سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

Arminuo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
28
درود

1- سایت دانلودها چیزی که من متوجه شدم آپدیت رو برای 6.72 قرار داده و نسخه بکپورت شده نیست ولی سایت پی سی دی هم آپدیت رو برای 6.72 قرار داده هم نسخه ای که روی 5.05 قابل نصبه ... من خودم از پی سی دی گرفتم قبلا

2- برای نصب dlc باید حتما اپدیت 1.51 نصب شده باشه. نصبشم که مثل بقیه پکیج هاست همه فایل های dlc رو از package installer نصب کنید به بازی اضافه میشه.

3- قاعدتا نباید ربطی به سیوها داشته باشه ولی جهت اطمینان همیشه بک اپ بگیرید از سیوهاتون.
یعنی اپدیت رو از p30day بگیرم و مث نسخه اصلی نصب کنم رو خود نسخه اصلی نصب میشه و جدا گونه فایل بک‌ پورت داره؟
Dlcها نیاز به بک‌ پورت دارن ایا؟یا نه راحت نصب میشن و کار خاصی نمیخواد بکنیم؟

• Like
Reactions: miiilllaaad

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
یعنی اپدیت رو از p30day بگیرم و مث نسخه اصلی نصب کنم رو خود نسخه اصلی نصب میشه و جدا گونه فایل بک‌ پورت داره؟
ببین کلا فایل اپدیت برای نسخه بکپورت از اپدیت نسخه معمولی بازی جداست یعنی تو سایت مثلا یه اپدیت 1/5 گذاشته نوشته مخصوص نسخه 6/72 و یک اپدیت کامل با همون حجم گذاشته نوشته مخصوص نسخه 5.05. پس اپدیت مثل نسخه اصلی بازی یک فایل بکپورت جداگونه نداره و خود اپدیت بکپورت شده است. پس شما باید فایل اپدیت بکپورت شده (مخصوص نسخه 5.05) رو دانلود کنی و عین بازی اصلی نصب کنی. در ادامه Dlc ها رو هم بعد از نصب اپدیت بهمون صورت نصب میکنی. در مورد سیو نمیپره اما گاهی اوقات اساسا سیو نسخه پایین تر بازی رو نسخه اپدیت شده کار نمیکنه البته در مورد این بازی مطمئن نیستم

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
همونطور که دوستمون گفت این سایت اومده یه آپدیت جدا برای 6.72 گذاشته و یه آپدیت که بک پورت شده هست و مخصوص 5.05 هست که نصب میشه رو بازی اصلی.

dlc ها در کل برای هر بازی ای نیاز به بک پورت نداره و روی آپدیت نصب میشن.

Mojtaba1975

کاربر سایت
Jul 8, 2020
27

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
سلام خدمت همه ی دوستان و تشکر از دوستان فعال که خبرها و آموزشها رو سریع اطلاع رسانی میکنن

بنده بدون تجربه ی قبلی و از روی آموزشی که دوستان زحمتشو کشیدن دستگاهم رو به ورژن ۶.۷۲ ارتقا و عملیات جیلبریک رو انجام دادم
دستگاهم اسلیم ۲۰۱۶ هست
از هاست مترو ۶۷۲ استفاده کردم و در اولین بار جیلبریک موفقیت آمیز انجام شد

با گزینه HEN تمام بازیهای ۵.۰۵ براحتی اجرا شد

از حدود ۱۰ بار تست ۳ بار جیلبریک شکست خورد و فقط یکبار موقع ریست دستگاه خاموشی ناگهانی رخ داد
بعدش ۲ تا بازی جدید با ورژن ۶.۷۲ نصب کردم که با HEN بازی اجرا میشد ولی قبل شروع مراحل بازی ایراد سیو میگرفت
همه ی نسخه های HEN رو تست کردم حتی ۲.۳ ولی هیچکدوم جواب نداد
ولی وقتی با گزینه MIRA تست کردم همه ی بازیای قدیم و جدید درست اجرا شد بدون مشکل
نزدیک ۱۰ ساعت بازی کردم بدون کوچکترین مشکل و خاموشی
خواستم تجربم رو با دوستان درمیان بذارم
ممنون

Mojtaba1975

کاربر سایت
Jul 8, 2020
27
سلام خدمت همه ی دوستان و تشکر از دوستان فعال که خبرها و آموزشها رو سریع اطلاع رسانی میکنن

بنده بدون تجربه ی قبلی و از روی آموزشی که دوستان زحمتشو کشیدن دستگاهم رو به ورژن ۶.۷۲ ارتقا و عملیات جیلبریک رو انجام دادم
دستگاهم اسلیم ۲۰۱۶ هست

از حدود ۱۰ بار تست ۳ بار جیلبریک شکست خورد و فقط یکبار موقع ریست دستگاه خاموشی ناگهانی رخ داد
بعدش ۲ تا بازی جدید با ورژن ۶.۷۲ نصب کردم که با HEN بازی اجرا میشد ولی قبل شروع مراحل بازی ایراد سیو میگرفت
ممنون
مرسی. موقع نصب از هن ۲.۱.۳ استفاده تا مشکل سیو پیش نیاد اگه از هن بالاتر موقعه نصب بازی اجرا کنی احتمالا مشکل سیو پیش بیاد

ghtania

کاربر سایت
Nov 13, 2018
28

دستگاهم اسلیم ۲۰۱۶ هست

ممنون
سلام دوست گرامی ، لطف کردید ، متشکرم

• Like
Reactions: miiilllaaad

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
مرسی. موقع نصب از هن ۲.۱.۳ استفاده تا مشکل سیو پیش نیاد اگه از هن بالاتر موقعه نصب بازی اجرا کنی احتمالا مشکل سیو پیش بیاد
چه جالب
دقیقا موقع نصب بازیای جدید هن ۲.۳ رو فعال کرده بودم

حتما این مورد رو برای بازیای بعدی انجام میدم و ابتدا هن ۲.۱.۳ رو فعال میکنم بعد نصب انجام میدم که ببینم برای بنده هم درست میشه یا خیر و نتیجشو اطلاع میدم
ممنونم از راهنماییتون

majidbehjoo

کاربر سایت
Jul 25, 2020
5
Call of Duty Modern Warfare Remastered
سلام از سایت دانلودها
۱۸ پارت دانلود کردم …. تا اینکه فایل pkg داخل هارد ریختم نصب تا آخر انجام میشه ولی پیام install نمیزنه و آیکون بازی اضافه نمیشه
لطفا راهنمایی کنید کلی دانلود کردم
اینم لینک
دانلود نسخه هک شده بازی Call of Duty Modern Warfare Remastered برای PS4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر