سوال؟

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
سلام دوستان من میخوام بیام psn ... من تو ایکس باکس لایو هستم یع 3سالی میشه دیگه خسته شدم از اونجا من اگه بیام psn دستکاه باید کپی خور تباشه و باید بازی اورجیتال بخرم یا دانلود کنم؟؟

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
دستگاه اورجینال خور باید باشه دیگه. اکانت میسازی بعد شارژ میکنی میری بازی میخری یا نخواستی بازی فیزیکی میخری.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
سلام دوستان من میخوام بیام psn ... من تو ایکس باکس لایو هستم یع 3سالی میشه دیگه خسته شدم از اونجا من اگه بیام psn دستکاه باید کپی خور تباشه و باید بازی اورجیتال بخرم یا دانلود کنم؟؟
هم میتونی با دستگاه کپی بیای هم اورجینال. اگه با اورجینال بیای باید بازی اورجینال بگیری حدود 150 تا 200 قیمت بازیاشه. دیگه به Plus برای بازی آنلاین احتیاجی نداره. مولتی پلیرش مجانیه.
اگه با دستگاه کپی بیای بازیهای کپی رو با 5 تومن میتونی بخری ولی خطر بن خیلی داره.

- - -ویرایش - - -

هم میتونی با دستگاه کپی بیای هم اورجینال. اگه با اورجینال بیای باید بازی اورجینال بگیری حدود 150 تا 200 قیمت بازیاشه. دیگه به Plus برای بازی آنلاین احتیاجی نداره. مولتی پلیرش مجانیه.
اگه با دستگاه کپی بیای بازیهای کپی رو با 5 تومن میتونی بخری ولی خطر بن خیلی داره.

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی

- - -ویرایش - - -

دوسته عزیز راهب نیست برای ایت که من لا دستگاه کپی بیام ج وت واقعا این مقدار هزینه برام مقدور نیست

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوسته عزیز راهب نیست برای ایت که من لا دستگاه کپی بیام ج وت واقعا این مقدار هزینه برام مقدور نیست

چرا می تونبی با دستگاه کپی بیای نتورک ولی خطر بنش رو هم باید بپذیری. خود من الان با دستگاه هک شده توی PSN بازی می کنم.

SPY x KIller

کاربر سایت
Oct 6, 2013
219
نام
امیرعلی
بازی

چرا می تونبی با دستگاه کپی بیای نتورک ولی خطر بنش رو هم باید بپذیری. خود من الان با دستگاه هک شده توی PSN بازی می کنم.
دوست عزیز به نظر اگه بیام بعد چه زماتی بن میشم به یک سال میکشه؟؟

devi0us

کاربر سایت
Jun 20, 2013
182
نام
بهنام
دوست عزیز به نظر اگه بیام بعد چه زماتی بن میشم به یک سال میکشه؟؟
نمیشه دقیق گفت و براش تایم تعیین کرد
سونی از راه های مختلفی واسه شناسایی کنسول های هک شده ای که به SEN متصل میشن استفاده میکنه،برنامه SEN ENABLER تا حدود زیادی با حذف یکسری اطلاعات که به سرور های سونی ارسال میشن خطر بن رو پایین میاره

لینک و اطلاعات دقیق تر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر