سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام.من بازی assassins creed origins رو دانلود کردم بعد با برنامه rar اکسترکت نمیشد.از برنامه extract now استفاده کردم اکسترکت شد.ولی pkg درون یه پوشه قرار گرفته میخوام از پوشه درش بیارم اررو میده چیکار بکنم؟میخوام بازی رو از هارد اکسترنال اجرا کنم.کنسولمم ورژن 5.05 هست و با مرورگر هک میکنم
چه اروری میده؟

شاید ناقص دانلود شده باشه.

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
چه اروری میده؟

شاید ناقص دانلود شده باشه.
ارورش میگه حجمش زیاده
با rar که میخواستم اکسترکت کنم پیغام the archieve either in unknown format or damaged میداد.سعی کردم repair کنم ولی نمیشد بازم ارور میداد با برنامه extractnow تونستم اکسترکت کنم یه فولدر استخراج شد که توش فایل pkg بازی هست.میخوام اونو از فولدر خارج کنم ارور میده که حجمش زیاده
بازی قبل از اکسترک تو پارتهای 3 گیگی به حجم 41 گیگ بود.بعداز اکسترکت 39.5 شد.بازیرم از سایت p30day دانلود کردم

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
شما فقط هات اسپات گوشی رو روشن میکنی و ارتباط رو به صورت Data به هیچ عنوان روشن نمیکنی (منظورم ارتباط با اینترنت ار طریق سیم کارت هست) عملا فقط شما گوشی خودت رو مودم میکنی تا ps4 بهش وصل بشه و پی لود رو میفرستی روی کنسول

ممنون داداش اون وقت از واي فاي موبايل داره استفاده ميشه؟

يعني اگه سيم كارت هم توش نباشه حله؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
ارورش میگه حجمش زیاده
با rar که میخواستم اکسترکت کنم پیغام the archieve either in unknown format or damaged میداد.سعی کردم repair کنم ولی نمیشد بازم ارور میداد با برنامه extractnow تونستم اکسترکت کنم یه فولدر استخراج شد که توش فایل pkg بازی هست.میخوام اونو از فولدر خارج کنم ارور میده که حجمش زیاده
بازی قبل از اکسترک تو پارتهای 3 گیگی به حجم 41 گیگ بود.بعداز اکسترکت 39.5 شد.بازیرم از سایت p30day دانلود کردم
با این تفاسیر ناقص دانلود شده یکی از پارت ها خرابه.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان تو اين روش اندرويد اگه بخوايم برنامه جديدي را هم به پي لود بفرستيم امكانش هست؟

مثلا من ميخوام از چيت بلاد بورن استفاده كنم كه ميگه بايد با استفاده هماهنگ كردن آيپي كامپيوتر با كنسولت چيت را بفرستي تو پي لود و بعدش كاراي ديگشو انجام بدي. خوب با اين حساب تو روش اندرويد چجوري ميشه ازش استفاده كرد؟

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
با این تفاسیر ناقص دانلود شده یکی از پارت ها خرابه.
من که با rar رو هرکدوم میزنم ارور میده.نمیدونم کدوم خرابه.وقتی فایل pkg رو میخوام از فولدر در بیارم ارور میده volume is dirty

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان تو اين روش اندرويد اگه بخوايم برنامه جديدي را هم به پي لود بفرستيم امكانش هست؟

مثلا من ميخوام از چيت بلاد بورن استفاده كنم كه ميگه بايد با استفاده هماهنگ كردن آيپي كامپيوتر با كنسولت چيت را بفرستي تو پي لود و بعدش كاراي ديگشو انجام بدي. خوب با اين حساب تو روش اندرويد چجوري ميشه ازش استفاده كرد؟
باید فایل پی لود رو تو پوشه PS4_50X_Payloads داخل گوشی قرار بدی

• Like
Reactions: THE BEST BOY

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
من که با rar رو هرکدوم میزنم ارور میده.نمیدونم کدوم خرابه.وقتی فایل pkg رو میخوام از فولدر در بیارم ارور میده volume is dirty
با این winrar لعنتی کار نکنیذ
با 7zipper کار کن
خیلی فایل ها که winrar ارور میده با 7 به راحتی کار میکنه

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
الان از سایت p30day پارت یکه بازی god of war رو دانلود کردم همون یه پارت رو هم تست میکنم ارور میده.هم با rar هم با 7zip.حتی الان این پارت اول god of war رو روی دسکتابم گذاشتم.وقتی میخوام به هارد انتقال بدم نمیشه.ارور the volume is dirty میده.چیه داستان؟

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
الان از سایت p30day پارت یکه بازی god of war رو دانلود کردم همون یه پارت رو هم تست میکنم ارور میده.هم با rar هم با 7zip.حتی الان این پارت اول god of war رو روی دسکتابم گذاشتم.وقتی میخوام به هارد انتقال بدم نمیشه.ارور the volume is dirty میده.چیه داستان؟

برو توی This PC، روی درایو هات کلیک راست کن، برو توی Properties بعد Tools اونجا قسمت Error Checking بزن هاردت اسکن بشه و ارور هاش برطرف بشه
این کار رو برای تک تک درایو هات باید انجام بدی

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,084
نام
SaSan
راهی برای نصب DLC ها اومده؟؟
من در به در دنبال DLC بلادبورن میگردم و حتی نسخه Dulpex رو دانلود کردم اما DLC رو نداشت...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر