سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
به نام خدا و درود بر شما

بچه ها من امروز یه گالگسی اس دسته دوم خریدم . با یک کاور صفحه و یک قاب چرمی و یک مموری 8 گیگ و 12 صفحه برنامه : 430 هزار تومن . به نظرتون خوبه یا نه ؟
از قیمت که بگذریم چند تا سوال در موردش داشتم :

اول از همه LCD اش هست که وقتی نگاش میکنم یه سری نقاط ریز روش پیدا هست و کلا صفحه رو تار کرده . به نظرتون به خاطر کاور ال سی دیش نیست ؟

دوم : رفته بودم پیش یکی از دوستام که اون هم یکی از همین گوشی رو داشت اما سری اول بود . گوشی من کمتر از 1 ماه پیش خریداری شده هااا . بعد بحث کیفیت ویدئو و ... شد که اون یه ویدئو نشونم داد که واقعا کیفیتش دهنم رو .... . بعدش گفتم بفرستش بیاد تا ما هم تستش بکنیم . وقتی بلوتوثش کرد اومد و من اجراش کردم . با لگ شدید ، شطرنجی شدن صفحه مواجه شدم . اعصابم بدجور خورد شد . به نظرتون به خاطر فریمورش نیست . فریمور اون رسما از سایت رسمی دانلود شده و مال من رو نمیدونم چطوری ریخته شده روش . گفت صبر کن تا 2.3 بیاد که فارسی رو ساپورت کنه بعد فریمورش رو عوض کن ؟

لطفا نظرتون رو بگید . بدجور خورده تو ذوقم

سپاس و بدرود

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
اقا من تازه 2.3 ریختم رو گوشیم , پسوند برنامه هاش با 2.1 فرق داره ؟!
از کجا میتونم برنامه هاشو دانلود کنم ؟!
دوستمون هم گفتن که فرقی نداره ع ولی ممکنه بعدضی از برنامه ها که رو 2.1 یا 2.2.1 کار می کردند روی 2.3.3 کار نکنن که این اتفاق خیلی خیلی کم می افته !
برای مثال fruit ninja v1.7 کار نکنه ولی v1.8 کار کنه(برای مثال گفتم ، وگرنه از ورژنهاش خبری ندارم!)
از اکثر سایت های ایرانی و سایت های دیگه مثل pandaapp می تونی استفاده کنی.

در آخر میخواسم از دوستانی که گلکسی دارن بپرسم ، روی صفحه اش خش میفته یا نه ( یعنی لیبل می خواد؟)
داداش یه 10 تومن خرج گذاشتن رو یه همچین گوشیی ارزش داره!

سلام چطوری؟

هرکاری میکنم نمی تونم mp3 بجای زنگ sms روی I9000 بزارم.
چطوری باید اینکارو بکنم؟
Music player رو باز می کنی ، آهنگ مورد نظرت رو باز می کنی ، دکمه سمت چپ home رو می زنی ، Set as و یعد Phone ringtone رو انتخاب می کنی.

دمشون گرم جدا،پس گارانتی ،عمرا:biggrin1:
کلا گارانتی تو ایران عمرا ع چه این گوشی چه چیز دیگه !

super amoled یه چیز خوفیه خدایی:biggrin1: یعنی هیچ صفحه ای هنوز نتونسته به گرد پاش برشه!
Super amoled PLUS :>

به نام خدا و درود بر شما

بچه ها من امروز یه گالگسی اس دسته دوم خریدم . با یک کاور صفحه و یک قاب چرمی و یک مموری 8 گیگ و 12 صفحه برنامه : 430 هزار تومن . به نظرتون خوبه یا نه ؟
از قیمت که بگذریم چند تا سوال در موردش داشتم :

اول از همه LCD اش هست که وقتی نگاش میکنم یه سری نقاط ریز روش پیدا هست و کلا صفحه رو تار کرده . به نظرتون به خاطر کاور ال سی دیش نیست ؟

دوم : رفته بودم پیش یکی از دوستام که اون هم یکی از همین گوشی رو داشت اما سری اول بود . گوشی من کمتر از 1 ماه پیش خریداری شده هااا . بعد بحث کیفیت ویدئو و ... شد که اون یه ویدئو نشونم داد که واقعا کیفیتش دهنم رو .... . بعدش گفتم بفرستش بیاد تا ما هم تستش بکنیم . وقتی بلوتوثش کرد اومد و من اجراش کردم . با لگ شدید ، شطرنجی شدن صفحه مواجه شدم . اعصابم بدجور خورد شد . به نظرتون به خاطر فریمورش نیست . فریمور اون رسما از سایت رسمی دانلود شده و مال من رو نمیدونم چطوری ریخته شده روش . گفت صبر کن تا 2.3 بیاد که فارسی رو ساپورت کنه بعد فریمورش رو عوض کن ؟

لطفا نظرتون رو بگید . بدجور خورده تو ذوقم

سپاس و بدرود

لگ که ممکنه از رام یا پلیرتون باشه ، شطرنجی رو نمی دونم ، کیفیت هم علتش این می تونه باشه که صفحه ی شما Super Clear LCD باشه

• Like
Reactions: MOrteza_DJmix

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
به نام خدا و درود بر شما

در مورد کیفیت ویدئو که خدا رو شکر با راهنمایی pandora tomorrow و God_of_game مشکلم حل شد . یعنی با پلیر اصلی خودش اجرا کردم درست شد . خدا عمرتون بده >:d<

در مورد کیفیت ال سی دی و اون نقطه های ریز هم کاورش رو برداشتم دیدم درست شد . فقط مونده قیمتش ؟ و مشکل من با قفل Pattern . چرا وقتی این قفل رو روی گوشی میذارم و بعد از اینکه یه بار Lock Screen میکنم . دیگه این قفل کار نمیکنه . یعنی دیگه اجرا نمیشه تا دوباره بخوای الگوی مورد نظرتو برای اجراش بزنی . امیدوارم منظورم رو درست گفته باشم . و یه راهنمایی دیگه ازتون میخوام : من چند تا برنامه برای این گوشی دانلود کردم و چون کابل گوشی هنوز گیرم نیومده مجبور شدم مموری کارت اون رو بزارم روی ریدر و بعد وصلش کنم به PC و برنامه ها رو بریزم روش . بعد از انجام کار وقتی روی برنامه های میزدم برای نصب اروری میداد که نوشته بود برنامه ها امنیت ندارند و باید حتما از Samsung Apps دانلود بشن . چرا ؟ باید چطوری برنامه ها رو نصب کرد ؟

شرمنده که سرتون رو درد آوردم . آخه مبتدیم

سپاس و بدرود

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
خواهش ! خوشحالم مشکلت حل شده...
واسه اینکه بدونی صفحش super amoled هست یا super lcd خب روی جعبش نوشته :D سریال گوشی و جعبه رو هم چک کن و مطمئن شو یکی باشه...
واسه قفل پترن نمیدونم مشکل چیه ! ولی ببین تو اپشن که رفتی وقتی پترن رو انتخاب کردی دکمه ی بقل home رو بزن ببین دکمه ی save داره یا نه اگه داره بزن تا سیو بشه !
واسه انتقال فایل هم کابلش رو بگیر و روی mass storage بزار ! اینکه میگه امنیت نداره و اینام زیاد جدی نگیر :)
واسه وصل شدن به مارکتش چیز پی ان میخواد که اگه خواستی بهت یاد میدم باید چیکار کرد...

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
Music player رو باز می کنی ، آهنگ مورد نظرت رو باز می کنی ، دکمه سمت چپ home رو می زنی ، Set as و یعد Phone ringtone رو انتخاب می کنی.

این که برام زنگ تلفن هست
من میخوام برا اس ام اس زنگ انتخاب کنم

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
سلام:D

یه گوشی آندرویدی تا 450 تهش چی پیشنهاد میدین ؟ 2.3 هم باشه ترجیحا و اولویت اول پردازنده ی خوب :D

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,262
نام
امیرحسین
بین :

Desire Z‎

Desire S

Desire HD‎

Milestone‎ XT720

Galaxy SL GT-i9003‎

با توجه به ارزش در برابر قیمت و کارایی کدوم رو پیشنهاد میدید ؟ پردازنده ی قوی و قابلیت آپدیت به 2.3 برام مهمه !

پ.ن : یه سوال متفرقه :D : WM7 نمیتونه با Bluetooth فایل بفرسته ؟!!!!!

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
بین :

Desire Z‎

Desire S

Desire HD‎

Milestone‎ XT720

Galaxy SL GT-i9003‎

با توجه به ارزش در برابر قیمت و کارایی کدوم رو پیشنهاد میدید ؟ پردازنده ی قوی و قابلیت آپدیت به 2.3 برام مهمه !

Desire HD بخر

• Like
Reactions: Isildur

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
داداش اگه پول داری و وقت داری ع صبر کن Galaxy S II بخد:
مزایا : ... (بی شمار :d)
معایب : سایت های دیگه گفتن :1.دکمه ی مخصوص برای گرفتن عکس نداره ، 2. بدنه ی پلاستیکی ، 3.خیلی نارکه (اینم شد عیب ؟!؟)
اگر هم نه یدونه I9000 Galaxy s بگیر.
من خودم هم الان 2.3.3 خاورمیانه دارم هم با پردازندش مشکلی ندارم!

• Like

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
بین :

Desire Z‎

Desire S

Desire HD‎

Milestone‎ XT720

Galaxy SL GT-i9003‎

به نظر من اصلا سمت Desire معمولی نرو چون مشکل سخت افزاری داره
اگه میخوای Desire S بگیر اگرم مشکل با بوجه نداری برو تو فاز Desire HD میری فضا باهاش
من الان یه 3 ماهی میشه شبها میرم فضا با صدای SRS و Dolby
دوستان کسی هندز فری خوب خوب عالی سراغ نداره ؟میخوام مخم بپاشه روی سقف:d:d

• Like

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
من هم اردیبهشت بین این 2 تا گیر کرده بودم. که Galaxy S رو خریدم.

Desire S نمایشگرش کوچیکتره اصلا هم به پای Super AMOLED گالاکسی S که علاوه بر کیفیت و پاسخگویی خیلی عالی جلوی آفتاب هم خیلی عالی نشون میده.
بعضی وقتها واقعا احساس می کنم که دستم به نمایشگر نخورده این کارشو می کنه :d

Desire S اونطور که http://www.gsmarena.com/htc_desire_s-review-590.php نوشته از نظر WiFi مشکل داره. (دستت رو بذاری رو قسمتی که آنتن WiFi اونجا قرار داره سیگنالها ضعیف میشه و یا ارتباط قطع میشه)

Galaxy S هیچی کم نداره از نظر قیمت هم حدود 150 یا 200 تومن از Desire S ارزونتر هستش. شک نکن اصلا :d

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر