سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
سلام
دوستان اندرویدی یه لطفی میکنن بدون تعصب بنده رو راهنمایی کنین
من تقریبا 5 سالی میشه که دارم از IOS استفاده میکنم تا به اینجا هم راضی بودم
اما الان دیگه اون جذابیت گذشته رو برام نداره تصمیم گرفتم که کوچ کنم به سمت انروید نظرم هم رو S4 سامسونگ هستش
اولا نظرتون نسبت به این گوشی چیه؟
بعدش اینکه من شنیدم اندروید خیلی هنگ داره لگ هم همینطور این موردا خیلی برام مهمه یعنی من گوشیی که همش در حال هنگ باشه یا لگ داشته باشه غیر قابل تحمل برام
در کل یه جمع بندی کلی دوستان از این سیستم عامل به عنوان کاربر لطف کنن در اختیار بنده قرار بدن ممنون میشم

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
سلام
اما الان دیگه اون جذابیت گذشته رو برام نداره تصمیم گرفتم که کوچ کنم به سمت انروید نظرم هم رو S4 سامسونگ هستش
بعدش اینکه من شنیدم اندروید خیلی هنگ داره لگ هم همینطور این موردا خیلی برام مهمه یعنی من گوشیی که همش در حال هنگ باشه یا لگ داشته باشه غیر قابل تحمل برام
در کل یه جمع بندی کلی دوستان از این سیستم عامل به عنوان کاربر لطف کنن در اختیار بنده قرار بدن ممنون میشم
ببين دوست عزيز من در مورد اس 4 زياد صحبتى نميكنم،من خودمم تا ى ماه پيش ايفون داشتم ولى الان رفتم اندرويد،مطمن باش هرچى باشه ios نميشه ولى از ي طرفمازادى عملهايى دارى كه اصلا تو ios نيست،در مورد هنگم ميتونم بگم كه گوشيهاى گرانقيمت اندرويدى نميگم هنگ ندارن ولى خيلى خيلى خيلى كم،من الان z1 دارم و انصافا راضيم و تاحالا هيچ هنگ يا لگ نداشتم،اميدوارم بتونى از حرفام استقاده كنى،موفق باشى عزيز

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
سلام
من خودم یه هفته ایی با S4 سر و کله زدم.
در مورد لگ و هنگ باید بگم که به اون صورت نیست ولی تو اس4 موقع سوییچ شدن سی پی یو ها یه لگ های ریزی میره گوشی.
مورد دوم برنامه ریختن تو اندروید که فوق العاده آزار دهدنست.
بازی های بدون دیتا مشکلی ندارن ولی این دیتا دارها یعنی کاری میکنه که آدم سر به بیابون بزاره.
دیتا رو دقیق تو مسیری که باید باشه میریزی ولی بازم میخواد دانلودش کنه اصن یه وضی(مخصوصا که به Ios عادت کردی این مورد خیلی اذیت میکنه)
مورد بعدی قیافه و جنس گوشی.
که واقعا تو ذوق من میزد و تو دست گرفتنش اون حس خوبی که ایفون داشت رو بهم نمیداد.
اگه واقعا از Ios خسته شدی پیشنهاد من ویندوز فون.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,498
نام
Matthew
سلام دوستان.
من میخوام یه کاری کنم سرعت و CPU و کلا قدرت گوشیم افزایش پیدا کنه ... بیشتر هم از بابت بازی ها ...

راجب رام و کاستوم رام اطلاعاتی ندارم ...
کلی سوال کردم برای این کار چیکار کنم تاثیر داره ... اصلا چیزی هست که بهش باهاش بهبود بخشید ؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
سلام دوستان.
من میخوام یه کاری کنم سرعت و CPU و کلا قدرت گوشیم افزایش پیدا کنه ... بیشتر هم از بابت بازی ها ...

راجب رام و کاستوم رام اطلاعاتی ندارم ...
کلی سوال کردم برای این کار چیکار کنم تاثیر داره ... اصلا چیزی هست که بهش باهاش بهبود بخشید ؟

فک کنم با کاستوم رام سیانوژن میشد کلاک cpu رو افزایش داد!

Sent from my C5303 using Tapatalk

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان میخوام Xperia Z بگیرم .

سونی گفته اپدیت 4.4 میاد .

بخرم ؟

واقعا کلافه شدم

خب معیارهات واسه خرید گوشی چی هستش؟
از نظر پشتیبانی خیالت راحت باشه، تا چندتا آپدیت بعد از Kitkat هم پشتیبانی میشه ازش!
کلا گوشی خوب و عالیه نسبت به قیمتش، اگرم میتونی بیشتر هزینه کنی، طبیعتا گوشی های بهتر از Z هستن.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوستان كسي احيانا تونسته Rayman fiesta run رو اجرا كنه ؟! :-/ من دانلودش كردم و ديتا رو هم ريختم تو همون مسيري كه گفته بود . (sdcard/Android/obb) البته از اونجايي كه پوشه obb نبود ، خودم ساختمش و ديتا رو ريختم اونجا اما همچنان وقتي ميخوام وارد بازي بشم اين خطا رو ميده :
Unfortunately,Rayman fiesta run has stopped
كسي نميدونه بايد چي كار كنم ؟! :-/

SILENT SANAKA

کاربر سایت
Nov 24, 2013
16
دوستان بازی مدرن کمبات 3 رو دانلود کردم ولی تا دیتا رو چک میکنه از بازی میپره بیرون!!بعضیا میگن باید اکانتت سینک باشه چطور سینک کنم؟
گوشیم xperia sp هست!

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
یعنی یه اکانت جیمیل بسازی....بعد بری توی تنظیمات و بگی کلا اکانت های من سینک(همگام سازی) بشه....هروقت که بری داخل بازی چک میکنه تو اکانت گوگلی داری یا نه!!!!

gforc

کاربر سایت
Jun 20, 2011
39
دوستان بازی مدرن کمبات 3 رو دانلود کردم ولی تا دیتا رو چک میکنه از بازی میپره بیرون!!بعضیا میگن باید اکانتت سینک باشه چطور سینک کنم؟
گوشیم xperia sp هست!

دوست عزیز ای راهی که میگم تو بیشتر بازیا جواب میده امتحان کن
اول باید برنامه ی psoiphon نصب کن بعد گوشیو ببر تو حالت airplane mode بعد به اینترنت وصل شو برنامه ی psoiphon اجرا کن بعد برو تو بازی به احتمال زیاد اجرا میشه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

gforc

کاربر سایت
Jun 20, 2011
39
تو رده های نوت 3 گوشی هایی مثل الجی جی 2 و اکسپریا z1 هستن که تقریبا از لحاظ پردازشگر مثل هم هستن

آخرین ویرایش:

SILENT SANAKA

کاربر سایت
Nov 24, 2013
16
دوست عزیز ای راهی که میگم تو بیشتر بازیا جواب میده امتحان کن
اول باید برنامه ی psoiphon نصب کن بعد گوشیو ببر تو حالت airplane mode بعد به اینترنت وصل شو برنامه ی psoiphon اجرا کن بعد برو تو بازی به احتمال زیاد اجرا میشه

مرسی ولی این روش بدرد کسانی میخوره که از wifi استفاده کنن!
بازی رو حذف کردم فایل نصبی 1.1.2 رو جایگذین کردم دیتا رو ریختم تاریخ گوشی رو به 2009,01,01 تغییر دادم چند بار ارور لایسنس داد ولی بعدش وارد بازی شد الانم بدون مشکل وارد بازی میشه

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
بچه ها من کـــــــلا چندتا سئوال در مورد اندروید دارم!

1. الان دقیقا چطوری میشه به Google Play وصل شد؟ با توجه به بسته بودنش در ایران

2. الان مدلای پردازنده های گوشی ها که با هم فرق دارند، بازی ها چطوری اجرا میشند!؟!؟

3. برا انجام بازی های پولی، باید حتما دستگاه رو ROOT کنی و از اون رام دیفالت کارخونه خارج کنی؟

باتشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر