سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
سلام دوستان گوشیم SAMSUNG GLAXY S2 هستش می خوام بدونم برنامه ای هست که بشه باهاش فیلم با زیرنویس نگاه کرد؟
در ضمن نوشته های فارسی تو گوشی جدا جدا هستن چجوری درست میشن؟
ممنون.

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
سلام دوستان گوشیم SAMSUNG GLAXY S2 هستش می خوام بدونم برنامه ای هست که بشه باهاش فیلم با زیرنویس نگاه کرد؟ در ضمن نوشته های فارسی تو گوشی جدا جدا هستن چجوری درست میشن؟ ممنون.
با این برنامه ها میتونی زیرنویس ببینی 1.vplayer 2.mobo player برای فارسی هم باید گوشیتو روت کنی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام دوستان گوشیم SAMSUNG GLAXY S2 هستش می خوام بدونم برنامه ای هست که بشه باهاش فیلم با زیرنویس نگاه کرد؟
در ضمن نوشته های فارسی تو گوشی جدا جدا هستن چجوری درست میشن؟
ممنون.

برنامه ی خوده گوشی زیرنویس رو میخونه فقط فایل فیلم و زیرنویس همنام باشن...
من خودم گلکسی اس دارم برای رام هایی که فارسی نیستن باید فارسی ساز نصب کنی! نمیدونم واسه s2 هم فارسی ساز هست یا نه...
با برنامه هم میشه درست دید ! شما opera رو نصب کن بهترین مرورگر اندروید هست بدون مشکلم نشون میده !

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
مشکلم اینه که زیرنویس فیلم ها جدا جدا هستن و سخت میشه فهمید چی نوشته.
میشه بگید چجوری درست میشه؟میگن باید رام فارسی بریزی و...
من نمی دونم این چی هست و مبتدی هستم...

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
مشکلم اینه که زیرنویس فیلم ها جدا جدا هستن و سخت میشه فهمید چی نوشته.
میشه بگید چجوری درست میشه؟میگن باید رام فارسی بریزی و...
من نمی دونم این چی هست و مبتدی هستم...
من که گلکسی اس دارم با برنامه ادین ، رام رو فلش می کنم ! به هر حال اگه مبتدی هسنی بده بیرون که برات هم رام فارسی بریزند و هم جیبت رو خالی کنند !!!:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام.اقایون ما تازه به جمع اندروید دارها پیوستیم و گوشی که درام samsung galaxy s هست....

یه سوال کاملا تخصصی واسم پیش اومده :d چه طوری میشه Ringtone گوشی رو عوض کرد به اون چیزی که خودمون دوست داریم....
الان وقتی میرم Setting>>Sound فقط آهنگهای پیش فرض خودش رو میشناسه!!!
باید چی کار کنم؟؟؟

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام.اقایون ما تازه به جمع اندروید دارها پیوستیم و گوشی که درام samsung galaxy s هست....

یه سوال کاملا تخصصی واسم پیش اومده :d چه طوری میشه Ringtone گوشی رو عوض کرد به اون چیزی که خودمون دوست داریم....
الان وقتی میرم Setting>>Sound فقط آهنگهای پیش فرض خودش رو میشناسه!!!
باید چی کار کنم؟؟؟
سلام رفیق . آهنگ مورد نظر رو از قسمت my files پخش کن . بعد دکمه لمسی سمت چپ رو بزن . بعد SET AS رو انتخاب کن . بعدش ...

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام رفیق . آهنگ مورد نظر رو از قسمت my files پخش کن . بعد دکمه لمسی سمت چپ رو بزن . بعد SET AS رو انتخاب کن . بعدش ...

سلام مجدد امروز صبح بعد از کلی مکاشفه به این موضوع پی بردم :d واقعا آندروید دنیای جالبی داره...
یه سوال دیگه واسم پیش اومده الان ورژن گوشی من اینه 2.2.1 ......الان بخوام اپدیتش کنم باید برم تو همون about phone بعد گزینه ی اول رو بزنم که نوشته Update درسته؟؟؟

فقط از طریق WiFI میشه اینکار رو انجام داد؟چون من شنیده بودم تو گوشی های HTC وقتی کابل USB رو وصل می کنی به اینترنت وصل میشه .تو Samsung هم چنین بحثی وجود داره ؟
اصلا به نظر شما ارزش داره اپدیت کنم یا نه؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نه باید افلاین اپدیتش کنی! 100% ارزش اپدیت داره شک نکن :D 2.2.1 که لگنه در مقابل یه رامی مثل 2.3.4 :D
تا جایی که میدونم نمیشه و باید از وای فایی چیزی استفاده کنی برای نت !

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
سلام مجدد امروز صبح بعد از کلی مکاشفه به این موضوع پی بردم :d واقعا آندروید دنیای جالبی داره...
یه سوال دیگه واسم پیش اومده الان ورژن گوشی من اینه 2.2.1 ......الان بخوام اپدیتش کنم باید برم تو همون about phone بعد گزینه ی اول رو بزنم که نوشته Update درسته؟؟؟

فقط از طریق WiFI میشه اینکار رو انجام داد؟چون من شنیده بودم تو گوشی های HTC وقتی کابل USB رو وصل می کنی به اینترنت وصل میشه .تو Samsung هم چنین بحثی وجود داره ؟
اصلا به نظر شما ارزش داره اپدیت کنم یا نه؟
ارزش که 100 درصد .
این کاری هم که می خوای بکنی یه کم دنگ و فنگ داره !!
برای آپدیت از odin استفاده کن . برای یاد گرفتن کار با برنامه هم به سایت www.and-roid.ir مراجعه کن !

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
نه باید افلاین اپدیتش کنی! 100% ارزش اپدیت داره شک نکن :D 2.2.1 که لگنه در مقابل یه رامی مثل 2.3.4 :D
تا جایی که میدونم نمیشه و باید از وای فایی چیزی استفاده کنی برای نت !

ارزش که 100 درصد .
این کاری هم که می خوای بکنی یه کم دنگ و فنگ داره !!
برای آپدیت از odin استفاده کن . برای یاد گرفتن کار با برنامه هم به سایت www.and-roid.ir مراجعه کن !

ممنون از هر دوی شما دوستای عزیزم.....
رفتم خوندم یه کم دنگ و فنگ داشت ، رفتم عصری از یکی از مغازه ها تو کرج که کارش درست بود پرسیدم هزینه اش رو میگه 15 تومن می گیره همه کاراش رو انجام میده فارسی ساز و این جور چیز ها رو نصب می کنه.
میرم میدم همون جا با خیاله راحت....بازم ممنون.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نـــــــــــــه :D نکن اقا نکن! به قران مسخره ترین کار ممکن عوض کردن همین رام هست!! 10 دقیقه کار نداره :) 15 تومن بدی واسه چی؟ امکان بریک شدن گوشی هم 0 هست یعنی هیچی امکان نداره بشه!!
شما برو بخون یاد بگیر خیلی اسونه ! شما یه رام رسمی عوض کنی ترست میریزه ! منم اولش این طور بودم ولی روز بوده 10 بار رام عوض کردم:D!!!
هر مشکلی داشتی به خودم بگو اصلا شمارمم میدم زنگ بزن ولی پول مفت نده به این مفت خورا :) !!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
نـــــــــــــه :D نکن اقا نکن! به قران مسخره ترین کار ممکن عوض کردن همین رام هست!! 10 دقیقه کار نداره :) 15 تومن بدی واسه چی؟ امکان بریک شدن گوشی هم 0 هست یعنی هیچی امکان نداره بشه!!
شما برو بخون یاد بگیر خیلی اسونه ! شما یه رام رسمی عوض کنی ترست میریزه ! منم اولش این طور بودم ولی روز بوده 10 بار رام عوض کردم:D!!!
هر مشکلی داشتی به خودم بگو اصلا شمارمم میدم زنگ بزن ولی پول مفت نده به این مفت خورا :) !!

وقتی شما اینجوری میگی چشم بسته حرفت قبوله میرم امشب با دقت می خونمش اگر سوالی داشتم که جوابش تو فروم نبود حتما ازت میپرسم....
من خودم وقتی Ipod داشت Jail زدمش از اون که سخت تر نیست ؟؟؟

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
وقتی شما اینجوری میگی چشم بسته حرفت قبوله میرم امشب با دقت می خونمش اگر سوالی داشتم که جوابش تو فروم نبود حتما ازت میپرسم....
راست می گه . پول مفته !!! هیچ اتفاقی نمیفته . فارسی ساز و لاک اسکرین و ... همه مثل آب خوردن میمونه ... فقط یه نیم ساعت آموزش رو مطالعه کن:d

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین

من با هک محصولات اپل کار نکردم ولی عوض کردن رام گلکسی جز اسون ترین کارهایی هست که فکرش رو بکنی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر