سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
سلام
من يك بار 28 روز پيش ساعت 07:37 PM يك سوال پرسيدم ولي كسي جواب نداد
مي خواستم بدونم كسي می دونید Samsung P8600 Galaxy Tab 7.7 - 16GB کی میاد و قیمت تقریبیش چنده ((به دلار هم بود مشكلي نيست)) ؟
خيلي ممنون ميشم جوابم رو بديد هر چه كه مي دونيد اشكالي نداره فقط جواب بديد>:d<
تنها جوابی که میشه راحت داد اینکه "اینجا ایران است" پس دنبال یه جواب قطعی برای همچین چیزی نباش، صبر کن ببین کی میاد و فروشندها میخوان چقدر بفروشن :D

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
مسلما برای بازیا صفحش کوچیک به حساب میاد ......
در مورد پردازنده هم من با HD2 که دستم بود بعضی وقتا کم میوورد ........... اما مشکل خاصی برات پیش نمیاد برای نرم افزارا غیر از بعضی بازیا ......
ممنون ... می شه بگی الان تاپ ترین بازی اندروید چیه فکر میکنی چند تا بازی رو جواب نده
بقیه دوستان نظر خاصی ندارن..............

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
سلام . من تازه گوشی xpera arc s خریدم و هیچی از این android نمیدونم . لطفا میشه بگید چطوری باید توش برنامه و بازی بریزم ؟ برنامه ای مثل iphone داره که از طریق خود گوشی بازی مجانی دانلود کنم و بریزم /؟

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
سلام دوستان يه برنامه دفترچه ياداشت ( note ) برا اندرويد ميخواستم گويشي گلكسي فيت
ممنونم :)
بفرما
http://s2.picofile.com/file/7178941177/Note_Everything_Pro_1_2_0_.apk.html
سلام . من تازه گوشی xpera arc s خریدم و هیچی از این android نمیدونم . لطفا میشه بگید چطوری باید توش برنامه و بازی بریزم ؟ برنامه ای مثل iphone داره که از طریق خود گوشی بازی مجانی دانلود کنم و بریزم /؟
بازی و برنامه رو دانلود میکنی و با این برنامه از طریق pc نصب میکنی
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=39149&page=32&p=1575707#post1575707
و در مورد اینکه بخوای با خود گوشی دانلود کنی بله، یه قسمت توی منوی اصلی هست به اسم Market ..... از اونجا میتونی برنامه و بازی های مجانی رو دانلود کنی، اونایی که پولی هستن رو هم باید پرداخت کنی ........
پیدا میکنه ولی وقتی میخوام یه چیزی بفرستم این رو میزنه
اگه اد کردی قبلا پاکشون کن، هم از گوشی هم از PC ... از اول اد کن ....... دوباره بفرست

---------- نوشته در 07:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:54 PM ارسال شده بود ----------

ممنون ... می شه بگی الان تاپ ترین بازی اندروید چیه فکر میکنی چند تا بازی رو جواب نده
بقیه دوستان نظر خاصی ندارن..............
والا از آمار بازیا خبر ندارم ......... اما کم برات پیش میاد که بازیی رو جواب نده ........ و گفتم که برای بازی روی اون صفحه حساب نکن ..... کوچیکه !

آخرین ویرایش:

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام دوستان يه برنامه دفترچه ياداشت ( note ) برا اندرويد ميخواستم گويشي گلكسي فيت
ممنونم :)
سرشناس ترین برنامه evernote هست ...

---------- نوشته در 10:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:01 PM ارسال شده بود ----------

فایل برنامه و بازی ها رو ( apk ) رو بریز تو یک فلدر با اسم مشخص تویه sd card یا مموری اصلی ، بعد با یک file explorer برو روی فایل مورد نظر کلیک و بعد instal رو بزن ... این مسلما رایج ترین وراحت ترین راه موجوده:d file explore از کجا بیارم ؟ احتمالا برنامه ای تو گوشیت هست که بشه فایل ها رو مرور کرد دیگه ...
برای دانلود برنامه از خود گوشی میتونی از android market استفاده کنی ... ولی احتمالا برای شما سخته چون باید از چیز پی ان استفاده کنی ...
بنده bazaar رو پیشنهاد میکنم ! برنامه های معروف و کاربردی رو داره ... دانلود

• Like
Reactions: qozmyox

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
سرشناس ترین برنامه evernote هست ...

---------- نوشته در 10:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:01 PM ارسال شده بود ----------

فایل برنامه و بازی ها رو ( apk ) رو بریز تو یک فلدر با اسم مشخص تویه sd card یا مموری اصلی ، بعد با یک file explorer برو روی فایل مورد نظر کلیک و بعد instal رو بزن ... این مسلما رایج ترین وراحت ترین راه موجوده:d file explore از کجا بیارم ؟ احتمالا برنامه ای تو گوشیت هست که بشه فایل ها رو مرور کرد دیگه ...
برای دانلود برنامه از خود گوشی میتونی از android market استفاده کنی ... ولی احتمالا برای شما سخته چون باید از چیز پی ان استفاده کنی ...
بنده bazaar رو پیشنهاد میکنم ! برنامه های معروف و کاربردی رو داره ... دانلود

میتونی برام 4-5 تا بازی معروف و خوب رو مثل angry birds لینکاشو بدی تا تست کنم ؟ مرسی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,407
نام
Majid
این گوشی های تاچ جدید GLX خوبه یا از این بی خوداس
گوشی های قبلیش که خیلی بی خود بودن همه ی قطعاتشم که چینی هست:p(خود رئیسش گفت)
حالا ورژن آنروئید GLX تاچ چنده بدرد بخور هست

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
این گوشی های تاچ جدید GLX خوبه یا از این بی خوداس
گوشی های قبلیش که خیلی بی خود بودن همه ی قطعاتشم که چینی هست:p(خود رئیسش گفت)
حالا ورژن آنروئید GLX تاچ چنده بدرد بخور هست
سلام دوست عزیز ، GLX G1 تا اونجایی که من اطلاع دارم ورژن آندرویدش 2.3 هستش ، تاچ حرارتی داره البته معلوم نیست منظورشون این خازنیاست یا چیزی شبیه به تاچ کوربی ، دوربینش 5 ـه بایه دونه فلش LED کنارش دوربین ثانویه هم داره ، WIFI و GPS داره ، از 3G پشتیبانی میکنه ، برنامه بازار هم بصورت پیش فرض روی گوشی نصبه . تنها چیزی که این وسط مبهمه وضعیت CPU و رم گوشیه که فعلا هیچی بطور رسمی اعلام نشده (سر این قضیه احتمالا میخوان قالتاق بازی دربیارن :d)
گوشیای قبلیشم همه از دم چینی بودن و مضخرف ؛ خیلی جالب بود یه باطری توی کاور پشت 2690 ها بود اینا توی تبلیغاش میگفتن بدون باطری کار میکنه ملتو ... فرض میکردن بیشعورا

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
میتونی برام 4-5 تا بازی معروف و خوب رو مثل angry birds لینکاشو بدی تا تست کنم ؟ مرسی
خب همون بازار رو که برات گذاشتم رو نصب کن ! خیلی آسونه ... بعدش برو تو یه محیط برنامه ، بازی هایی رو که دوست داری دانلود کن همین !
اگر هم دسترسی به wifi نداری میتونی از سایت www.androidiha.com استفاده کنی ... هر چی بخوای داره !

dani0052

کاربر سایت
Aug 18, 2011
18
نام
دانیال
من که تا حالا نشنیدم کسی جاوا رو به اندروید تغییر بده.چون اساس گوشی بر جاوا هستش.
یحتمل نمی شه!
دوست من برنامه هایی است که بروی گوشیت میریزی و به اندروید تبدیل میشه (البته بعد از نصب اندروید مخصوص گوشیت ! )

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
کسی اینجا وقت داره یه آموزش مرحله به مرحله برای نصب این رام به من بده؟:d

توی همون سایت آموزشش هست! چرا اومدی اینجا!؟ :-b

خلاصش اینه:
1- روت
2- نصب ClockWorkMod
3 - شکستن بوت لودر
4- نصب کرنل
5- نصب رام