سوالات، مشکلات و بحث در مورد Nintendo Switch

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
NintendoSwitchLogo_svg.png

از این تاپیک ها برای همه کنسول ها داریم
توی این تاپیک سوالات و مشکلاتتون رو در مورد کنسول Switch مطرح کنید
مطلبی هم هست بگید :D

مشکلات تایید شده توسط نینتندو:

1- قطع شدن Joy-Con سمت جپ

Joy-Con سمت چپ ارتباط وایرلس خود را با کنسول از دست می دهد، این مشکل از سمت نینتندو تایید شده اما هنوز راهکار قطعی ای برای آن ارائه نشده
راه حل موقت برای حل این مشکل، نزدیک شدن به کنسول، عدم استفاده از Skin های Joy-Con، عدم قرار دادن گوشی موبایل و وسایلی که امواج الکترومغناطیس تولید می کنند در نزدیکی Joy-Con در زمان استفاده می باشد.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل این است که آنتن Joy-Con سمت جپ بر روی برد قرار دارد اما برای Joy-Con سمت راست یک آنتن مجزا در داخل آن تعبیه شده است.
راهکار های ابداعی کاربران باز کردن Joy-Con و تغییرات در بخش آنتن Joy-Con با لحیم برد می باشد.

2- پیکسل سوخته

صفحه نمایش برخی از کنسول ها دارای پیکسل سوخته هست.
نینتندو این مورد رو طبیعی می دونه و طبق اطلاعات مندرج در وب سایت نینتندو چند پیکسل سوخته معمولا در LCD ها دیده می شن و از نظز نینتندو این مورد، مورد خاصی نیست!!!

مشکلات گزارش شده توسط کاربران:

1- خط و خش انداختن داک بر روی صفحه نمایش

مشکلاتی توسط کاربران گزارش شده که صفحه نمایش کنسول بعد از چندین بار ورود و خروج به داک، خط و خش بر می دارد.
برای جلوگیری از بروز خط و خش می توان با قرار دادن دستمال میکروفایبر در بخش جلویی داک مانع تماس مستقیم صفحه نمایش با بدنه داک شد و به این ترتیب از خط و خش جلوگیری کرد.
همچنین راهکار دیگر استفاده از محافظ صفحه های Glass هست.
UPDATE1: به نظر این مشکل به دلیل خم بودن جلوی داک هست.
برخی از داک ها در بخش جلویی خودشون خمیدگی دارند و صاف نیستند.

2- مشکلات باند وایرلس 2.4Ghz

این باند که در حال حاضر محبوب ترین باند فرکانسی وایرلس می باشد، با مشکلاتی در کنسول سویچ مواجه هست.
کاربران گزارشاتی مبنی بر قطعی و وصلی وایرلس، عدم اتصال به وایرلس و کندی سرعت وایرلس در این باند گزارش کرده اند.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل وجود ندارد و استفاده از باند 5Ghz (که نیاز به پشتیبانی مودم/روتر/اکسس پوینت شما از این باند را دارد) توصیه می گردد.

مشکلات گزارش شده با فراوانی کم و به صورت نادر: (عموما توسط یک کاربر گزارش شده اند)

1- صفحه آبی مرگ

صفحه نمایش کنسول بعد از روشن شدن صفحه آبی به نمایش در می آورد.
در حال حاضر راهکاری برای این مشکل نیست

2- صفحه نارنجی مرگ

صفحه نمایش در زمان کار ناگهان به رنگ نارجی در میاید.
راهکار این مشکل ریست کردن کنسول با نگه داشتن دکمه پاور است.

3- رنگ صفحه نمایش

رنگ صفحه نمایش به زردی و یا قرمزی متمایل است.
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

4- پریدن صفحه نمایش

صفحه نمایش در زمان بازی به صورت مکرر پرش پیدا می کند، اصطلاحا Flicker
در حال حاضر راهکاری برای حل این مشکل نیست

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام علی جان برا من هم dbi خیلی اذیت کرد ولی tinfoil راحت جواب داد. هم زلدا هم بازی های xci نصب شد. ورژن 16.0.1
سلام داداش

دلیلش میدونی احتمالا اینه کامپیوترهای ما فرق داره مال یکی سخت افزارش فرق داره یا قدیمی هست یا حتی ویندوزش پاینتر یا حتی بالاتر و من خودم یه لپتاپ دارم با ویندوز 10 مال چند سال اخیر هم هست خریدم همه چی اوکی هست نسبت به tinfiol مشکلات کمتره در صورتیکه با همون tinfiol هم چندان مشکل بزرگی ندارم.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
الان قیمت سوییچ آکبند معمولی چنده ؟ از همینا که میگن ورژن ۲ هست
آیا کپی خور شده ؟
این oled ها به کارم نمیاد چون می‌خوام بیشتر رو تلویزیون بازی کنم
راهی داره بازی رایگان اجرا کرد ؟

دسته سیمی که بهش وصل بشه چنده ؟

سلام
سری دوم که lcd داره با عمر باتری بیشتر و غیره نو و اکبند خیلی کمه و باشه هم بین 14 تا 16 و بیشتر الان اون سری باندل هست که قیمتش بیشتر از مدل اولد هم هست و این سری هم فقط هک سخت افزاری میشه با مد چیپ و فرقی با مدل اولد نداره هکش فقط شاید مد چیپ این مدل کمی ارزونتر باشه و در کل همون مدل اولد بخوای بگیری بهتره بخوای بگردی دنبال این مدل و دست دومش من دیدم بین 11 تا 12 میفروشن دوستان قبلا الان قیمت ندارم.

بعد شما میگی فقط روی تی وی میخوای بازی کنی پس بگرد کپی خور قدیم با جیگ چون سریهای بعد این بیشتر برای باتری بیشتر و نور صحفه نمایش ببیشتر یا همون oled بودن و سخت افزار به روزتر میگیرن و بخوای با تی وی بازی کنی بیشتر همون میزاری روی داک نگران باتری هم نیستی با تی وی بازی میکنی راحت.

هک شده باشه چه سیمی و چه بی سیم انواع دسته ها ساپورت میکنه حتی تا ps5 و ایکس باکس سریهای مختلف و من خودم با اینکه دسته pro هم دارم ترجیح میدم با دسته ps4 بازی کنم با اون راحت ترم.
حالت اورجینال هم دسته سیمی که ساپورت کنه زیاده قیمتهای پاینتر به بالا و مدل ارزون زیاده باید بسته به بودجت بگردی پیدا کنی و اینکه دانگلهایی هست بسته به نوع دانگل حالت سیمی یا وایرلس ساپورت میکنه یا هر دو با هم و در کل میخوای فقط روی تی وی همون که گفتم یه مدل کپیخور قدیم پیدا کن با یه دسته برای مثال فیک ps4 یا یه دسته که تو خونه داری و اموزش زیر بخونی لیست دسته ها مشخصه و حتی در طول زمان خیلی مدلهای دیگم اضاف شدن تو سورس اصلی میتونی بری نگاه کنی حتی دسته های دانگل دار بلوتوث ارزون که برای کامپیوتر قدیم هم بود بعضی مدلها ساپورت میکنه و از این لحاظ دستت بازه ولی راحت ترین دسته همه ps4 هست.

استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
سلام دوستان،

میخواستم یه مشورتی بکنم با شما.

من یه ایکس باکس سری ایکس دارم می‌خوام یه کنسول دوم هم بگیرم، حالا موندم کنسول دوم رو نینتندو سوییچ بگیرم یا پلی استیشن ۵ . از نظر قیمت هم هر دو بیست و چهار تومن برام تموم میشه. نینتندو سوییچ با احتساب قیمت خودشو هزینه کپی خور شدنش و خرید کارت حافظه همون ۲۳ تا ۲۴ تومن میشه.

مزیت سوییچ اینه که کپی خورش کنم کلی بازی خفن رو میتونم آنلاین بازی کنم منتها نقطه ضعفش اینه که آخر نسله و یکی دو سال دیگه سوییچ جدید میاد، منتها معلوم نیست اون اول کار کپی خور بشه.

از این طرف پلی استیشن ۵ تازه داره بازیای خفنش میاد و کنسول تازه نفسی هست و انحصاری های خودش رو داره، منتها دیگه کپی خور نیست و مثل سوییچ بازیاش رایگان نمیفته برام.

پلی استیشن رو خیلی دوست دارم ولی بیشتر هم دلم با سوییچ هست، ولی میترسم الان که کیفیت 4K , شصت فریم بازیای ایکس باکس رو دیدم دیگه کیفیت بازیای سوییچ به دلم نشینه و لذت نبرم، حالا هر چقدر که بازیاش خفن باشند.
اینجا کسی هست پلی استیشن فایو یا سریز ایکس و در کنار سوییچ داشته باشه؟ گرافیک سوییچ در مقابل اونا تو ذوق نمیزنه؟

واقعا موندم، لطفا اگر نکته ای میدونین که بتونه به انتخاب من کمک کنه لطفا بگین، ممنون میشم ازتون.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام دوستان،

میخواستم یه مشورتی بکنم با شما.

من یه ایکس باکس سری ایکس دارم می‌خوام یه کنسول دوم هم بگیرم، حالا موندم کنسول دوم رو نینتندو سوییچ بگیرم یا پلی استیشن ۵ . از نظر قیمت هم هر دو بیست و چهار تومن برام تموم میشه. نینتندو سوییچ با احتساب قیمت خودشو هزینه کپی خور شدنش و خرید کارت حافظه همون ۲۳ تا ۲۴ تومن میشه.

مزیت سوییچ اینه که کپی خورش کنم کلی بازی خفن رو میتونم آنلاین بازی کنم منتها نقطه ضعفش اینه که آخر نسله و یکی دو سال دیگه سوییچ جدید میاد، منتها معلوم نیست اون اول کار کپی خور بشه.

از این طرف پلی استیشن ۵ تازه داره بازیای خفنش میاد و کنسول تازه نفسی هست و انحصاری های خودش رو داره، منتها دیگه کپی خور نیست و مثل سوییچ بازیاش رایگان نمیفته برام.

پلی استیشن رو خیلی دوست دارم ولی بیشتر هم دلم با سوییچ هست، ولی میترسم الان که کیفیت 4K , شصت فریم بازیای ایکس باکس رو دیدم دیگه کیفیت بازیای سوییچ به دلم نشینه و لذت نبرم، حالا هر چقدر که بازیاش خفن باشند.
اینجا کسی هست پلی استیشن فایو یا سریز ایکس و در کنار سوییچ داشته باشه؟ گرافیک سوییچ در مقابل اونا تو ذوق نمیزنه؟

واقعا موندم، لطفا اگر نکته ای میدونین که بتونه به انتخاب من کمک کنه لطفا بگین، ممنون میشم ازتون.

سلام

کاش اینقدر پول داشتیم همش رو میخریدیم تو ایران ادم همش سره چند راهی هست x_x اخر سر کلی چیز به دل ادم میمونه و عاقبت با حسرت باید رفت:D

من همیشه سعی میکنم کنسول هک شده یا همون کپیخور بگیرم اصلا برام جنبه اقتصادی نداره اورجینال حتی اکانت هکی مفتی یا اورجینال حتی بهم بدن بچه ها بگیرم که دادن هم بخشیدم رفت حتی نفروختم.

این سوییچه لعنتی ارزون بود بین کنسولها یا حداقل ارزونتر از بقیه اینم اخر دلالها فهمیدن همچین چیزی هم خریدار داره اونم کشیدن بالا و یه pc با قدرت معمولی هم داشته باشی میتونی همه عنوانهای سوییچ به خوبی با امولاتورهاش اجرا کنی و حتی pc قدرتمندی داری از سوییچ هم برات بهتر اجرا میکنه مثل همین زلدای اخری روی کیفیت 8k با کلی فریم و امکانات امولاتور محشرش که خود سوییچ باید بره بوق بزنه ولی خوب عاقبت خیلیها مثل خودم دلشون با بازی کردن با خود کنسوله و این کنسولهای ویندوزی مثل استیم دک یا asus rog ally که داره میاد با قیمت مناسب که قویتر از استیم دکه هم گزینه های خوبی برای خرید یه دستگاه مثل سوییچه که با شبیه ساز بشینی همه کنسولها داشته باشی.

در مقایسه با کیفیت گرافیک و تصویر و غیره فقط همین بگم حتی در برابر نصل 7 هم کم میاره یا برابر تا حدی و عنوانهای انحصاری خودش حالا قابل قبوله چون نینتندو روش خوب کار کرده و از حداکثر سخت افزار کار کشیده و همه چی خوب دراورده ولی بازیهای ترد پارتی روی کنسولهای دیگه بعضیها نسبتا خوب ولی بعضیها هم گرافیک و غیره اینقدر دانگرید شده و بد پورت کردن فقط در حدی هست بگی منم اینو بازی کردم مثل مورتال کمبت 11 روی سوییچ و اصلا با کنسولهای هم نصلی و بدتر نصل بالاتر مقایسه نکن از نظر گرافیک و اینجور چیزها که میخوره تو ذوقت ولی در حالت دستی خیلی بهتر از روی تی وی بزرگ کیفیت بنظر میاد خصوصا روی سری اولد که جدیده و دیگه lcd اونم یه نوع کم کیفیتش نیست.

من فایو دارم و ps4 هم دارم همون ps4 هم قابل مقایسه نیست چه برسه ps5 اونم معدود عنوانهای ترد پارتی و همه عنوانها هم که روی سوییچ نمیان و برای مثال یه هری پاتر یا همون Hogwarts Legacy قرار بود بیاد اونم از بس سخت افزار نمیکشه و هی دارن دانگرید و از سر و ته میزنن افتاد برا چند ماه دیگه اومدنش.

اینارو نگفتم پشیمون بشی یا نشی بازیهای انحصاری خود سوییچ در حد فول اچدی روی تی وی واقعا قابل قبوله یا 720p روی حالت دستی و کسی نینتندو برای گرافیک و جزعیات دیگه نمیخره بیشتر برا انحصاری هست حالا چه بهتر بقیه عنوانها دست و پا شکسته هم بیاد براش و البته بعضی پورتها خوب بودن و اینجور هم نیست همه بد باشن ولی بازیهای گرافیک بالا اونقدر انتظار نداشته باش که بین کنسولهای دیگه هم هست و در کل نینتندو همیشه سخت افزارش عقبه بنا به سیاستهای مالی و غیره که دارن و اینم بگم دست گرفتن ماه های اولیه خرید کنسول واقعا همه اینجا حال کردن مثل خودم و اصلا ادم از خریدش پشیمون نمیشه و حالا شدی بعد بازی کردن چند عنوان که دوست داشتی بفروش بره همیشه اخر کنسول خریدار داره و زرنگ باشی کمتر میخری بیشترم میفروشی با قیمت به روز بعد میری اونی که تجربه نکردی میخری.

ps5 هم فریمور 4.03 و 4.50 و 4.51 دیباگ منو و غیره روش فعال کردن هکرها ولی اجرای بازیها فعلا خیر و مراحل هک بیشتری داره تا به اون حد برسن که بازیها اجرا بشه ولی خوب این فریمورها فعلا میشه گفت قابل هک هستن در حال حاضر و کنسولی هم فکر نکنم پیدا کنی تو بازار یا سایتهای انلاین با این فریمورها چه سریهای پایین مثل 10 و 11 و چه بالا مثل 12 که این فریمورها داشته باشه یا پاینتر باشه مگه اینکه دسته دوم از کسی بخری که من توصیه نمیکنم خصوصا ps5 با این تحفه ریختن لیکویید متالش.

خبر خوش اینه خودم هم سری 12 خریدم:)) البته زارت انداختم اونطرف هکش بیاد و فریمورش هم 5 و خورده ای هست حالا هر وقت دیگه هک اومد مثل ps4 من سه سال صبر کردم البته اون زمان دوتا کنسول داشتم و خلاصه ps5 هم میخری سری 12 بگیر یا صبر کن سری پرو و اسلیم هم خبرش اومده داره میاد حالا دقیق کی نمیدونم و من که همون سری 12 هم با بدختی خریدم زمانی که تازه اومد 23.500 بود داشت میخواست گرون بشه اون زمان و الانم دکوری افتاده با چندتا بازی دیسکی و اینا چیزهایی بود من میدونستم دوستان هم نظرهای دیگه میدن ببین خودت انتخاب کن و هک هم بخوای روی ایکس باکس نباید حساب کنی کلا در حال حاضر و ps5 هم بخوای خوب کیفیت بگیری یه تی وی یا مانیتور 4k که 120 هرتزم ساپورت کنه بهتره بگیری و لاکچری ترین تی وی مثل a90j که اولد هست و همه این مشخصه ها داره یا sony x9500h یا سری اولد ال جی c و یه مدل از سامسونگ و غیره و اینها شاخهاش بودن تو تابیک تی وی برای ps5 هم بری همینها پیشنهاد میدن یا در حد بودجه و 120 هرتزم چیز شاخصی نیست یه تی وی 60 هرتزم جوابگو هست و حالا کو بازی که سونی بتونه همه اینها توش پیاده کنه و همون 60 هم توش موندن.

• Like
Reactions: PLEASE and eeeeee

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
سلام

علی جان من فیفا بازی میکنم تو سوییچ باگ داره انگار روان نیست دیر عمل میکنه باعث میشه خیلی ادم سوتی بده دلیلش میدونی چیه ؟ برای همه همینه ؟
این بازی ها هم باید فول رم اجرا کرد یعنی r باید گرفت یا خودش فول رم اجرا میکنه ؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
علی جان من فیفا بازی میکنم تو سوییچ باگ داره انگار روان نیست دیر عمل میکنه باعث میشه خیلی ادم سوتی بده دلیلش میدونی چیه ؟ برای همه همینه ؟
این بازی ها هم باید فول رم اجرا کرد یعنی r باید گرفت یا خودش فول رم اجرا میکنه ؟

بازیها که خودشون فول رم اجرا میشن نهایت بتونی اورکلاک کنی اگه لگ داری و cpu و ram کمی ببری بالا کافیه gpu نمیخواد و نسخه فیفای سوییچ هم بخاطر محدود بودن کمی حتی گیم پلی هم فرق داره عین مال کنسولهایی مثل ps4 نیست ولی برعکس چیزی که میگی من راحت تر تو نسخه سوییچ گل میزنم تا ps4 و درجه سختی هم هر دوش حالت دیفالت اولیه بازی هست و شاید با دسته دو نفره که بازی میکنی اینجوریه وگرنه خود من تکی با خود کنسول مشکلی ندیدم از این لحاظ.

برنامه اورکلاک

• Like
Reactions: dishdish

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
209
نام
Erfan
سلام علی آقا @alitriple
من خیلی وقت بود کنسول رو آپدیت نکرده بودم. حالا میخوام واسه زلدا آپدیتش کنم
با همین روش Daybreak که زحمت کشیدین گذاشتین
منتها اولش که fuse.bin رو از همون پک خودتون اینجکت میکنم این ارور رو میده
پک رو تو خود کنسولم ریختم
IMG_20230519_141214_550.jpg

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام علی آقا @alitriple
من خیلی وقت بود کنسول رو آپدیت نکرده بودم. حالا میخوام واسه زلدا آپدیتش کنم
با همین روش Daybreak که زحمت کشیدین گذاشتین
منتها اولش که fuse.bin رو از همون پک خودتون اینجکت میکنم این ارور رو میده
پک رو تو خود کنسولم ریختم
View attachment 293671

سلام داداش کارهایی که در زیر میگم چک کن
پک روی مموری جانبی حتما ریخته بشه و تو خود کنسول منظورت ناند که نیست که اگه هست کار کاملا اشتباهی هست و مموری هم یا در بیارید بریزید یا با روش Mass Stroge که با پیلود hekate فعال میشه بدون در اوردن مموری بریزید و از حالت mtp برنامه های مختلف استفاده نشه و فرمت مموری که احیانا تغییر ندادی و مموری تمیز کن جا بزن باز و بعد پیلود بزن.

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

• Like
Reactions: erfan zero

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
314
سلام،
میخواستم ببینم روی این switch میشه زلدا جدیده رو ریخت؟

و اینکه کسی جایی تو تهران سراغ داره که ببرم پیشش برام بریزه؟

Attachments

• photo_2023-05-20_13-11-13.jpg
    photo_2023-05-20_13-11-13.jpg
    75.6 KB · مشاهده: 14
  • Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
سلام،
میخواستم ببینم روی این switch میشه زلدا جدیده رو ریخت؟

و اینکه کسی جایی تو تهران سراغ داره که ببرم پیشش برام بریزه؟

سلام

حداقل فریمور برای بیس بازی فریمور 15 هست و با اپدیت 16 و مال شما فریمور 14 هست.
شما با اموزش زیر اگه با دقت بخونی و انجام بدی اول پک هک اماده اتمسفر من در اموزش دیبریک بریز روی مموری و بعد ریختن پک اخرین فریمور که هک ساپورت میکنه یعنی 16.0.3 اپدیت کن با برنامه دیبریک و فوقالعاده ساده هم هست اگه کامل اموزش بخونی و یه پک میریزی و پیلود داخل پک میزنی و بعد اپدیت میکنی و فقط نکات اموزش رد نکنی مثل جایی که گفتم فایلهای هک روی هم نریزی و قبلیها پاک کنی و تو اموزش کامل گفتم و بعد کافیه بازی دانلود و نصب کنی و با برنامه dbi یا tinfiol هم نصب کن اموزش هم میزارم در لینک دوم که اول اموزش نصب بازی اون روش که با خط قرمز نوشتم اگه کامپیوتر داری بهترینه و بقیه روشها هم میزارم اموزش مثل نصب از مموری و هارد و ریختن روی مموری خود دستگاه در صورت exfat بودن مموری و همه برنامه های مورد نیاز داخل اموزشهای زیر داخل همون پک اتمسفر که من در اموزش دیبریک گذاشتم هست نمیخواد مال اموزشها دانلود کنی که قدیمی هست.

نکته برای رفتن به قسمت برنامه های سوییچ اول دکمه R بگیر و همینطور که گرفتی یه بازی به دلخواه اجرا کن و باز همینطور R نگه دار بجای اجرای اون بازی میره قسمت برنامه ها و اینجوری فول رم اجرا میشن برنامه ها و ارور نمیدن و از قسمت گالری عکس وارد قسمت برنامه نشو.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال

majid dadpur

کاربر سایت
Jul 4, 2007
38
سلام

شما با اموزش زیر اگه با دقت بخونی و انجام بدی اول پک هک اماده اتمسفر من در اموزش دیبریک بریز روی مموری و بعد ریختن پک اخرین فریمور که هک ساپورت میکنه یعنی 16.0.3 اپدیت کن با برنامه دیبریک و فوقالعاده ساده هم هست اگه کامل اموزش بخونی و یه پک میریزی و پیلود داخل پک میزنی و بعد اپدیت میکنی و فقط نکات اموزش رد نکنی مثل جایی که گفتم فایلهای هک روی هم نریزی و قبلیها پاک کنی و تو اموزش کامل گفتم و بعد کافیه بازی دانلود و نصب کنی و با برنامه dbi یا tinfiol هم نصب کن اموزش هم میزارم در لینک دوم که اول اموزش نصب بازی اون روش که با خط قرمز نوشتم اگه کامپیوتر داری بهترینه و بقیه روشها هم میزارم اموزش مثل نصب از مموری و هارد و ریختن روی مموری خود دستگاه در صورت exfat بودن مموری و همه برنامه های مورد نیاز داخل اموزشهای زیر داخل همون پک اتمسفر که من در اموزش دیبریک گذاشتم هست نمیخواد مال اموزشها دانلود کنی که قدیمی هست.

نکته برای رفتن به قسمت برنامه های سوییچ اول دکمه R بگیر و همینطور که گرفتی یه بازی به دلخواه اجرا کن و باز همینطور R نگه دار بجای اجرای اون بازی میره قسمت برنامه ها و اینجوری فول رم اجرا میشن برنامه ها و ارور نمیدن و از قسمت گالری عکس وارد قسمت برنامه نشو.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

اقا من امدم آپدیت دانلود کردم با برنامه daybreak اپدیت کردم وقتی ریستارت کردم دیگه کنسول بالا نمیاد
ارور میده که fuse درست رو اینجکت کن منم چند تایی داشتم فایل هرکدوم رو زدم کار نکرد نمیدونم چه ورژنی بود این اپدیت که ریختم شایدم ناقص اپدیت شده نمیدونم فقط کنسولم دیگه بالا نمیاد
چکار باید بکنم الان؟

• Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
اقا من امدم آپدیت دانلود کردم با برنامه daybreak اپدیت کردم وقتی ریستارت کردم دیگه کنسول بالا نمیاد
ارور میده که fuse درست رو اینجکت کن منم چند تایی داشتم فایل هرکدوم رو زدم کار نکرد نمیدونم چه ورژنی بود این اپدیت که ریختم شایدم ناقص اپدیت شده نمیدونم فقط کنسولم دیگه بالا نمیاد
چکار باید بکنم الان؟

اول باید هک رو اپدیت کنی بعد فریمور رو و بعد باید پیلود فیوز داخل پک بزنی داداش ورژنهای قدیم اصلا نزن و تاکید هم تو اموزش کردم فقط پیلود داخل پک بزنید و بعد اروری میده بگو چک کنم و مواردی که در این پست بهش اشاره کردم هم چک کن.

بعد شما اصلا این پک رو استفاده کردی چون میگی فقط اپدیت کردم؟همیشه اول هک رو با پکی مثل زیر ببر بالا تا فریمور رو ساپورت کنه بعد اپدیت کن وگرنه معلومه که ارور میده.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.5.3

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
314
سلام

خیلی ممنون عالی بود. فقط اینکه نیازی هست جیگ داشته باشم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر