

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
من خیلی وقته یه مشکلی با گوشیم دارم گفتم اینجا مطرحش کنم دوستان کمک کنن
من s2 دارم ومشکلم با گوشیم اینه که به wifi که وصلش میکنم نمیتونه هیچ فایلیو اپلود کنه ... نه میشه عکس فرستاد تو برنامه های چت نه ایمیلی که توش عکس باشه حتی واسه sing up کردن تو خیلی از برنامه ها هم نمیشه کاری کرد ... ولی با gprs که وصل میشم هیچ کدوم از این مشکلارو نداره ... مودمی هم که با wifi بهش وصل میشم dlink هست و isp من پارس آنلاینه .
یعنی وقتی به adsl وصل میشم تنها استفاده چت کردن هستش و سرچ تو اینترنت ... البته با دانلود مشکلی ندارم مشکلم فقط با اپلود عکس و فایل و ایمیل فرستادن و اینا هست
ولی وقتی با لپتاپ به wifi وصل میشم همون برنتمه چت رو لپتاپم ( مثلا نیمباز ) به راحتی میتونه عکس و فایل اپلود کنه.
کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه که چه جوری مشکلمو حل کنم؟

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
اقا لطف کردی.فقط من اماتورم.لطف کن ی ذره طرز کارشم بگو

- - -ویرایش - - -

اینکه فرمتش rar
ببخشید دیر جواب می دم چون واقعا فراموش کرده بودم:d
برنامه رو اکسترکت کن اگر نمی تونی اکسترکتش کنی با این برنامه(Zip Viewer) برنامه رو نصب کن!
بعدشم برنامه به صورت اتوماتیک تنظیمات نور و Sleep اینا رو وارد می کنه!(البته خودت هم می تونی دستی وارد کنی)

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
چجوری نصبش کنم با این برنامه؟

- - -ویرایش - - -

اوکی شد.ممنون

- - -ویرایش - - -

اما ارور میده.unfortunalety,dx battery server pro has stopped

دوست من اگه میخوای که از باطری گوشی اینطوری که میگی بیشترین استفاده رو ببری باید رام رو تعویض کنی و کاستم رام فلش بزنی
در غیر اینصورت باید با باطری یک روزه اندروید سر کنید چون مصرف باتری گوشی های اندروید بالاست کاریش هم نمیشه کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر