سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام دوستان . بنظرتون تا 6 ماه دیگه که بخوام یک فبلت ابتیاع بنمایم چیزی میاد که حداقل 8 هسته همزمان با فرکانس حداقل 2 گیگا داشته باشه + یک پردازنده گرافیکی جدید؟ و اینکه note 3 تا اون موقع هم گوشی خوبی میمونه؟

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود دوستان تو تبلت من پوشه obb تو دایرکتوری اندروید هست اما همه جا میگن این پوشه باید با o بزرگ باشه ولی هر کاری میکنم نمی تونم تغییر نام بدم این پوشه رو چیکار کنم؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
درود دوستان تو تبلت من پوشه obb تو دایرکتوری اندروید هست اما همه جا میگن این پوشه باید با o بزرگ باشه ولی هر کاری میکنم نمی تونم تغییر نام بدم این پوشه رو چیکار کنم؟
سلام؛ کی گفته اینو؟ اصلا چه ربطی داره؟ حالا اگه واقعا میخوای با o بزرگ باشه، فولدر رو Rename کن به یه چیز متفاوت، مثلا یه s به آخر Obb اضافه کن (Obbs) و O رو بزرگ بنویس. بعدش دوباره Rename کن و s رو پاک کن.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,483
نام
نیما
سلام.
چرا من وقتی با open v-p-n یا سایفون میرم توی پلی استور فقط برنامه های فری رو نشون میده?
یه سوال دیگه ،برای استفاده از samsung apps باید چیکار کرد? چون وقتی با قندشکن هم میرم توش میگه samsung apps is not supported your country.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
سلام؛ کی گفته اینو؟ اصلا چه ربطی داره؟ حالا اگه واقعا میخوای با o بزرگ باشه، فولدر رو Rename کن به یه چیز متفاوت، مثلا یه s به آخر Obb اضافه کن (Obbs) و O رو بزرگ بنویس. بعدش دوباره Rename کن و s رو پاک کن.

همه جا اینو گفتن . میگم که اون پوشه اصن رینم نمیشه .

سلام.
چرا من وقتی با open v-p-n یا سایفون میرم توی پلی استور فقط برنامه های فری رو نشون میده?
یه سوال دیگه ،برای استفاده از samsung apps باید چیکار کرد? چون وقتی با قندشکن هم میرم توش میگه samsung apps is not supported your country.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

آموزش تصویری ورود به سامسونگ اپس برای اجرای بازی های اچ دی بر روی گوشی های آندروید سامسونگ(بدون نیاز به برنامه ی گذر از تحریم) | اندرویدکده

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,483
نام
نیما
سلام.
یکی از دوستای من گوشیش S4 هست یه مشکلی پیدا کرده ؛وقتی که شارژ باتریش به 20% میرسه گوشی ریستارت میشه و باتری خالی میشه.مشکلش چیه? ممنون میشم کمک کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر