سن PS4 داران.نظر سنجی

شما در کدام رنج سنی هستید؟

• 12 تا 17

رای‌ها: 143 11.8%
  • 17 تا 22

رای‌ها: 376 31.1%
  • 22 تا 28

رای‌ها: 460 38.1%
  • 28 به بالا

رای‌ها: 229 19.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,208

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
سلام.

1- سال 1365 از امارات برام یه میکرو خریدن با بازی هواپیما که بعدن خودم رفتم و از پشت شهرداری بازی قارچ خور رو خریدم. و هر بار تعویض بازی حدود 500 تومان معادل 5000 ریال اب میخورد برام. ( تا اونجا که یادم میاد)

2- همون سال در اواخر سال رفتم سربازی و جنگ.

3- بعد از سی ماه سربازی تموم شد .

4- بعدن فک کنم حول و حوش سال 1370 خودم با پولی که از کار کردن در اوردم سگا خریدم و چه حالی با بازی رمبو کردم.

5- سال 1373 ps1 و بلافاصله بعدش ps2 گرفتم . اما چون اون زمان سخت مشغول کار و کاسبی بودم خیلی براش وقت نمیزاشتم.

6- سال 1387 با اومدن ps3 بدون تامل کنسول رو خریدم. و با بازیاش که خیلی هم متنوعه کلی حال کردم . بخصوص pes و fifa و golf و ....

7- سال 1392 با لانچ امریکا رفتم و از پشت شهرداری یا همون توپخونه یا جدیدیتر بگم میدان امام خمینی ps4 تهیه کردم با سه تا بازی

8- الان هم هرشب fifa15 به راهه و کلی باهاش حال میکنم . و ps3 هم گذاشتم ویلا .

با این ترتیب خود شما تشخیص بدین من چند سال دارم. و این علاقه کم هم نمیشه. بلکه باعث سرگرمی و ارامش منه. تمام دوستان و اقوام هم تقریبا هم سن من هستن و هربار کلی با هم سرگرم میشیم و هیچ خجالتی هم نداره.در هفته حداقل 15 ساعت برای بازی وقت میزارم.

حاجی تن فردینو تو خاک لرزوندی
80 سالته بازم بازی میکنی؟ نوه ت الان باید بیاد تو سایت حاجی:))

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
سلام.

1- سال 1365 از امارات برام یه میکرو خریدن با بازی هواپیما که بعدن خودم رفتم و از پشت شهرداری بازی قارچ خور رو خریدم. و هر بار تعویض بازی حدود 500 تومان معادل 5000 ریال اب میخورد برام. ( تا اونجا که یادم میاد)

4- بعدن فک کنم حول و حوش سال 1370 خودم با پولی که از کار کردن در اوردم سگا خریدم و چه حالی با بازی رمبو کردم.

5- سال 1373 ps1 و بلافاصله بعدش ps2 گرفتم . اما چون اون زمان سخت مشغول کار و کاسبی بودم خیلی براش وقت نمیزاشتم.

6- سال 1387 با اومدن ps3 بدون تامل کنسول رو خریدم. و با بازیاش که خیلی هم متنوعه کلی حال کردم . بخصوص pes و fifa و golf و ....

7- سال 1392 با لانچ امریکا رفتم و از پشت شهرداری یا همون توپخونه یا جدیدیتر بگم میدان امام خمینی ps4 تهیه کردم با سه تا بازی

با این ترتیب خود شما تشخیص بدین من چند سال دارم. و این علاقه کم هم نمیشه. بلکه باعث سرگرمی و ارامش منه. تمام دوستان و اقوام هم تقریبا هم سن من هستن و هربار کلی با هم سرگرم میشیم و هیچ خجالتی هم نداره.در هفته حداقل 15 ساعت برای بازی وقت میزارم.
درود
عزیز شما یه 4 سال زودتر از من رفتی سربازی. (البته تمام خاطراتت شبیه منه)در نتیجه 48 سالته.

SONY XPERIA Z2

vakers

کاربر سایت
Jun 18, 2012
116
نام
امین
سلام.

دست خوش داری :D

- - -ویرایش - - -

سال 74 من 4 سالم بود که یه شب میکرو رو ورداشتم رفتم تو حموم با شامپو شستمش :D فرداش سگا خریدیم :D کمودور هم دورانی داشت ! :D

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
٢٧ سالمه از ٦ سالگي بازي ميكردم
٤ ٥ ماه پيش ٤ خريدم. خيلي مث اون دوران كه ٢ و ٣٦٠ خريدم ديگه بهم حال نميده! اصلا ديگه پاي دستگاه نميتونم بيشتر از ٢ ساعت بشينم( پر پر ٢ ساعت گفتم) و خيلي ذوقي واسش ندارم و كلا ديگه با گيم خيلي نميتونم ارتباط برقرار كنم.. فك كنم پير شدم و ديگه سنم از بازي كردن رد شده و بزور خودمو تا اينجا نگه داشتم

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
متولد سال 67 هستم و 26 سالمه. از زمان ِ اتاری دستی دارم گیم بازی میکنم و تا همین امروزم به حول و قوه ی الهی ازش خسته نشدم! :D البته دیگه نمیتونم مثل قبل خیلی پای کنسول بشینم اما خب به قول شاعر میگه که: "گرگها خوب بدانند در این ایل غریب ... گر پدر مرد تفنگ پدری هست هنوز" اینم حکایت ماست. نهایتا بتونم روزی 1 ساعت یا 2 ساعت گیم بازی کنم و دیگه بیشتر از این نمیشه چون مشغله ی کاری دارم و فقط شبا وقتم ازاده.

AMIR SECRET

کاربر سایت
Jul 8, 2014
201
نام
the amirhosein
سلام.

داداش 68 سالته ؟

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
با سلام

اول بگم من تا حالا ps نداشتم و xbox 360 دارم و دلیل اینکه اینجام اینه که سعی میکنم فروم های دیگه بازی رو هم ببینم

و میخواستم جواب سوالتونو بدم من خودم 28 سالمه و بعضی وقتا فکر میکردم که تو این سن که برسم دیگه بازی نمیکنم ولی الان دیدم نه تنها علاقم به بازی کم نشده بلکه الان تو فکر اینم که کنسول های مختلف را داشته باشم هر بازی اختصاصی را هم رو کنسول خودش بازی کنم

میخواستم اینو بگم که بعضی چیزا دلی هست یعنی یه عشقی دارن که نمیشه به این راحتیا ولش کرد و عشق من هم بازی هست و دیگه هم حد و مرزی برای سن بازی نمیزارم البته وقت برای کارهای دیگه و برای بازی میزارم ولی فکر کنم تا وقتی که تو این دنیا باشم بازی هامم دنبالم باشن

تا بعدش حسرت نخورم چرا کاریو که دوست داشتم انجام ندادم و یا حتی دوست ندارم خجالت اینو بکشم که بعضیا بگن نگا کن از سنش خجالت نمیکشه

هر کس یه عشقی داره بعضی ماشین بعضی هواپیما بعضی ماشین و بعضی بازی

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
متولد 68 هستم
سال 1374 میکرو خریدم =عاشق ماریو و تانکی بودم
1376 سگا خریدم = عاشق کمبت شورش در شهر بودم
1378 ps1 گرفتم = با رزیدنت اویل پارازیت ایو زندگی کردم تو امضام مشخصه
1380 رفتم تو کار پی سی
1385 ps2 گرفتم البته خیلی دور چون فقط پی سی بازی میکردم = گاد آف وار میزدم و بلک کلی بهم حال داد
1388 ps3 گرفتم = البته سرباز هم بودم عاشق انحصاریاش بودم و هستم uncharted = the last of us = kill zone = heavy rain = beyond
1389 xbpx 360 گرفتم = gears of war = halo بهم حال داد
و یک هفته پیش ps4 گرفتم = فعلا فقط کیلزون و فیفا 15 باهاش بازی کردم
کلا تو تمام این سالها با گیم حال کردم و حالا حالا ها هم بازی میکنم کار حرف کسی هم ندارم من با این کنسولها زندگی کردم با همشون هم خاطره دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر