سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Galaxy S بگیری یا گرونترش رو به جیبت بستگی داره ولی اصلا ارزش نداره بالای 500 ، 600 بدی واسه گوشی. 10 روز دیگه نصف قیمت بشه آدم افسرده میشه :d

همین Galaxy S خیلی باحاله.

در مورد گارانتی نمیدونم خوبه یا نه. من بدون گارانتی گرفتم. چون هم دیجی کالا واقعا معتبر هستش و جنس هارو تست می کنن که مشکلی نداشته باشه هم ارزونتر از گارانتی دارش هست.

من 8 گیگ گرفتم که در واقع 5 گیگ حافظه در دسترس هستش و با یک کارت حافظه 8 یا 16 گیگ کلاس 10 همه چی رو به راه میشه ولی 16 گیگ بگیری خب مطمئنا بهتر هستش ولی گرونتر.

برنامه و بازی زیاد داره.

سه راه برای دانلود و نصب بازی و برنامه وجود داره.

اولی Android Market هستش که بهترین راهه ولی یه ایراد داره:

آندروئید مارکت ایران رو تحریم کرده. برای دانلود از اونجا باید گوشی رو بذاری رو حالت پرواز ( Airplane Mod, Flight Mode, Offline ) تا تشخیص نده که شما از ایران هستی یعنی سیم کارتت واسه ایران هستش و بعد از vپیn استفاده کنی (تا با IP ایران نباشی) و با وایرلس از آندروئید مارکت برنامه و بازی دانلود و نصب کنی.
البته برنامه ای هم هستش به نام Market Enabler که باعث میشه لازم نباشه گوشی رو به حالت پرواز ببری ولی در هر حال vپیn لازم هستش.

دومی Samsung Apps هستش که خوبه ولی تعداد بازیها و برنامه هاش خیلی کمه ولی دیگه نیازی به vپیn اینا نداره و حتی برنامه های ایرانی رو برای دانلود گذاشته.

این 2 روش از داخل گوشی هستش.

روش سوم هم اینه که برنامه و بازیها رو از اینترنت پیدا کنی و دانلود کنی بریزی داخل گوشی نصب کنی :d

این گوشی من فارسی نداره ولی فارسی رو نشون میده (مثل HTC بجای حروف فارسی مربع نشون نمیده) ولی جسبیده نمی نویسه: ا ی ن ج و ر ی م ی ن و ی س ه

احتمالا با گارانتیش فارسی هم داره.

البته میشه گوشیهایی که فارسی ندارن سیستم عامل فارسی دار روشون نصب کرد یا برنامه هایی هستن که فارسی رو نشون میدن. برای اینترنت میتونی از opera mini استفاده کنی که فارسی رو کامل نشون میده. برای sms هم یه برنامه هست مشکل رو حل می کنه ولی سیستم sms خود گوشی بهتره واسه همین سیستم عامل فارسی داشته باشه خیلی بهتر از این برنامه هاس.

راستی میگن Galaxy خیلی کثیف میشه اثر انگشت اینا خیلی بد نشونش میده ولی اینجوری نیست.
گوشی من پشتش سیاه هستش همه جاش اثر انگشت میمونه ولی خیلی راحت تمیز میشه. میذاری تو جیبت در میاری میبینی شده مثل آینه :d

سیستم عامل گوشی من 2.2 هستش. برنامه Samsung Kies رو رو کامپیوتر نصب کردم گفت سیستم عامل گوشی من امکان آپدیت نداره.
نمیدونم در آینده آپدیتش میاد یا نه. خلاصه با گارانتی بگیری بد نیست.
میتونم سیستم عاملهای 2.3 که رو سایتها گذاشتن رو نصب کنم ولی نظر خوبی بهش ندارم بهتره سامسونگ خودش گوشیم رو آپدیت کنه یا همین 2.2 رو استفاده کنم.

نمیدونم به دردت میخوره یا نه. تقریبا چیزایی که به نظرم مهم بود رو گفتم.

راستی جای بند هم داره. قبل خرید فکر میکردم نداره :d

من X10 دارم و باهاش کار کردم و خونم اندرویدی هست :D کار باهاش رو بلدم ،فقط میخواستم ببینم فراتر از X10 هست که بخاطر خستگی یادم رفت دیشب بگم.
میخوام مقداری UP بشم و بنا به دلایلی X10 رو بدم بره و نمیخوام ببینمش:D

فکر میکنم فعلا همین Galaxy S رو بگیرم ،ابان عوضش میکنم،فعلا میخوام گوشی عوض شه حتما:)

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
من X10 دارم و باهاش کار کردم و خونم اندرویدی هست :D کار باهاش رو بلدم ،فقط میخواستم ببینم فراتر از X10 هست که بخاطر خستگی یادم رفت دیشب بگم.

فکر میکنم فعلا همین Galaxy S رو بگیرم ،ابان عوضش میکنم،فعلا میخوام گوشی عوض شه حتما:)

x10 که اصلا مقایسش با گالاکسی کا اشتباهی هست :d
به نظر من بدون گارانتی بگیر بهتره.گارانتیش هیچ کارایی نداره فقط پول اضاقی تو جیب فروشنده میره

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,539
نام
ایلیا
سلام دوستان
من یه گالکسی اس دارم ، ممکنه یه سایت ردیف برای دانلود برنامه و بازی معرفی کنید ..
یه سئوال دیگه هم داشتم : گوشیم ورژن 2.1 فارسی هست الان خواستم با Kies آپ دیت کنم گفت نمیشه...
مشکل از چیه؟؟؟

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام

رضا بیا سمت Desire Hd
امین لجت در بیاد:d:d:d

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
دوستان با گارانتی نخرید چون هر کاری بکنید باعث می شه گارانتیش از بین بره ، ولی یه راه داره اونم این هست که فکتوری ریست کنید تا برگرده حالت اول.
به نظرر من دیگه گلکسی نخرید ، الان گوشی بهتر از Galaxy S II تو بازار نیست !!!
یکی هم اگه خودتون آپدیت کنید (با Kies اپدیت نکنید) بهتره!

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
رضا بیا سمت Desire Hd
امین لجت در بیاد:d:d:d
متاسفانه نمیام:D اماده حرکت به سمت Galaxy S II هستم:D
دوستان با گارانتی نخرید چون هر کاری بکنید باعث می شه گارانتیش از بین بره ، ولی یه راه داره اونم این هست که فکتوری ریست کنید تا برگرده حالت اول.
به نظرر من دیگه گلکسی نخرید ، الان گوشی بهتر از Galaxy S II تو بازار نیست !!!
یکی هم اگه خودتون آپدیت کنید (با Kies اپدیت نکنید) بهتره!
مگه چطوری باطل میشه؟ با رام ریختن و اپدیت و اینا هم باطل میشه؟:-/

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
چقدر بدم میاد از htc کلا |:

کو تا گلکسس اس 2 بطور انبوه بیاد ایران سر کاریم فعلا این سامسونگ دونه دونه داره عرضه میکنه یه دفعه خدای نکرده افت قیمت نکنه :))
تا بیاد و قیمت معقول بشه مهر شده منم که ان 8 و فروختم بی گوشی موندم این ان 95 داغون باید دست بگیرم ):
صفحه تصویرشم که میگن یه گیری داره سمت چپش یه کم به زردی میزنه البته فهمیدنش خیلی سخته ولی خوب ظاهرا بیشتر گوشی هایی که اومدن همینجورین

http://www.phonearena.com/news/Some-Samsung-Galaxy-S-II-displays-are-turning-yellow_id19199

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اقا من تازه 2.3 ریختم رو گوشیم , پسوند برنامه هاش با 2.1 فرق داره ؟!
از کجا میتونم برنامه هاشو دانلود کنم ؟!

aliakbar_b

کاربر سایت
Jul 8, 2008
225
نام
علی اکبر
galaxy s I9001 ایران میاد ؟
اگه میاد قیمتش چنده؟
راستی می خواستم بدونم aderno 205 قوی تره یا powerVR sgx 540 ؟
در آخر میخواسم از دوستانی که گلکسی دارن بپرسم ، روی صفحه اش خش میفته یا نه ( یعنی لیبل می خواد؟)

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
اقا من تازه 2.3 ریختم رو گوشیم , پسوند برنامه هاش با 2.1 فرق داره ؟!
از کجا میتونم برنامه هاشو دانلود کنم ؟!

برنامه هاش فرقی نداره.
واسه دانلود هم از تاپیک برنامه ها استفاده کن یا به Samsung Apps و Android Marekt خود گوشی مراجعه کن.

galaxy s I9001 ایران میاد ؟
اگه میاد قیمتش چنده؟
راستی می خواستم بدونم aderno 205 قوی تره یا powerVR sgx 540 ؟
در آخر میخواسم از دوستانی که گلکسی دارن بپرسم ، روی صفحه اش خش میفته یا نه ( یعنی لیبل می خواد؟)

8 گیگ 2 هفته پیش 480 تومن بود.
صفحه اش خیلی عالیه محافظ نمی خواد

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چقدر بدم میاد از htc کلا |:

کو تا گلکسس اس 2 بطور انبوه بیاد ایران سر کاریم فعلا این سامسونگ دونه دونه داره عرضه میکنه یه دفعه خدای نکرده افت قیمت نکنه :))
تا بیاد و قیمت معقول بشه مهر شده منم که ان 8 و فروختم بی گوشی موندم این ان 95 داغون باید دست بگیرم ):
صفحه تصویرشم که میگن یه گیری داره سمت چپش یه کم به زردی میزنه البته فهمیدنش خیلی سخته ولی خوب ظاهرا بیشتر گوشی هایی که اومدن همینجورین

http://www.phonearena.com/news/Some-Samsung-Galaxy-S-II-displays-are-turning-yellow_id19199
and is noticeable when the brightness level is low and the background color is white or grey.

اینا کلا مشکلاتی هست که 60-70% تلویزیون های LCD هم دچارشه!
گیریم اینم مشکل،شما بک گراندت رو کدوم یکی از این دو رنگ میزاری:d
کلا اینقدر گوشی فوق العاده هست که هیچ گیری نمیشه بهش داد:D

در کل عالی هست.منم که در کفش:D ایشاا... همه یدونه بخرن:p

روتش کنی باطل میشه.
دمشون گرم جدا،پس گارانتی ،عمرا:D

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
super amoled یه چیز خوفیه خدایی:D یعنی هیچ صفحه ای هنوز نتونسته به گرد پاش برشه!
مستند BBC ریختم روی گلکسی هر کی میبینه :o میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر