سوالات در مورد خرید PSP در این تاپیک...؟؟؟؟

اگه بخوایید الان psp بخرید کدام مدل را پیشنهاد می کنید؟

• 1000

رای‌ها: 2 6.1%
  • 2000

رای‌ها: 12 36.4%
  • 3000

رای‌ها: 10 30.3%
  • صبر می کنم PSP GO یا PSP 2 بیاد

رای‌ها: 9 27.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    33

mreza1364

کاربر سایت
Aug 26, 2008
70
نام
محمدرضا
با سلام
می خواستم بدونم :
1.رنج گروه سنی استفاده از psp چند سال تا چند ساله و اکثر بازیهاش برای چه گروه سنی است؟:biggrin1:

2.الان یکی بخواد psp بخره یعنی تیر ماه 88 صلاحه یا نه؟ نخریم یهو psp 2 بیاد؟ و اگه کسی میدونه تا کی براش بازی میاد بگه؟:biggrin1:

3.برای خرید کدام مدل را پیشنهاد می کنید؟؟؟ :biggrin1:

Omid_King

کاربر سایت
Jun 3, 2009
171
نام
-TrancE-
با سلام <

گروه سنی بازی های پی اس پی فرق داره از 3 سال هست تا 18 مثل خدای جنگ ....

اگه میخوای پی اس پی بخری یا همین الان بخر یا بد از تابستان > چون گران تر میشه !!! پی اس پی 2 هم به این زودی ها کپی خور نمیشه !!! بازی هم فعلا که براش میاد :D

مدل هم بستگی به بودجه داره :D ولی من بودم 1000 میخریدم چون بهتر تو دست جا میشه و از بقیه خر کار تر هست :D

موفق باشی ;)

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
با سلام
می خواستم بدونم :
1.رنج گروه سنی استفاده از psp چند سال تا چند ساله و اکثر بازیهاش برای چه گروه سنی است؟:biggrin1:

2.الان یکی بخواد psp بخره یعنی تیر ماه 88 صلاحه یا نه؟ نخریم یهو psp 2 بیاد؟ و اگه کسی میدونه تا کی براش بازی میاد بگه؟:biggrin1:

3.برای خرید کدام مدل را پیشنهاد می کنید؟؟؟ :biggrin1:
1:به نظر من از 6 تا 60{بابای من 53 سالشه تا همین دو دقیقه پیش داشت لوکسور بازی میکرد!!!}بازی هاش هم از همین لوکسور هست تا manhunt !!!

2:صلاحه.امسال بازی های psp واقعا فوق العاده هستن.{البته اکثرشون اوایل مهر به بازار میان ولی اون موقع دیگه مدرسه ها شروع شده و فایده نداره.اصل حالش تابستونه}
psp 2 هم نداریم.یه psp go داریم که آخرین مدله معرفی شده و حالا حالا ها خبری از مدل جدید نیست{همین هم به نظر من افتضاحه و ارزش صبر کردن رو نداره}
چون سیستم سخت افزارش تغییر نکرده{الحمد الله}حالا حالا ها همشون توی اجرای بازی ها یکسانند و اینطور نیست مدلهای قدمی بازیهای جدید رو ساپورت نکنند!!!

3:صد در صد سری 200 قدیمی{اون سری که کپی خور شدنش بدونه دردسر بود نه سری TA 88 v3}

mreza1364

کاربر سایت
Aug 26, 2008
70
نام
محمدرضا
با سلام

با تشکر از دوستان می خواستم چند تا اسم از بازی های شاخ که قراره واسه psp بیاد که
دوستان گفتند اکثرش تو مهر ماهه رو بگید ممنون میشم

mreza1364

کاربر سایت
Aug 26, 2008
70
نام
محمدرضا
دوستان اگه ممکنه بیشتر نظر بدین
آخه 3000 چی داره که مثلا جدید تره؟ فقط روشنایی تصویر بیشتر؟ من که گیج شدم

Omidhiphop

کاربر سایت
Mar 2, 2008
212
نام
امید
اگه ایرانی که 3000 نخر چون خیلی روش کشیدن .3000 جدیدتره و یه ذره باحال تره بنظرم.
اگه جدید بودن برات مهم نیست یه اسلیم بگیر

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
اگه ایرانی که 3000 نخر چون خیلی روش کشیدن .3000 جدیدتره و یه ذره باحال تره بنظرم.
اگه جدید بودن برات مهم نیست یه اسلیم بگیر
موافقم.البته 3000 هیچ چیز جدیدی به اون صورت نداره
فقط یه میکروفون داخلی,یه صفحه نمایش بهتر و خروجی تصویر بهتر
به نظر من اگه PSP GO هم هک شد بازم 2000 بگیری بهتره

mreza1364

کاربر سایت
Aug 26, 2008
70
نام
محمدرضا
با سلام

با سلام دوستان و ممنون از نظرها

به نظر شما از کجا بگیرم صلاحه؟ (تهران)

میگن پایتخت میرداماد گارانتی میده اما 10 - 20 تومن گرونتر
کسی خبری داره؟

mc_12_00x

کاربر سایت
Sep 17, 2008
108
نام
محمد
نه,اصلا از میرداماد نگیر{انگار ارث پدرشون رو میخوان از آدم بگیرن!!!}
برو توپخونه{میدون امام خمینی}پاساژ لباف(البته من از جمهوری گرفتم)بورسش همو لبافه
در مورد گارانتی هم psp دستگاهی نیست که به خودی خود خراب بشه(البته اگه فایلهای اصلیش رو دستکاری نکنی}فکر نکنم تا حالا هم کسی با گارانتی خریده باشه
فقط قبل از خرید از چند جا قیمت کن.چون الان به خاطر هک شدن psp های سری جدید هر کسی یه قیمت میگه{البته چون لباف بورس بعیده,ولی...}رم هم خواستی بگیری بهتره 8 گیگ بگیری,چون توی 4 زیاد نمیتونی بازی بریزی{قبلا حجم بازی ها حدود 700 مگ بود,الان داره یواش یواش از یک و خرده ای گیگ هم بالا میره!!!}

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
بچه ها من میخواستم یک psp بگیرم.
میخواستم ببینم گرافیک تو بازی ها در مقایسه با همون بازی در حد چه کنسولی هست؟
یک اطلاعاتی هم در مورد ایم psp 1000 و 2000 و 3000 بدید.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
بخشید یک اطلاعاتی در مورد آپدیت و لزوم آن و یک مدل خوب با قیمت مناسب بدید.
اگه میشه روش استفاده ی از psp رو بگید.
اگه لطف کنید یک عکس درست و حسابی از یک بازی پر گرافیک تو psp بهم بدید ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر