سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
اقایون الان برای گوشی بنده ( Sola ) [ود سونی اپدیت رسمی 4 رو ریلیز کرده قبلا ( 4.0.1 ) . حالا میخواستم بدونم همین رسمی و اصلی رو بخوام بریزم باید حتما حتما از خود گوشی دانلود کنم ؟؟ یا میشه با کامپیوتر دانلود کرد و بعد انتقال داد به گوشی و اپدیت کرد ؟؟

حجم همین اپدیت 4.0.1 چقدر هست الان ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان در تکنولوژی صفحات لمسی، امکان داره بشه با چیزی به غیر از انگشتان دست با گوشی کار کرد؟

اخه الان تماما صفحه خازنی هستش و این امر باعث شده با حرارت دست فقط بشه گوشی های جدیدو استفاده کرد مثلا اس 3 یا ... .

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
^ بقیه گوشی هارو نمیدونم ولی اس4 یه حالت High Sensitivity داره که وقتی روشنش میکنی ، حتی با دست کش هم میشه با صفحه کار کرد ، من تست کردم فقط باید یکم بیشتر فشار بدی
Lumia 920 هم همچین قابلیتی داره

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^اطلاع دارم از این قابلیت.
حتی دیدم One S مثل S 3 یکسری قلم برای خودش داره.فقط تعجبم از اینه که چرا با یک خودکار معمولی و فقط همین خودکار میتونم باهاش کار کنم

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
^اطلاع دارم از این قابلیت.
حتی دیدم One S مثل S 3 یکسری قلم برای خودش داره.فقط تعجبم از اینه که چرا با یک خودکار معمولی و فقط همین خودکار میتونم باهاش کار کنم

من الان رو برا خودم با خودکار تست کردم جواب نمیده .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این صفحه ها حساس به جریان هستن(به باور غلط بعضی ها که می گن حرارتیه حرارتیه یه چیز دیگه هست که قیمتشم بیشتره چنتا گوشی خاص فقط ازش استفاده کردن) یعنی جریان الکتریکی با انگشت قطع می شه مشخصاتش تشخیص داده می شه. اما اینکه با دست کش کار می کنه یه چیز دیگه هست S4 کلا از فاصله ی یک سانتی می تونه دست شما رو شناسایی کنه MAGNET یا همچین چیزی اسمش هست قبلا فقط قلمش رو در این فاصله می شناخت الان دست هم می شناسه

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
امروز که نه اما دیروز با نصب برنامه Sony PC Companion گوشی Xperia Sola رو به اندروید 4.0.1 بصورت رسمی اپدیت کردم .

بعد از این اپدیت تکنولوژی Floating Touch این گوشی بصورت کامل فعال شد و میشه در جای جای گوشی ازش استفاده کرد حتی در بازی ها که بعضا خیلی هم بدرد میخوره . نحوه فعال سازی هم خیلی جالبه اگه Lock Pattern رو با لمس معمولی باز کنید این FT کنسل میشه و در واقع خاموش میشه و اگه Lock Pattern رو با همون تکنولوژی FT بازی کنید این قابلیت روشن میشه و میشه در همه جای این گوشی ازش استفاده کرد و کاملا به مانند S4 هست . خیلی هم دقیق و حساس هست و در فاصله کاملا مناسب هم میشه باهاش کار کرد ، هم با دست خیس و هم با دستکش . باتری هم زیاد مصرف نمیکنه و میشه تقریبا بگی که مصرفش بسیار ناچیز هست .

پن : قابل توجه کسانی که نمیدونند این قابلیت در نسخه 2.3.7 هم بود ولی خیلی محدود بود ولی با اپدیت به 4 کاملا ازاد میشه .

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
دوستان من دیروز یک htc one x گرفتم.امروز اومدم gta vice city نصب کردم تنظیمات گرافیکشو بردم تا آخر افت فریم پیدا کرد
تازه اومدم دو تا live wallpaper آب متحرک ریختم زیاد آباشو موج بدی:dاونجا گوشی کند میشه من با تبلت چینیم مثل قند سونامی درست میکنم بدون کوچکترین کندی:d
نظرتون چیه مشکل داره یا tegra 3 همینه؟؟؟
در ضمن گوشی من فکر کنم سری جدید باشه چون از همون اول که گرفتم هم اندروید 4.1.1 روش نصب بود(چون قدیمیا 4.0.4 بود)هم شارزرش با قدیمیا فرق میکنه.نکنه تو این سریای جدید تر زدن تو سخت افزار رفته؟؟؟
اصولا میگن از لایو والپیپر استفاده نکنین چون هم باطری زیادی مصرف میکنه هم سی پی یو رو همیشه درگیر میکنه و فرسوده میکنه سی پی یو رو :D
--------------------------------
باو تست کنین با گوشه لباستون رو باد هوای دهنتون گرم کنین با انگشت بکشین رو صفحه کار میکنه :D من تست کردم فقط گرما و کمی فشار با هم :D

shahed-x

کاربر سایت
Feb 9, 2011
97
نام
شاهد
دوستان من دیروز یک htc one x گرفتم.امروز اومدم gta vice city نصب کردم تنظیمات گرافیکشو بردم تا آخر افت فریم پیدا کرد
تازه اومدم دو تا live wallpaper آب متحرک ریختم زیاد آباشو موج بدی:dاونجا گوشی کند میشه من با تبلت چینیم مثل قند سونامی درست میکنم بدون کوچکترین کندی:d
نظرتون چیه مشکل داره یا tegra 3 همینه؟؟؟
در ضمن گوشی من فکر کنم سری جدید باشه چون از همون اول که گرفتم هم اندروید 4.1.1 روش نصب بود(چون قدیمیا 4.0.4 بود)هم شارزرش با قدیمیا فرق میکنه.نکنه تو این سریای جدید تر زدن تو سخت افزار رفته؟؟؟
توان تگرا3 در همین حده.فقط بازیهایی که با این چیپ بهینه شدن رو خوب اجرا می کنه.

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
دوستان اندروید 4.1.2 برای گوشی Xperia Sola میاد یا نه ؟؟ بصورت رسمی منظورم هست . لطفا اگه جواب میدید با یه منبع درست و حسابی بگید که دیگه مطمئن بشم میاد یا نه چون برای GO اومده و عجیب هست اگه برای Sola نیاد چون هیچ تفاوتی این دوتا ندارن از نظر سخت افزار !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر