سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
پیشنهاد میکنم این دو تا رو نصب کنید:
ram manger pro و greenfity
تو قسمت apps خود گوشی هم برید برنامه هایی که ازشون استفاده نمیکنید رو غیر فعال کنید!
مثلا:
Fanebook
Yjutube
Hngsout
و...
هم میزان بیشتری رم خالی پیدا میکنید و هم مصرف باتریتون پایین میاد!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,587
نام
Mehdi
درود.
دوستان من اول با خود رام رسمی گوشیم بازی Traffic Racer رو ریختم موقعی که وارد بازی میشه ارور Unfortunately میده.
از نسخه ی 1.5 تا نسخه ی 1.7 رو امتحان کردم.
الان هم رام جیملو نصب کردم که حتی این مشکل رو توی برنامه ی Gmail دارم :|

کسی راه حلی بلده ؟

hosseinh

کاربر سایت
May 31, 2008
257
نام
Hossein Hadizadeh
سلام.
برای اجرا بازی های دیتا دار ظاهرا باید اول با جی میل گوشی باید وارد شد.
ولی در این مرحله نمیتونم گوشی رو وصل کنم به جی میل.
میتونید کمکم کنید.
متشکرم.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان این رام فرعی چیه. در کل آدم بریزه خوبه؟

Sent from my HTC One using Tapatalk

رام فرعی نیست
رام رسمی داریم و کاستم رام داریم که رام های رسمی تایید شده هستن ولی کاستم رام ها توسط اشخاص یا شرکتهای خصوصی تهیه میشن
اینطوری هم نیست که شما روزی به بار رام گوشی رو عوض کنید حتما باید تحقیقات لازم رو درباره کارایی رام انجام بدید و بعد اقدام به این کار کنید چرا که حجم بالایی دارن و همینطور با هر بار نصب رام تمامی اطلاعات گوشی پاک خواهد شد

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام.
برای اجرا بازی های دیتا دار ظاهرا باید اول با جی میل گوشی باید وارد شد.
ولی در این مرحله نمیتونم گوشی رو وصل کنم به جی میل.
میتونید کمکم کنید.
متشکرم.

اینطور نیست که تمامی بازی های دیتا دار احتیاج به وصل شدن به اکانت gmail داشته باشن
بعضی از بازی ها برای اولین بار برای استفاده از بازی باید این کار رو انجام بدید
برای اتصال هم حتما مطمئن باشید که اکانت gmail شما سینک شده باشه یا اینکه گزینه اتو سینک گوشی روشن باشه در غیر این صورت جواب نمیده

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان تو بخش Storage زیر دسته Internal یه قسمت داره به اسم Misc.
چیه؟ حجماش هم خیلی بالاس، پاکشون کنم مشکلی پیش نمیاد؟

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان شاید بخندین اما رام کلا یعنی چی؟:D
من که چیز خنده داری تو پست شما نمیبینم.:bighug: (پرسیدن عیب نیست.....بقیش یادم نیست)
رام همون سیستم عامل هست. همون چیزی که حکم ویندوز رو برای دستگاه آندروید خور داره.
به دو دسته تقسیم میشه شامل رام رسمی(official) و کاستوم رام(Costum). رام های رسمی که از اسمشون پیداس، یعنی شرکت سازنده گوشی شما، میاد بر اساس سخت افزاری که برای گوشی گذاشته، یه رام تطبیق داده شده درست میکنه و اون رام فقط مخصوص گوشی و سخت افزار شماست.
رام های کاتوم یک سری رام هستن که خواض بیشتری نسبت به رام های معمولی دارن مثل سرعت بالا، تم خوری (کل سیستم) و .... و روی تمام گوشی ها (با راه خاص خودشون) نصب میشن. درباره خواص کامل کاستوم رام ها میتونین از دوستانی که حرفه ای هستن بپرسید.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام دوستان.من دو هفتس یا یکم بیشتر وان گرفتم.اولاش باطریش بد نبود.اما الان حتما باید ی روز بزنم تو شارژ

به مرور زمان که شما نرمافزار های مختلف رو گوشی خودتون نصب میکنید و مصرف حافظه دستگاه بالا میره مصرف باتری هم بالا میره
برای مثال بعضی از نرمافزار ها مثل وی چت و دیگر شبکه ها ی اجتماعی در هنگام بسته بودن هم خود رو با نت همگان سازی میکند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر