سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
باوو میدونم بع بعی نیستم که ace یا wild fire s بگیرم خودمو بدبخت کنم کی میاد پایین این $ بی صاحاب هان؟:D:D خیلی جدی شدم:))
فعلا اصلا نمیاد پایین
حالا اردیبهشت شاید بهتر بشه که اونم اصلا بهتون قول نمیدم.
این زمان فقط برای فروشه نه خرید

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
سلام.
نمیدونم جاش هست یا نه...
تبلت آمازون یا کیندل فایر میخواستم بدی هاشو بگید.
راست میگن که یه نسخه مخصوص آمازون از آندروی روشه؟

راستی یه سوال دیگه هم دارم یه موبایل فروشی رفتم evo3d روگفت 650 گفتم چرا ؟ گفت از قبل دارم
میشه اطمینان کرد جایی یا چیزی برای چک کردن اصل بودن هستش:-/

آخرین ویرایش:

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
سلام.
نمیدونم جاش هست یا نه...
تبلت آمازون یا کیندل فایر میخواستم بدی هاشو بگید.
راست میگن که یه نسخه مخصوص آمازون از آندروی روشه؟

راستی یه سوال دیگه هم دارم یه موبایل فروشی رفتم evo3d روگفت 650 گفتم چرا ؟ گفت از قبل دارم
میشه اطمینان کرد جایی یا چیزی برای چک کردن اصل بودن هستش:-/
کیندل فایر عالیه یه فروشگاه مخصوص داره که اتفاقا خوبه خیلی ضمنا دومین تبلت پر فروشه در مورد ورژن مخصوص زیاد تفاوتی نداره چون فریمورک را نمیتونه تغییر بده پس تفاوت زیادی نداره
2. برو تو ستینگ گوشی model number را چک کن البته راه دیگشم اینه که imei گوشیا تست کنی که مطمین تره ا

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
کیندل فایر عالیه یه فروشگاه مخصوص داره که اتفاقا خوبه خیلی ضمنا دومین تبلت پر فروشه در مورد ورژن مخصوص زیاد تفاوتی نداره چون فریمورک را نمیتونه تغییر بده پس تفاوت زیادی نداره
2. برو تو ستینگ گوشی model number را چک کن البته راه دیگشم اینه که imei گوشیا تست کنی که مطمین تره ا

ببخشید یه سوال دیگه از کجا بفهمم چه کدی مله گوشی های اصله؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
دوستان من یه گوشی HTC EVO 3D واسه یکی گرفتم حالا هرموقع کسی زنگ میزنه ، جواب که میده مستقیم میره رو Speaker ، همه جاشو گشتم ، راهی پیدا نکردم ، دوستان نمیدونید چطوری باید این مشکل رو درست کنم ؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,018
نام
Milad
Galaxy S II ماه اینده به اندروید 4 اپدیت میشه , بیایم با Galaxy Nexus مقایسه کنیم :

پردازنده ی جفتشون 1.2 GHz , و چیپ هاشون هم یکی هستن (
Dual Core Cortex A9 )
تمام مقایستون درست بود فقط اینکه درباره پردازنده اشتباه کردید درسته فرکانس هر دو 1.2 هست اما چیپ هاشون فرق داره که برای SII از چیپ Exynos که ساخت خودش هست استفاده میکنند و G Nexus از TI OMAP 4460 شرکت تگزاس.
Cortex A9 نوع مهماری پردازنده هست نه چیپ
:)
پ.ن:به نظر من نکسوس بهتره چون جدا از این مسایل روی کاغذ همیشه گوشی های خود گوگل کارکرد بهتری دارند و آپدیت ها هم براشون سریع میاد و خیلی دیرتر از بقیه گوشی های آندرویدی از رده خارج میشند.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سلام
من بيشتر با ios كار كردم و هيچي هم از اندروئيد نميدونم اما حالا ميخوام يه گوشي اندروئيد بگيرم به نظرتون اين galaxy nexus خوبه ؟ قيمتش حدودا چه قدره؟ اگه گوشي بهتري هم هست معرفي كنيد
مرسي

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
سلام
من بيشتر با ios كار كردم و هيچي هم از اندروئيد نميدونم اما حالا ميخوام يه گوشي اندروئيد بگيرم به نظرتون اين galaxy nexus خوبه ؟ قيمتش حدودا چه قدره؟ اگه گوشي بهتري هم هست معرفي كنيد
مرسي
خوب Galaxy nexus به جرعت جزو 5 گوشی برتر اندروید هست , قیمتشم تقریبا 1.100 هست یه ذره بالا پایین . توی خریدش شک نکن عالیه !

اما خوب گزینه هایی دیگه هم توی این رنج قیمت هست مثل Galaxy S II ( اینم خیلی عالیه )

یا HTC Sensation XL , این سه تا رو مقایسه کن بسته به نوع کاربریت انتخاب کن بین این سه تا ...

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
Galaxy Nexus فعلا بنچمارک گوشی های آندروید هست و بهترین آندرویدی موجود به قول گوگل Royal Droid ، اگر هم به هر دلیلی نمی خواید بخریدش فقط Droid های Motorla باهاش قابل مقایسه هستند.

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
به نظر من کسی الان گوشی نخره
نصل بعدی یعنی پردازنده quad core در راهه . S3 و یا HTC One که معرفی شده 4 هستس که هر کسی میفهمه چهار هسته ای از دو هسته ای بهتره . بهتره صبر کنین که نصل بدی نزدیکه

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
به نظر من کسی الان گوشی نخره
نصل بعدی یعنی پردازنده quad core در راهه . S3 و یا HTC One که معرفی شده 4 هستس که هر کسی میفهمه چهار هسته ای از دو هسته ای بهتره . بهتره صبر کنین که نصل بدی نزدیکه

با این طرز فکر هیچ وقت نمیشه گوشی خرید:D

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
با این طرز فکر هیچ وقت نمیشه گوشی خرید:D
نه دیگه :D
چون به نظرم گوشی حالا ها نمیتونه از 4 هسته بزنه بالا
S2 اولش می ارزید الان نه :D بعد S3 اولش می ارزه بعدش معلوم نیست :D . اخه با عقل هم جور در نمیاد بالا 4 هسته تو گوشی جا شه اصلا :D مشکل باطری پیش میاد خفن .
به نظرم 4 هسته تا مدت ها میمونه ولی تبلت ها روز به روز بهتر میشن . اخه گوشی بالا 4 هسته اصلا به چه درد میخوره ؟؟ PSV خودش 4هستس

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
دوستان سلام...

من يك گوشي سامسونگ GT-S8600 دارم...مدل WAVE 3

پسوردي كه براي دانلود برنامه ها از سامسونگ APPS داده ام را فراموش كرده ام...حالا چيكار كنم؟

با تشكر
N_aggressive%20%2817%29.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر