سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یه سرچ بزنید مشخصه کاستومی هست یا نه. در ضمن برای کاستوم حتما باید unlock bootloader باشید که گارانتی گوشی هم باهاش می پره. همه ی برنامه ها هم که الان دارید پاک می شن اگرم نکنید کلی باگ می گیرید. می تونید از نسخه ی خام google هم استفاده کنید

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
دسوتان من یه تبلت چینی مارک آینول به اسم کریستال دارم که اندروید 4.1 داره.حالا برادر کوچیکم بیش از 5 بار الگو رو اشتباه کشیده و هرکاری هم که میکنم نمیتونم وارد حسابم بشم.چی کار باید کنم؟

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام
سلام دوستان
کسی میدونه اندروید 4.2.2 چه زمانی واسه Galaxy S 3 عرضه میشه ؟؟؟
داخل گوگل سرچ کن Android 4.2.2 for Galaxy S3 صد تا سایت میاره!
چیزی مونده که بشه باهاش سایتای هیتلرو باز کرد باهاش ؟!:d

بله، Psiphon3. با سرعت کم مثل ایرانسل درست جواب نمیده و همچنین اگه بخوای کل گوشی از طریق V P N تونل بشه، باید اندروید 4 به بالا باشی.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4 Beta

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
سلام

داخل گوگل سرچ کن Android 4.2.2 for Galaxy S3 صد تا سایت میاره!

بله، Psiphon3. با سرعت کم مثل ایرانسل درست جواب نمیده و همچنین اگه بخوای کل گوشی از طریق V P N تونل بشه، باید اندروید 4 به بالا باشی.

Sent from my LT26ii using Tapatalk 4 Beta

سایفون کار نمیکنه. پرتاش فکر کنم واسم بستست . برنامه دیگه ای نیست ؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
Puffin Browser کار نمیکنه واست؟ (با آپدیت آخرش هم خیلی سریعتر شده)

اگه از نسخهء جدید لینک بدی لطف بزرگی در حقمون کردی(pm کن لطفا)...
Psiphon هم همونطور ک دوستان گفتن برای منم کار نمیکنه ...! من ک فعلا از اوپرا استفاده میکنم.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
آقا پافین جدید رو گرفتم...واردش که میشم force close میده...وقتی اینترنت قطعه راحت اجرا میشه ولی آن که میشم...پوووووف...دیگه کار نمیکنه.
جالبه که توی بازارم موجود هستش!!!
پافین رو سرچ کنید...!!

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام .
یه توضیحی در مورد Root میدین ! بعضی نرم افزار ها میگن بهش نیاز داره . دقیقا یعنی چی و اینکه خود کاربر میتونه انجام بده یا نه !؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام .
یه توضیحی در مورد Root میدین ! بعضی نرم افزار ها میگن بهش نیاز داره . دقیقا یعنی چی و اینکه خود کاربر میتونه انجام بده یا نه !؟
امنیت دستگاه به کل برداشته میشه البته اگه درست روت کنید می تونید به هر برنامه ای که می گید اجازه ی دسترسی روت بدید در کل چیز حیاتی هست مخصوصا اگه اهل گیم هستید کرک بعضی بازی ها فقط با روت شکسته میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر