سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
یعنی فقط همین یه سایت هستش؟
نه ولی این بروزترین و کاملترین سایت هست
در ضمن اکثر بازی ها رو که سایت های داخلی دارن اصلا نیاز به سایت های دیگه نیست
مگر یه سری بازی های کوچیک که تو سایت های داخلی نباشه که با بات دلتالیچ deltaleech میشه لینک 1fichier رو لیچ کنی راحت دانلود کنی

• Like
Reactions: mahabad

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
پس اگه هک رو بزنم و بعدا بخام انلاین بازی کنم با اپدیت کردن هک میپره اونموقع برا دسگاه مشکل پیش نمیاد که باهاش بازی هکی یا اکانت هکی کردم
چرا مشکل پیش میاد البته 100در100 معلوم نیست برای خلاصی از مشکل بعد اپدیت کردنت باید clear data بزنی یعنی هر سیو و بازیو حافظه و.. هر چی داشته از بین ببری

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
چرا مشکل پیش میاد البته 100در100 معلوم نیست برای خلاصی از مشکل بعد اپدیت کردنت باید clear data بزنی یعنی هر سیو و بازیو حافظه و.. هر چی داشته از از بین ببری
پس انلاین رو باید بیخیال شم فعلا تا وقتی از هک استفاده میکنم .دمت گرم داداش از راهنمایی ...;)

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام
بعضی از بازی ها فایل اپدیت و بکپورت با هم هستند . اپدیت این فایل ها روی فریمور 9 نصب میشند ؟
درود
نصب میشن مشکلی ندارن.
تنها بازی که با بکپورت بود و باهاش به مشکل برخوردم The Dark Pictures Anthology Little Hope بود که نمیدونم مشکل از بکپورتش بود یا چی ولی بدون بکپورتش سالم بود.

• Like
Reactions: mojtaba.sha

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
پس انلاین رو باید بیخیال شم فعلا تا وقتی از هک استفاده میکنم .دمت گرم داداش از راهنمایی ...;)
ببین از من میشنوی اگه مایه داری که هیچی اگرم مایه دار نیستی نرو اکانت هکی نخر الان قیمت اکانتهای هکی زیاده 4 تا بازیو 300 الی 400 تومن میدن ولی کنسولت کپی خور باشه همون 4 تا گیمو 80 الی 100 تومن میریزی رو کنسولت پس بازیهای افلاین و داستانی رو رو کنسولت تجربه کن اونا رو کامل تموم کردی میتونی از کپی خور در بیاری و از انلاینت لذت ببری:-bd

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
درود🖐
دوستان این بازی هایی که سایتای مختلف ایرانی میذارن برای دانلود, میشه روی کنسول هک شده نصبشون کرد؟
بعد کنسول هک هم نشده باشه چی این بازی ها رو میشه دانلود کرد و راحت نصبشون کرد یا خیر؟
و اینکه برای نصب بازی ها حتما باید خود اون کسی که کنسول رو میفروشه و بازی هم نصب میکنه بازی هایی که میخوای رو بدی نصب کنه یا میشه خودمون هم راحت بازی ها رو دانلود کنیم و نصبشون کنیم

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
درود🖐
دوستان این بازی هایی که سایتای مختلف ایرانی میذارن برای دانلود, میشه روی کنسول هک شده نصبشون کرد؟
بعد کنسول هک هم نشده باشه چی این بازی ها رو میشه دانلود کرد و راحت نصبشون کرد یا خیر؟
و اینکه برای نصب بازی ها حتما باید خود اون کسی که کنسول رو میفروشه و بازی هم نصب میکنه بازی هایی که میخوای رو بدی نصب کنه یا میشه خودمون هم راحت بازی ها رو دانلود کنیم و نصبشون کنیم
درود
بله . . . . . البته دیتای نسخه اروجینال با هکی فرق میکنه چون بعضی سایتا دوتاشو میزارن باید حواست باشه
نه نمیشه
نه نیازی نیست خودت هم میتونی بازی ها رو نصب کنی

• Like
Reactions: Black_Flag

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
درود
بله . . . . . البته دیتای نسخه اروجینال با هکی فرق میکنه چون بعضی سایتا دوتاشو میزارن باید حواست باشه
نه نمیشه
نه نیازی نیست خودت هم میتونی بازی ها رو نصب کنی
ممنون برای راهنمایی. بعد دیتای بازی رو که دانلود کنی میتونی بازی رو نصب کنی راحت یا تازه باید از خود سایت ps بازی رو بخری تا بتونی نصبش کنی؟

• Like
Reactions: SHAYAN1999

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
ممنون برای راهنمایی. بعد دیتای بازی رو که دانلود کنی میتونی بازی رو نصب کنی راحت یا تازه باید از خود سایت ps بازی رو بخری تا بتونی نصبش کنی؟
اگه بازی اوریجینال باشه اره باید بازی رو بخری دیتای اوریجینال هم دانلود کنی
ولی اگه هک (کپی خور ) کرده باشی دانلود میکنی میریزی تو هارد(هارد با فرمت exfat) وصل میکنی به ps4 و بازیو نصب میکنی

• Like
Reactions: Black_Flag

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر