سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان پلیر زیاد هستش و میشه خیلیارو نام برد از جمله mx که عالیه ولی منکه تا حالا جز نرم افزار خود گوشی چیزی دیگه نصب نمیکنم به ندرت مگه چیزی که جدا نیاز داشته باشم چون همون نرم ازفارای خود گوشیم همه چیو پخش می کنن .

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان پلیر زیاد هستش و میشه خیلیارو نام برد از جمله mx که عالیه ولی منکه تا حالا جز نرم افزار خود گوشی چیزی دیگه نصب نمیکنم به ندرت مگه چیزی که جدا نیاز داشته باشم چون همون نرم ازفارای خود گوشیم همه چیو پخش می کنن .

خیلی از فرمت ها از جمله mkv و vob و ... توسط پلیر خود گوشی ساپورت نمیشه، و همینطور خیلی از امکانات مثل تغییر اندازه فیلم، زیرنویس و خیلی چیزای دیگه.

Sent from my Sony Xperia SL via Tapatalk

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من بالاخره روت کردم اما با این حال نمی تونم move2sd کنم برنامه می گه sd که دارم باید emulate بشه خواهشا یه راهی بگید این حجم بازی ها خیلی سنگینه بهترین راه کار چیه؟ البته از یه برنامه برای انتقال دیتای بازی ها استفاده کردم جواب می ده اما اینم درست شه خوبه

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
من بالاخره روت کردم اما با این حال نمی تونم move2sd کنم برنامه می گه sd که دارم باید emulate بشه خواهشا یه راهی بگید این حجم بازی ها خیلی سنگینه بهترین راه کار چیه؟ البته از یه برنامه برای انتقال دیتای بازی ها استفاده کردم جواب می ده اما اینم درست شه خوبه

سلام
گوشیتون چی هستش؟
یه نکته هست اونم اینکه شما وقتی گوشیتون رو روت میکنید، از طریق نرم افزارها و اینترفیس خود گوشی نمیتونید از قابلیت های نیازمند روت (مثلا پاک کردن اپ های سیستمی) استفاده کنید و نیازمند برنامه های کمکی هستید تا این کارو واسه شما انجام بدن.
اگه منظورتون اینه که از طریق خود گوشی (بدون برنامه کمکی) اپ ها رو انتقال بدید، ممکن نیست!
یا شاید هم من منظور شما رو بد متوجه شدم.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
مدل گوشی i9300 samsung هفت گیگ فضای خالی تو کارت sd داره ولی حافظه داخلی پر شده دیگه نمیتونم برنامه نصب کنم چی کار کنم؟

برنامه ها رو انتخاب کن، Move to SDCard رو بزن. منظورت اینه که فقط برنامه های غیرقابل انتقال توی حافظه ی داخلی هستش؟
با برنامه ی AppMgr هم به راحتی میتونی برنامه ها رو مدیریت و منتقل کنی.

mostafa_nopo

کاربر سایت
Jun 23, 2010
0
برنامه ها رو انتخاب کن، Move to SDCard رو بزن. منظورت اینه که فقط برنامه های غیرقابل انتقال توی حافظه ی داخلی هستش؟
با برنامه ی AppMgr هم به راحتی میتونی برنامه ها رو مدیریت و منتقل کنی.

اونایی که قابل انتقال بود رو انتقال دادم ولی بعضیا مثل همون برنامه هایی که از اول تو گوشیه اونانمیشن. در کل اونایی هم که تو SDCardهستند بازم یه حجمیو از حافظه داخلی اشغال میکنن به طور کامل تو sd نیست الان 7 گیگ فضای خالی تو رم دارم ولی 1 گیگ حافظه داخلی پره واسه این مشکل چاره میخوام؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام
گوشیتون چی هستش؟
یه نکته هست اونم اینکه شما وقتی گوشیتون رو روت میکنید، از طریق نرم افزارها و اینترفیس خود گوشی نمیتونید از قابلیت های نیازمند روت (مثلا پاک کردن اپ های سیستمی) استفاده کنید و نیازمند برنامه های کمکی هستید تا این کارو واسه شما انجام بدن.
اگه منظورتون اینه که از طریق خود گوشی (بدون برنامه کمکی) اپ ها رو انتقال بدید، ممکن نیست!
یا شاید هم من منظور شما رو بد متوجه شدم.

xperia z هست الان روت شده اما درست می گید busybox یا هر چی اسمش هست اجاز صادر می کنه من با app2sd برنامه های مختلفش تست کردم نمی شه بازی های حجیم رو جا به جا کرد کلا گزینه ی move to sd نداره که اخل عکس های برنامه دیدم الان فقط با gl2sd داره mount می کنم که بعضی وقت ها چت می زنه

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام،
دوستان این نرم افزار های battery booster و battery saver جریانشون چیه؟
پ.ن:جزو تاپ دَنلود های اون سایته بود گفتم بپرسم از شما که بهتر میدونید :d
یکی هم اینکه ظاهرا فقط اپلیکیشن هارو میشه روی مموری داخلی ریخت
برای اینکه بشه انتقالشون داد به مموری کارت از برنامه ای مثل AppMgr Pro 3 مثلا باید استفاده کرد؟ یا برنامه ی بهتری داره
لطفا راهنمایی کنید
مرسی

آخرین ویرایش:

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
دوستان زدم واسه گالكسي ميني دوستم رمز گزاشتم ولي الان يادم نمياد چند بار ميزنم فقط شماره معكوس مياره واسه دوباره امتحان كردن!!!راستي اصلا سوال امنيتي نداره حالا چيكار كنم؟

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,885
نام
صابر
سلام

آیا راهی هست به غیر از روت کردن گوشی بشه فـیلتر شکن نصب کرد و از مارکت سامسونگ استفاده کرد !؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام،
دوستان این نرم افزار های battery booster و battery saver جریانشون چیه؟
پ.ن:جزو تاپ دَنلود های اون سایته بود گفتم بپرسم از شما که بهتر میدونید :d
یکی هم اینکه ظاهرا فقط اپلیکیشن هارو میشه روی مموری داخلی ریخت
برای اینکه بشه انتقالشون داد به مموری کارت از برنامه ای مثل AppMgr Pro 3 مثلا باید استفاده کرد؟ یا برنامه ی بهتری داره
لطفا راهنمایی کنید
مرسی
در واقع هیچ کدوم از اینا اپها کارایی بالایی ندارن، روش کارشون هم تغییر در Battery Data در گوشی هست و تاثیری بر روی خود ساختار یا میزان مصرف باتری نداره.اما برنامه ایی که تا حدی جواب میده Battery Calibration هست.در مورد ریختن بازیها به Ext SD تنها یک راه تضمینی و 100% وجود داره و اونم استفاده از کاستوم کرنلهایی است که جای SD Card رو با Ext SD عوض کنه ، مثل ردپیل.

دوستان زدم واسه گالكسي ميني دوستم رمز گزاشتم ولي الان يادم نمياد چند بار ميزنم فقط شماره معكوس مياره واسه دوباره امتحان كردن!!!راستي اصلا سوال امنيتي نداره حالا چيكار كنم؟
اندروید چنده ؟ چون 4.0.4 یه باگ داشت برای دور زدن پسورد.

خب این سایفون ! چیه برنانمس !؟ پولیه !؟
لینکی چیزی !؟
ممنون میشم
برنامه رایگان هست ، منتها چون ورژنها و نوعهای مختلفی از این اپ وجود داره حتما حتما توجه داشته باشد که از کجا دانلود میکنید چون خیلی راحت میشه مسیر ترافیک عبوری شما رو از مسیر رد کنه که کاملا مانیتورینگ بشه.
پیشنهاد میشه از اینجا دانلود کنید (به جای * عبارت ف یلتر را به انگلیسی تایپ کنید).
https://www.******khor.com/apps/

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
می شه لینک کامل بذارید من هر چی تا الان تست کردم نشده یا حداقل اسم کامل انگیلیسش رو بنویسید بشه پیداش کرد من می زنم سایفون فیل تر سونی میاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر