سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
ولی اون اول منظورت و بد بیان کردی

خوب حالا من یک چیزی می گم شما یک بازی پیدا کن که روی روی گلکسی اس 2 اجرا نشه همین
همون اول که وارد شد بچمارکهایی که ازش گرفته شد همه بالای 5 هزار بودن و مشکلی از لحاظ اجرای بازی یا نرم افزار نداشت
موضوعی به اسم "خرابی" تاحالا شنیدی؟

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
سلام من 1دونه Sensation Xe اک خریدم حالا نه بلدم Root کنم نه بلدم رام فارسی روش نصب کنم :D

چه کنم؟:D تو شهرمون همچین گوشی کسی ندیده که ببرم مغازه!!

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
بچه ها یه سوال مهم...
اندروئید 2.3 بهتره یا ویندوز موبایل 7 ؟؟؟؟؟؟؟
بیشتر از لحاظ برنامه های قابل دانلود میگم... مثلا android market بهتره یا windows phone marketplace ؟؟؟؟ (واسه ویندوز هم مثل اندروئید برنامه های قابل دانلود وجود داره؟)
مرسی

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
بچه ها یه سوال مهم...
اندروئید 2.3 بهتره یا ویندوز موبایل 7 ؟؟؟؟؟؟؟
بیشتر از لحاظ برنامه های قابل دانلود میگم... مثلا android market بهتره یا windows phone marketplace ؟؟؟؟ (واسه ویندوز هم مثل اندروئید برنامه های قابل دانلود وجود داره؟)
مرسی

بعد از اپل الان بیشترین تعداد برنامه برای اندروید هست.

دوستان کمک کنید.

من قصد خرید گوشی دارم. بین سونی اریکسون Arc S و Htc-Incredible S موندم. البته Desire HD هم بود که با توجه مطالبی که خوندم از این دو تا پایین تره.

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
بعد از اپل الان بیشترین تعداد برنامه برای اندروید هست.

دوستان کمک کنید.

من قصد خرید گوشی دارم. بین سونی اریکسون Arc S و Htc-Incredible S موندم. البته Desire HD هم بود که با توجه مطالبی که خوندم از این دو تا پایین تره.

بین این 3 تا شک نکن ارک اس بگیر |: قابلیت USB On the Go سی پی یو قوی تر نسبت به ارک- صفحه تصویر عالی- دور بین 8 مگا و اندروید 4 هم که براش میاد رسمی از همه مهم تر طراحی زیبا و پورت HDMI دیگه چی میخوای ؟ تنها برتری Incredible S رابط کاربریش هست

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوستان این گوشی htc rhyme چطور گوشی هستش؟؟؟مشخصاتش به نظرم خوب اومد.رزولوشنش از آیفون پایینتره وگرنه بقیه چیزهاش حدودا برابره.به نظرتون زنونست؟؟؟تاچش هم حرارتی iهستش یا نه؟الان یه 5530 دارم تاچش خراب شده.
گوشی خوب بین 400 تا 600 چی پیشنهاد میکنید.قیافش هم تا حدودی برام مهمه.
کلا آدم گوشی بازی هم نیستم.میخوام نرم افزار ها و بازی ها رو به خوبی پشتیبانی کنه و زود خراب نشه

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
دوستان این گوشی htc rhyme چطور گوشی هستش؟؟؟مشخصاتش به نظرم خوب اومد.رزولوشنش از آیفون پایینتره وگرنه بقیه چیزهاش حدودا برابره.به نظرتون زنونست؟؟؟تاچش هم حرارتی iهستش یا نه؟الان یه 5530 دارم تاچش خراب شده.
گوشی خوب بین 400 تا 600 چی پیشنهاد میکنید.قیافش هم تا حدودی برام مهمه.
کلا آدم گوشی بازی هم نیستم.میخوام نرم افزار ها و بازی ها رو به خوبی پشتیبانی کنه و زود خراب نشه
گوشیِ بدی نیست اما به قیمتش نمی ارزه .......
بیا یه پولی جم کن اینو بگیر راحت شو ...... http://alldigitall.ir/specs.aspx?pid=2488

• Like
Reactions: rametzio

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
گوشیِ بدی نیست اما به قیمتش نمی ارزه .......
بیا یه پولی جم کن اینو بگیر راحت شو ...... http://alldigitall.ir/specs.aspx?pid=2488

ممنون.
راستش من کلا از گوشی های سامسونگ با اینکه خیلی خوبن خوشم نمیاد.HTC باشه بهتره.
HTC SENSATION چطوره؟؟یکی از دوستام تعریفش رو کرده.من بیشتر میخوام برای نرم افزار و آهنگ و بازی.
چند تا سوال متفرقه:میشه روی آندروید فارسی ریخت؟؟
کار با آندروید سخته یا نه؟؟چون تاحالا با سیمبین کار کردم(5530).
اگه HTC SENSATION بخوره زمین سریع خراب میشه؟؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر